bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    asmis soguk alginligi durumudur. cok feci ateş, bogaz acimasi yapar.
    7 -1 ... painkiller
  2. 2.
    artık kronikleşmiş, her kış belli aralıklarla kendini hatırlatan olgu. devamsızlıkların çoğunun sebebi. insanda ölüyorum etkisi yapar. yataktan çıkılmaması * ve ilaçların düzenli kullanılması tavsiye olunur.
    7 ... kurb aga
  3. 3.
    sigara tiryakisi bir adam için olabilecek en büyük işkencelerden biridir.*
    12 ... pagan angel
  4. 4.
    bu yıl beni 1 ay arayla ikinci kez yakalamış olan hastalık.atla girip yaya çıkan bir meret,geçmiyor efendim bir türlü.
    3 ... shunketsu
  5. 5.
    bademcikleri aldırmak zorunda bırakan hastalık.
    1 -2 ... rabbit
  6. 6.
    7 yaşımda bademciklerimi aldırmamla vücuduma yerleşmiş, her ay 2-3 defa beni yataklara düşüren, sinüzitle beraber beni öldürme yemini etmiş olan hastalıktır...
    4 ... yavuzchetin
  7. 7.
    3 ay içinde 3. kez etkisini göstererek beni rahatsız eden illet hastalık.kronikleşiyor sanırım.
    1 ... shunketsu
  8. 8.
    bir süre sonra aa boğazım ağrımıyormu ne diye şaşırdığınızda artık kronik farenjit olduğunuzu anlarsınız.benical cold en iyi ilaçlarından birisidir.mümkün olduğunca antibiyotik kullanmadan atlatmaya ret göstermeniz gerektirmektedir.alerjik rinitle birlikte nüksettiğinde de (bkz: yeme de yanında yat).
    2 ... tambirleydi
  9. 9.
    kronikleşmişse eyvah ki ne eyval. insanı insanlıktan çıkaran, sesinin soluğunun kesilmesini sağlayan hastalık.
    2 ... marla singer
  10. 10.
    sınav dönemlerinde daha bir hain oluyor sanki bu hastalık sanki kendini aşıyor.**
    2 ... maniacdepressive