bugün

anapolon, (bkz: steroid)ler içinde insanı ölüme kadar götürebilecek bir ilaçtır. en güçlü anabolizandır. ağız yoluyla alınan küçük haplardan ibarettir. çok kısa sürede büyük ölçüde kilo aldırır fakat bu kiloların çoğu sudur ve kür sonunda kaybedilir. çok yüksek androjenik etkiye sahiptir yan etkileri olarak kellik, yüksek kan basinci, karaciger problemleri, jinekomasti ile karşılaşılabilir.
bu ilaç dogrusunda ölüm vakti yaklaşmış hastalara verilir. amaç hastanın son günlerinde kendini iyi hissederek acı çekmeden mutlu ve rahat bir şekilde ölmesidir. fakat bunun yanında ilaç böyle bir hastaya verildigi için ne bobrek ne karaciger ne dalak ve safra kimsenin umrunda değildir artık. etkisi ise inanılmazdır. hasta bir anda kendini iyileşmiş sanabilir. adeta adamı uçurur. sonrasında ise zaten hasta ölmüştür geride bıraktıgı karaciger tahribatı can çekişen bobrekler kimsenin umrunda degildir.gelelim bizim tabiri caizse şuurunu kaybetmiş vucutçulara. bu arkadaslar, bu ilaçı çok rahat bir şekilde kullanırlar. hemde öyle hasta yatagında yatan kişiye verilen bir tabletin yarısıyla bir hafta falan idare edemezler. günde yarım tablet veyahut çok çılgınsa günde bir tablet alarak kullanırlar.

sonra ne mi olur?

ilk hafta; kişi adeta hayvana bağlamıştır. yorulmak nedir bilmez vaziyettedir. inanılmaz ama hakikatten inanılmaz bir güç artışı yaşarki buna kendiside çok şaşırır.

ikinci hafta; kişi hala daha aynı gazla devam eder fakat 1. haftadaki o vahşi yükselmeyi gördüğü için bu haftadaki gelişim ona azmış gibi gelmeye başlar, kara verir günde 1 tablet almaya başlar.

üçünçü hafta; günde bir tablet alıyordur. 3 hafta önce vurduğu agırlıgın neredeyse iki katını vuruyordurki bu çok ama çok yüksek bir performanstır. tabi bu zamana kadar neredeyse 5 veya 6 kilo rahatça almıştır. tabletler bitmeye yakın performans doruktadır. adeta deli danalar gibi spor yapmaktadır ve gün gelir tabletler biter kişi arada sırada aynanın karşısına geçip vucuduna bakar, sonra göz beyazlarının nasılda sarıya döndüğünün farkına varır. * sonra derki yok yok benim heralde çişim gelmiş ben o yüzden etrafı sarı görüyorum der ve çişe gider. her çiş yapışında bi yarım kilo verir. adeta idrar sökücüler gibi vucutta ne varsa işeyerek atar. 3 4 gün içinde deli gibi zayıflar, gözler hala daha sarıdır, buna birde anlık böbrek yetmezlikleri eklenir ama kişi bunun farkında değildir bile. son olarak kürden 1 hafta geçtikten sonra geriye bakar ve kendine sunu sorar: bu ilaç bana ne kazandırdı?

işte böyle bir ilaçtır anapolon.
vücut yapmak için kör cehalet ile kullanılmamasını önerdiğim tehlikeli ilaçtır. bir kaç günlük vücut için değmez bıraktığınızda vücudunuzda toplayan su sizi terk eder anlık görüntüler elde edersiniz sürekli kullanımda ise insanı ölüme kadar götürür.

(bkz: sakın)
bir vücut geliştirmeci olarak kullandığım ilaç.

yarışma hazırlıklarına başlayacağım zamanlar da bu ilacı diğer ilaçlarla kombine yapmak için kullanmıştım. ilk hafta da kendi etkisini göstermeye başlamıştı, günde 50mg kadar çıktığım bu ilaç, 2. hafta da tam anlamıyla büyük bir güç, insanda güven ve fiziki olarak hayvanca büyümeme sebep olmuştur.

1 ayın sonunda inanılmaz bir büyüme sağlamıştım, 8 kg. aldırmıştı memnundum, tabii buna diğer ilaçların etkileri dahil. yarışmaya az bir zaman kala ilacı bıraktım çünkü fazlasıyla vücutta su topluyor ve ödem olmasına sebep oluyordu.

ilacı bıraktıktan 10 gün sonra inanılmaz bir kilo düşüşü ve küçülme oldu, tabii ki bunun bilincindeydim, böyle birşey olacağından haberim vardı, kullanma sebebim ise idmanlarda güç artışı sağlamak ve daha ağır kiloları kaldırıp kas yapısını büyütmekti.

yarışmaya girip çıktım ve bu arada 70 kg da türkiye 7. oldum.

yarışma sonrasında 20 günlük bir dinlenmesinin ardından geride kalan anapolonları yani arta kalanları kullanmaya başladım buda 30 adet kadardı. şimdi bu ilacın nasıl bir etki yaptığını daha iyi bir şekilde anlayacaktım ve kullanmaya başladım yanında herhangi bir ilave steroid olmadan daha iyi gözlemleyeceğimi biliyordum.

1. hafta yine bir irileşme, güç artışı ve insanda güven etkisi yaratıyor.
2. hafta birazda artış gösteriyor ki; bu artış gözle görülür bir şekilde oluyor. hatta o kadar iyi ki; çevrendeki insanların "ooo ne kadar iyi yapmışsın" dediklerini duyarsınız.
3. haftanın sonunda ise yine bir artış, belirgin kas yapısı ama definasyon halinde değil sadece irileşme var buda aşırı derecede su tutmasından kaynaklanıyor.
4. haftanın sonunda iyi bir fizik elde etmiş oluyorsunuz aldığım kilo ise 6 kg. kadar olmuştur.

buraya kadar herşey güzel, şimdi size acı gerçekleri anlatacağım.

ilacı kestikten 1 hafta sonra aldığım kiloları vermeye başladım ki; bu çok hızlı oluyor. 1 hafta da 3kg verdim. tahlil yaptırmak için hastaneye gittiğimde ciğerlerimin aşırı derecede tahrip olduğunu öğrendim. böbreklerim konusunda da bir sıkıntı vardı ki; buda çişinizi yaparken yanmaya sebebiyet veriyordu.

2. hafta da aldığım 6kg tamamen verdim, hani diyorlar ya bir balon gibi söndüm, elde ettiğim bütün o irilik güç hepsi kayboldu, geride nemi kaldı? hiç birşey vücudunu yormaktan ve kendine zarar vermekten başka hiç birşey, ve ilaca alışan vücudun natürel olarak bu spora devam ettiğinizde, gelişimin daha yavaş olacağını bilmeniz gerekir çünkü bu ilaç vücudunuzu yıpratmış olacak ve inanın bağımlılık yapıyor.

bağımlılık yapıyor derken öyle uyuşturucu gibi olmuyor ama o gelişimi gördükten sonra yine yapmak istiyorsunuz çevredekilerin etkisi de rol oynuyor, "aaa küçülmüşsün bilader" dediklerinde içinizde psikolojik olarak yeniden yapma isteği doğuruyor.

ben bunun adını koymak istiyorum, öyle ölüme davet çıkarmak falan değil, bunu anlatacak cümle şudur.

hani japonların kamikaze dalışları vardır ya direk öleceklerini bildiği halde hedefe giderler, işte bu olay bundan ibarettir. "direk kamikaze dalışı"

edit: asla ama asla 1 veya 2 aylık bir vücut için hayatınızı karartmayın.