1. 1.
  yeni nesil çaylak yazarlardan..yazarlığa geçişini ve entrylerini merakla beklemekteyiz..hoşgelmiştir..
  ... aby
 2. 2.
  sözlüğümüzün yeni yazar adaylarındandır. hoşgelmiştir ve kolay gelsin.
  ... gonulcelen
 3. 3.
  an itibari ile çaylak olan üstün espri yeteneği ile sözlüğe çok şey katacağından emin olduğum rakıyı sek içenler derneği başkan yardımcısı.
  ... roy mustang
 4. 4.
  yarın doğumgününü sek rakı içerek kutlayacağımız, gülen güldüren insanın sözlükteki nikneymi...görüntü itibariyle çalışkan öğrenci izlenimi verir insanlara yalnız görüntüsü ver dersleri arasında ters orantı vardır.benim için ortalamaya takılmıştır.
  beşiktaşlı olması dışında başka bir kusur muhteviyatı yoktur.
  2 ... gazoz_kapagi
 5. 5.
  hareketlerinin ken ile kıyaslaması imkansız olan hatta ilkögretim gencligine göre, ken'e gore tekmesi daha kısa olan street fighter karakteri.
  2 -1 ... melankolik
 6. 6.
  street fighter hayranlarının büyük bir yanılgıya düşerek "adu ket" dediği ancak gerçek yazımının "ado ken" olduğu hareketi uygulayan iki karakterden esmer olanı. street fighter 'ın ilerleyen versiyonlarında ryu 'nun ado ken gücünün artışı dikkat çeker, bunun nedeni ado ken 'e arkadaşından daha önce başlamış ve tekniğini geliştirmek için daha fazla ter dökmüş olmasıdır. street fighter v2 animesini seyredenler bilir.

  (bkz: ken masters)
  3 -1 ... roy mustang
 7. 7.
  an itibariyle sozlukteki iyi entryleriyle dikkatimi ceken yazar .ayirca street fighter da en cok sectigim karakter
  ... scurtel
 8. 8.
  gecenin bir buçuğunda türk kahvesi pişirip odama getirebilen uuser 'dır. ev arkadaşıdır, candır, ciğerdir.

  edit: (bkz: nerde lan bunun köpüğü) (köpük)
  1 ... roy mustang
 9. 9.
  sınavda alan hesabını bile yapmaktan kaçınan,illa alan kaç diye soran, halk otobüsünü sevmeyen ve bu yüzden binmeyen, tiki concon yazar kişisidir. senaryosu roy mustang tarafından yazılan bir filmde başrolü paylaşacağım dostumdur. ***
  ... gazoz_kapagi
 10. 10.
  batı taşralarının bağrından kopup doğu marmara entelliklerinde okuyan kombineli ve fanatik beşiktaşlı,klası tartışılmayacak yazardır.
  ... rabbit