1. 1.
  2016'da akıllı telefonlara gelecek olan yeni pokemon oyunu.
  10 -1 ... orjinaldeli
 2. 2.
  zaten iyiye gitmeyen gençliğin sanallık deryasında balataları iyice sıyırmasını sağlayacak etmenlerden biri olacağını tahmin ettiğim oyundur.
  22 -2 ... architectus
 3. 3.
  güzel bir oyuna benziyor. 2016'da göreceğiz bakalım.
  3 ... flavius arcadius augustus
 4. 4.
  Emulator kullanıp, pokemonu telefonunda oynayamayanların derdine derman olabilir.
  Nasıl emulator kullanmayı bilmezsiniz,
  Vallahi ayıp.
  2 -1 ... just millionaire
 5. 5.
  ortalıkta çılgın gibi pokemon aramama neden olacak oyun. resmen bu güne kadar teknolojinin en çok işe yaradığını hissettiren şeylerden biri.

  2017'den gelen edit: dünyanın en başarısız girişimlerinden biriydi. Henüz altyapısı bile hazır olmadan piyasaya sunulduğundan bir anda yayıldı ve bitti.
  4 ... bas bas paralari leylaya
 6. 6.
  bizleri oradan oraya yürütecek oyun. bir adet charizard için çin çin'e bile girebilirim. umarım yaparım.
  2 ... arthasmenethil
 7. 7.
  heyecanla beklediğim oyun. ilk defa bir android telefonun yararını göreceğim sanırım.
  4 -1 ... rottweiler
 8. 8.
  umarım ülkemizde tutulur da göt göbek eriitiriz biraz. buna benzer google ın daha iyi harita hizmeti vermek için çıkardığı bir oyun/uygulama vardı. konum sürekli açık kalmak zorunda şarjın amına koyar bu oyunda tahminen. iphone kullananlar da binlerce lira verip şarj sorunu yüzünden ağız tadı ile oynayamayacaklar tahminen. bekleyelim, görelim.
  5 ... ayip oluyor beyler
 9. 9.
  virtual reality'nin insan hayattındaki gerçekliği ele geçirmesi adına atılmış bir adım. fazla şey yapmamak lazım. yine de konu pokemon olunca duygulanmadım değil. benim aklıma takılan şey ise reklamındaki gibi hareketler yapacaksak hüseyin dayının bize nasıl tepki vereceği. düşünsene... salih abi konya'nın ahırlı ilçesinin kayacık köyünde yeşilliklerde charmander arıyor. ya da dikili sahilinde güneşlenirken kıyıda beliren küçük squirtlelar falan... işte aradığım türkiye bu. bir de bunların en güzelleri hep amerika taraflarına düşer. bizim buralarda da hep saydek olur.
  9 ... 6146854374786740
 10. 10.
  merakla beklediğim oyun. 2016'da IOS ve Android için piyasaya sürecekmiş nintendo. ona göre sağlam bir telefon almak lazım.
  2 -1 ... tarz
 11. pokemon go Başlığındaki Önemli Entry'ler