bugün

mükemmel mfö şarkılarına örnek verilebilir. asmalı konak'ın jeneriğini andırmaktadır.
sözleri "gerçekten" anlamsız olan ama senelerce etkisini sürdürecek derecede kaliteli olacak bir şarkı nasıl yapılır sorusuna cevap bu mfö eseri. bugün söz yazıyorum, sanat yapıyorum diye düşünenleri kastetmek adına "gerçekten" anlamsız dedim. ne bileyim o ses türkiye'de özkan uğur ve mazhar alanson bunu seslendirirken hadise hiç utanmadı mı acaba "o güzel gözlerini doktora götürüyorsun" diye lirik yazdığı için?

güne güzel başlama, günü güzel geçirme şarkısı.
Anlamı merak edilen şarkıdır.
kafaya taktığım kız ismi. %99 oranında orospu olurlar soyadımı almayı haketmezler*.

%1'ine de denk gelene hayırlı olsun. saygılar.

edit:genç sudeler rahatsız. isimlerine lafım yok güzel de keşke isimleri gibi olsalar xd.
Güzel bir kız ismi.
del tuşu gibi şarkı. dile dolanan tüm şarkıları siler.
Ha bu ya da festa sebaha.
sürekli yeni nesil kız çocuğu ismi çağrışımı yapan isim. yeni nesil dediysem bir süredir konan bir isim, sude aslında ama; sanki sude isimliler hiç büyümeyecek gibi bir algı oluşuyor ister istemez bende.
aşırı derece efsane bir türkçe pop şarkı.
sözlerinin herhangi bir anlamı olmayan mfö şarkısıdır. öylesine spontan yazılmış ama dinlemesi keyifli.
Mfo nun en guzel sarkilarindan bir tanesi.

Yav nasil kafalar, nasil bir enerji.
Nurunda nurunda nurunda nurunda
Hi yahi ya.

Yine çıldırasım geldi gece gece alkolün verdiği yetkiye dayanarak.
Dinleyin, dinlettirin!
bu ismi duyunca sarı saçlı 36-38 yaşlarında olgun bir kaşar geliyor göz önüme.
yere bakan yürek yakan kızların ismi.

içinde çok farklı bir dişilik vardır, ama bunu kolay kolay dışarı çıkarmaz. çıkardığında ise; yatakta yay falan kalmaz genelde.
alt komşumuzun ortanca çocuğu olur.
sürmeli anlamına gelir.
sürmeli demektir.
anlamsız sözlere sahip mfö şarkısı.
sürmeli demektir.