bugün

3 yıldır internet bağlantısını halledemediğini düşündüğüm, özlenilen yazar! arada gel yaz yahu..
dans dersleri yüzünden tırlatmış, her fırsatta dansını sergileyen yazarımsı. *
ansızın bir gün manic street p.çlerinden 4st 7lb parçasını dinlerken aklıma takılıp nikini sorduğum, okunası entarileri olan müzik zevkimi okşayan sözlük yazarı..
en son haber aldığımızda sözlüğü bırakmadım taşındım adesele bağlanmasını bekliyorum, bağlanır bağlanmaz oradayım demişti. 4 ay olmuş. heralde bıraktı buraları. sözlüğün delikanlı hanımkızı. turuncu.
özlediğimiz yazar. sesi soluğu çıkmıyor meğer taşınmış öğrendik. gelsin şu adesele si artık.
sonunda yeni evine kısmen de olsa yerleşmiş, yeşil sahalara geri dönmüş yazar. şimdilik sözlüğün son haline alışmaya çalışmakta ve kaçak bağlantısıyla da fazla buralarda takılamamakta. adsl bağlantısı halledildiği an yine yeniden entryleriyle geri dönmek istemektedir kendileri.
*
barışarock'ta 'aaa' diye bakıştığımız, tatlı yazar.
gün itibariyle istanbul'un varoşlarında kalan, ücra köşelerden, iett nin bile unuttuğu semtinden taşınan yazar.

yeni evine yerleştiğinde taptazecik entryleriyle tekrar aranızda olacak. şimdilik hoşçakalın.
heroes izlerken harcanan suyu görüp deliren yazar. neymiş efendim istanbul da su yokmuş adamlar boşuna su harcıyomuş. ulan orda dünyayı kurtarıyolar hanfendiye gene kendilerini beğendiremiyolar.

(bkz: peh)
yaz tatilinin evde oturmayla geçen sıkıcı bölümünü kendini sinema ve görsel sanatlara vererek atlatmaya çalışırken üst üste izlediği 12 bölüm heroes'la beyninde oluşan hasarı atlatmaya çalışan yazar. *
gesi bağlarında dolanıyooooruğuum türküsünün derleyicisi ile hemşodur.
ortağım çaylak mı değil mi diye düşünmeden sitem etmeye yeltenmiş, sonra çaylak olduğumu görüp şaşırmış, öküz ölse de ortaklığımın bitmeyeceği yazar kardeşim. *
11 senelik arkadaşım, tabi artık arkadaşım değil dostum, kankam olan her türlü muhabbete gelen, herbişey konuşulan, herbişey paylaşılan, herşey hakkında danışılınabilen, her zaman güvenilebilen, annemler yok bize gel içelim kanka davetlerimi geri çevirmeyip içme eylemi sırasında ve sonrasında hep eğlenilen, müzik zevkimizin aynı olduğu, birgün mutlaka birlikte mettalica çalmayı kafaya koyduğum(ama ben bateride olucam), mütiş kafa, tarafımca hep hayatımda ve yanımda bulunması istenen süperimsi kişilik. hep yanımda ol kanka * çok seviyorum seni *
(bkz: cömert)
(bkz: para lafı yapmamak)
(bkz: delikanlı kız modeli)
online lisetesince sürekli yanyana durduğum yazar.
edit:online listesinde yanyana durduğum yazar o nedenle bugun zirveye gitmesinede gerek kalmamıştır.
bir müddet zirvelere katılamiyacak olduğunu söylemiş ve üzmüş yazar.
güzel entryleri olan yazar , bir şeboist olarak şebnem ferahın uzun boylusu olduğunun söylenmesi ben i çok daha kendisine bağlamıştır.
makına da +1 ile beraber arkamda oturan ve dizlerine yaslanmama müsade ederek belimin tutulmasına mani olan çok müstesna insandır. makina da dikkatlice baktım gözlerinde lens varmış.
(bkz: lan ben neyse bir şey demiyorum)
bir merhaba desem sabaha kadar bildiği tüm hakaret ve küfürleri tarafıma saydırmaya başlayacak yazar...
gece mi sabah mı servis şoförünün kafa güzelliğine birlikte sinir oldugumuz, makina'da tanıştığım beşiktaş'tan erken kalkan giderken moda zirvesini tekrar hatırlatan şeker bir *p.floyd sever.
geç gelmem erken gitmesi gibi olumsuz faktörler nedeniyle pek fazla muhabbet edemediğim ancak güzel geyik yapacağıma inandığım , kent'inkilerden daha şeker bi şeker,okunası değerli yazar. * *
avedis ile "kayalık muhabbeti"ne gelemeyerek üzen yazar. fakat belki de iyi yaptılar, herkesin başına bi çorap örüldü o kayalıklarda. :b
ah canım üniversitenin nasıl bir yer olduğu konusunda ciddi yanılgıları var ki ben de bu yanılgılarını bir cümleyle düzeltmeye çalıştım "herşeyin bir yeri ve zamanı vardır..." umarım anlamıştır. *
dün akşam zirvede tanıştığım amiyane tabiriyle masadaki çiçek olmuş yazar kişisi. canı çok sıkkındı. organizatör olmasına rağmen zirveden erken ayrıldı.
(bkz: zirvede bırakmak)

ayrıca nickinin anlamını deşifre etmemden rahatsız olmuştur. burada da açıklıyorum: "antepli rahibe"dir efendim...