bugün

entry'ler (96)

kitap yazacak olsanız son cümlesi

bosverin,bu aralar herkesin cani biraz sikkin.

lisedeki ingilizce dersinden akıla kalanlar

ingilizce dersinden yeterli not alinamadigi icin ders gecilemez. sorumluluk sinavina girilir. iki asamalidir yazili ve sozlu. yazili sinavdan kalinir. dersi vermek icin sozlude yuksek bir puan alinmasi gerekir. sozlu sinavi yapan hocayla diyalog su sekildedir.
-adin ne
-may name is...
-oglum turkce sordum turkce cevap ver
-eeaaooo adimm???
- tamam cikabilirsin.
sinav sonuclari aciklanir ve ders gecilmistir.
bu da boyle bi animdir. kayitlara gecsin.

acun ılıcalının kuzeninin oğlu olmak

sedat pekerin yigeni olmak kadar havali degildir.

hiç komik olmayan tv programları

(bkz: bu tarz benim)
saka lan saka komik.

leyla ve mecnun un kalitesiz dizi olması

leyla ve mecnun kalitesiz bir dizi olabilir , izlemedim de hic.
ama leyla ile mecnun gelmis gecmis en iyi dizilerden birisidir.

gezi eylemleri vs kobani eylemleri

geziciler bim ve a101 in hukumete olan yakinligindan dolayi tepki olarak oradan alisverisi kestiler. kobaniciler isi bir ust noktaya cikarip marketleri patlattilar. hadi iyisiniz yine hevaller.

atsız atam

(bkz: entry nick uyumu)

klibi kendisinden güzel olan şarkılar

R.I.O. - living in stereo

steroid

performans arttirici , kas gelistirici olarak yaygin bir sekilde kullanilir. simdi gelin beraber inceleyelim bu mereti.
steroid dedigimiz tek bir madde degil bu tur ilaclarin hepsine steroid deniliyor. ulkemizde daha cok fitnessta vucut yapmaya calisan bilincsiz insanlar tarafindan kullanilir.
her zaman sunu savunmusumdur , eger profesyonel olarak bir sporla ugrasmiyorsaniz steroidden uzak durun ( ki profesyonel olarak isin icindeyseniz testleri gecmeniz biraz zor ).
bu meret kas onarimini muthis bir hizda yaparak gelismenizi cok cok hizlandiriyor. he tabi soyle bir algi olusmus insanlarda da. steroid alan oluyor. cocugu olmuyor. arkadaslar steroidler yuzunden hastaneye basvuranlarin yuzdesi cok cok dusuk. sigara ve alkol uyusturucu yuzunden hastaneye kaldirilanlarin sayisi ilk 3 te yer alirken steroid 200. siralarda yer aliyor. yani kullaninca olmuyorsunuz cocugunuz oluyor kisir kalmiyorsunuz. tabi bunlari bilincli olarak yaparsaniz. merdiven altinda satilan steroidleri alip kullanirsaniz yarin aids olmama garantisini kimse size vermez.

sonuc steroid kullanilmasini desteklemiyorum. ama kullanacaksanizda merdiven altlarindan uzak durun. modelseniz , milyon dolarlik sozlesmelere imza atan sporcuysaniz kullanin. ama sirf gosteris icin kullanmayin bunu. icinizde patlar soyleyim.

ekşi sözlük

4000. lerdeydim yine 6000 lere ciktim.yazay olamayacagiz bu gidisle. hesabini satmak isteyen veya ucretsiz devretmek isteyen adaylari mesaj kutuma bekliyorum.

abant izzet baysal üniversitesi

gecte olsa universite hayatina atilmami saglamis universite. gunde dort mevsimide yasayabiliyorsunuz.
benim gibi yeni arkadaslar varsa tanismak isterim.

türbanlıların daha seksi olduğu gerçeği

(bkz: nefes alsın yeter) sözünü hayatlarına yerleştirmiş insanların düşüncesidir. sonra haberlerde koyuna tavuğa tecavüz haberlerini izleriz. onu geçtim çocuklara tecavüz eden insanlarıda sık sık görür olduk. o insanları çok uzakta aramamak lazım şu başlıkta kim ne yazmış diye baktığımızda hepsi ortaya çıkıyor. hepiniz potansiyel birer tecavüzsünüz.

ev boş olduğunda akla gelenler

(bkz: eve kız atmak)

kum saatinin pili

ilac kullanmadan once kendisine danistigim yazar. saolsun ucretsiz olarak muayene ediyor beni.

metal müzik dinleyen kız sıradışıdır

(bkz: yaran yanlış okumalar)
metal müzik dinleyen kız sarışındır

bir erkeği çok yakışıklı diye reddetmek

kiz arkadasimin benden ayrilma sebebi. tabi aramizdaki boy farkindanda olabilir. ne yapabilirim ama uzun ve yakisikli olmayi ben secmedimki.

ekşi sözlük

uzun bir süre önce üye olduğum sözlük. bi türlü yazar olamadım şuanda 4000. sıradayım. hayır en sonunda resti çekicem o olacak. (bkz: beni istemeyeni ben hiç istemem) de diyemiyorum. egom izin vermiyor. bir şekilde yazar olarak giriş yapmam lazım.

handstand pushups

(bkz: amuda kalkıp şınav çekmek)

amuda kalkıp şınav çekmek

bu hareketi yapabilmek için önce amuda kalkmak lazım. eğer onu yapabiliyorsak geriye pek birşey kalmamış. bundan sonrası tamamen kas kuvveti ve denge gerektiriyor. eğer hiç birini yapamıyorsanız duvara yaslanarak yapmayı deneyin.
(bkz: handstand pushups)

http://www.youtube.com/watch?v=JvNVbJnARAY

tek elle şınav çekmek

nice yiğidin yapaya çalıştığı ama sonuca ulaşamadığı harekettir. merak etmeyin hepinize öğreteceğim.
öncelikle iki elle şınav çekemeyen bir insanın gelipte tek elle şınav çekmesi düşünülemez o yüzden çift elle biraz alıştırma yapın.

genelde yapılan hatalardan birisi normal şınav pozisyona geçmektir. efem imkanı yok öyle çekemezsiniz , fizik kurallarına aykırıdır bi kere.
bacaklar birbirine yakın değil v şeklinde olmalıdır. örnek vereyim ben solağım sol bacağım bedenime paralel sağ ise birazcık kavisli bir şekilde. ve kuvvetin büyük bir kısmını sağ bacağımdan alıyorum. aynı şekilde elinizide normal şınav pozisyonuna göre değil omuz 20 santim yukarısında olmalıdır. boşta kalan elinizide belinize koyup hem denge sağlayıp hemde destek alacaksınız.
gerçekten çok çok kolay bir hareket. ilk başlarda 1 2 tekrar yapacaksınız daha sonra alışacaksınız. ilerleyen dönemlerde artık hareketin kolayına kaçıp kalçayı önce kaldırıp dahada hızlandıracaksınız.