1. 1.
  performans artırıcı olarak kullanılan vücuda çok zararlı,karaciğer,kalp diye bakmadan hepsini götüren hormonların ebeleriyle oynaşan kimyasallar bütünü.bilinçli olarak kullanılması halinde bile uzun vadede tehlikeli etkileri vardır.
  5 ... disco inferno
 2. 2.
  (bkz: doping)
  4 ... dopdop
 3. 3.
  kadınlarda uzun süreli kullanımlarında eşcinselliğe sebebiyet verdiği yapılan araştırmalarla sabit olan hormon.*
  6 ... baadir
 4. 4.
  (bkz: sterol)
  (bkz: kolesterol)
  ... pilotmont
 5. 5.
  (bkz: primobolan depot), (bkz: anapolon), (bkz: deca-durabolin), (bkz: dianabol) (bkz: sustanon) içlerinde en meşhurlarıdır.
  1 ... cnyt
 6. 6.
  bir çeşidi de kortikosteroiddir, hepimizin bildiği ilaç olarak kullanılan kortizon.
  1 ... erme1984
 7. 7.
  genellikle vücut geliştirmede performans arttırmak ve yorgunluğu daha çabuk atmak için kullanılan hapların bütününe verilen isim. içlerinden bazılarının; meme yapmak, saç dökmek, kan işetmek, karaciğeri mahvetmek, kısırlık, ereksiyon zorluğu gibi erkeklere zor günler yaşatabilecek çok zararlı yan etkileri olabilir.
  2 ... air20
 8. 8.
  çok fazla alındığı takdirde, karaciğeri parçalayan ve insana kan işten hededir.
  steroid içeren haplar almak daha kullanışlı ve kanser, karaciğerin parçalanması gibi olaylardan uzak bir şekilde, body building sporuna devam edebilebilir.
  1 ... mavibaron
 9. 9.
  sporcuya güç, kuvvet dayaniklilik, kas gelismesi, güven duygusu, yag yakmasi v.s. gibi arzuladigi etkiler saglayan, bununla birlikte karacigerde biriken, karacigerin dokusunu bozan, muhtelif karaciger hastaliklarina yol açan ve tüm bunların sonucunda kanser ve ölüme kadar götürebilen hormon maddesidir.
  3 ... cyrufs
 10. 10.
  yasal değildir.
  1 ... dream of sand