bugün

sony'nin süper güzel,süper narin,eisa ödüllü ve tahmin edebileceğiniz gibi süper pahalı notebook modeli..
gereksiz pahalidir. bence tabi. cünkü benim notebook'ta aradigim özellikler (ucuz ve saglam olmasi) sony vaio'larda yoktur. multimedya özellikleri iyidir, özellikle ekrani süperdir. dizayni da hostur. ama bence hp'ler daha iyi, fazla parasi olana toshiba tavsiye ederim.
sony'nin taşınabilir bilgisayar modeli...
ekranını görünce hayran olunan,fiyatını görünce hemen oradan uzaklaşma ihtiyacı duyulan manyak ötesi kaliteli dizstü bilgisayar.
logosundan okunması en zor laptop markası.
pembesini almaya umut ettiğim nedensiz şekilde hiçkimsenin hiçbiryerde pembesini bulamadığı laptop modelidir.
lisanslı windows xp'si bulunmasına rağmen türkçe olmayan laptop. (anlatım tarzı yanlış ise kusuruma bakmayınız.)
uzerinde rollen, druck, einfg, entf gibi almanca tuslari bulunan, sik kullanilan tuslari cabucak silinen laptoptur.
gösterişli notebook piyasasında dünya devi olan marka. diğer marka ve modellere nazaran iki kat daha pahalı olmasına rağmen bu eksiyi gerek yanında kullanıcısına sunduğu yazılımlar gerek performansı ve en önemlisi teknik servisi ile on numara bir ürün(bilgisayarımın dvd yazıcısı bozulmustu ve yenisinin japonyadan gelip takılıp teslim edilmesi 13 gün sürdü.)
sony'nin süper güzel ve süper, acaip, ultra, maksimum hayvani fiata sahip dizüstü bilgisayarı. ben o fiyata diziminüstüne daha başka şeyler alırım... *
macbook pro'nun yanına dahi yaklaşamayacak gereksiz pahalı laptop.
her şekilde bir sony mucizesi. tasarımıyla ağız sulandıran, her türk gencinin hayalindeki laptop. nitekim fiyatı dudak uçuklatmaktadır. bak hala dudağımdaki uçuklar geçmedi.
(bkz: it s a sony)
satış elemanının ''abi bu bir bilgisayar değil, bu bir vaio.'' şeklindeki beyânıyla 1 yıl önce yüksek rakama edindiğim, zaman zaman ''acaba çok para mı verdik lan'' diye hayıflansam da, performansı ve sony'nin bütün cihazlarında var olan sağlamlık, ergonomi ve kullanışlılığıyla bu düşünceyi silip süpüren teknoloji harikası.
hp pavilion 'dan sonra porsche kullanma hissi yaratan laptop modeli. Gerçekten güzel ürün tavsiye olunur.
ferrari'ye benzetiyorum vaio'ları. vista da bu ferrari'ye takılmış lpg oluyor.
notebook'ların rolls royce'u gibidir.

lükstür, pahalıdır, her yerde göremezsiniz. ayrıca çok kullanışlı, çok rahat ve yüksek performanslıdır.

evimde bir tane bulunduğu için çok mutluyum. * *
alınabilecek fiyatta olan laptoplardan en iyisi, tabii toshiba'dan sonra.
fiyat olarak pahalı olsa da verdiğiniz paraya kesin olarak değen, kullanışlı mümkenmel bir üründür. bu arada sony olması da ayrı bir almaya sebeb olan etkendir. tam üç buçuk yıl önce aldım ben hala kullanıyorum hiç bir sorun yok şuanda.
piyasadaki en pahali notebook türüdür. hizi ve ne kadar mükemmel oldugu konusu tartisilabilir. bir bilgisayarci olarak acer aspire serisini tercih ederim.
toshiba nın 512 lik ekran kartında donma takılma yapan bir oyunu sony vaio nun 256 lık ekran kartına sahip bir cihazında rahatlıkla oynayabilirsiniz.
önünde sony isminin olmasının verdiği rahatlıkla aldığım dizüstü modeli. 1 seneden fazla süredir kullandığım, windows 7 yi de kurunca bana mısın demiyor mübarek.
dünyanın en güzel en küçük ilk üretimi olan dizüstü bilgisayar. Sadece şekli itibarı ile pahallı ve 2. ellerinin bile fiyatının düşmediği, ekşi sözlük 3. nesil yazarlarından yalnis adlı kullanıcının öve öve bitiremediği, yakın zaman içerisinde pes ettim diye hata vericek olan gereksiz küçük ve şekilsiz dizüstü bilgisayar.
1 sene önceki modeli fiyatıyla son model toshiba notebook alabileciğiniz değerli ürün. sony hastası olmak bir ayrıcalık, alacak para yetişmemesi ayrımcılık. yapmayın bunu bana be!

Sony vay O?
- He O, evet O.
süper ötesi ama aynı zamanda süper pahalı modelin adıdır.