1. 1.
    artık tek entryli olmayan yazar.
    -1 ... zookeeper
  2. 2.
    canım kankam olan yazar.severek okuyoruz
    1 -1 ... eudaimonia
  3. 3.
    200. entrysini kendi adı altına giren yazar. çok çalıştı çabaladı kendisi okuldan, müzik(!) çalışmalarından geriye kalan vaktinde sözlüğe entry girdi sağolsun her zaman yanında olacağım. hala sözlükle ilgili pekçok şeyi tam kavrayamamıştır ayrıca nedense, yine de severek yazmaktadır.
    ... st27
  4. 4.
    masmavi gözleri, turuncu saçı ile sözlüğün en güzel yazarlarından biri. zirve'de en dipteki masada oturmuş ve nickinin ne olduğunu herkese defalarca tekrarlamıştır. kısaca tanıştığıma memnun oldum yazarı.
    ... asiti kaçmış kola
  5. 5.
    pek bi güzel olan yazar.
    ... fatal
  6. 6.
    beni sözlük ortamıyla tanıştıran,aramıza kara kedilerin girmeye çalıştığı,bu zirveye onunla gidemediğim ve de üzüldüğüm ama bir dahaki zirveye beni de götüreceğine dair söz veren(anladın sen onu:)) süper bi bünye.
    ... eudaimonia
  7. 7.
    tanıştığıma çok memnun olduğum oldukça güzel ve samimi bulduğum dost olunası insan. *
    -1 ... fevkaladenin fevki
  8. 8.
    efendim ilk basta nickinin mealini stalingrad t27 tanki zannettigim ama esas mealini izah eden kisi.
    ... mulayim
  9. 9.
    kibar ve konuşmasını gayet iyi bilen, yaşının ötesinde hanfendi.

edit: ben bi daha bi düşüneyim.*
    ... maksat muhabbet
  10. 10.
    melankolikin elinden zar zor kurtardığım, bana minnettar olması gereken çok güzel çok şirin yazar.
    1 ... lastras