1. 1.
  9 ağustos 2012 bursaspor kups kuopio maçının 2. yarısında oyuna giren genç yetenek.
  4 -2 ... protest sanayici
 2. 2.
  17 yaşında avrupa kupalarında gol atmıştır.

  (bkz: helal olsun)
  3 -2 ... protest sanayici
 3. 3.
  9 ağustos 2012 bursaspor kups kuopio maçının 2.yarısında oyuna dahil olup 71.dakikada attığı golle henüz 17 yaşında taraftarına golle merhaba demiş gencecik sağ bek.
  henüz 17 yaşında olmasına rağmen hareketli oyunu ve özgüvenli tarzı gelecek adına umut veriyor.
  Bol gollü galibiyet ve attığı gol Bursaspor'un 6.golü olmasına rağmen, altyapıdan gelen bir oyuncu olması sebebiyle ben ve birçok Bursaspor taraftarının en fazla sevindiği gol olmuştur onun golü bu akşam.
  4 -1 ... duvarmanzaralipencere
 4. 4.
  9 ağustos 2012 bursaspor kups kuopio maçı'nı eskişehir maçıyla dönüşümlü izlediğimden bütün performansını göremediğim ama söz konusu maça döndüğümde bindirmelerini görünce "bursaspor yeni sağ açık yapmış kendine" diye düşünmeme neden olan, daha da dikkatli bakınca sağ bek pozisyonunda oynadığını anlayıp götü kalkmazsa - ileride yeterli şans bulursa gökhan gönül'ün veliahtı olur diye düşündüğüm futbolcudur kendisi. bursaspor'a hayırlı olmasını dilerim.
  2 ... cemberin disindaki adam
 5. 5.
  daha 17 yaşında, çıktığı ilk maçta hem de avrupa karşılaşmasında oyuna girdiği dakikadan itibaren sahada hiç sırıtmayan, topu ayağına yakıştıran, sık sık bindirme yapan bunun meyvesini de hayalini kurduğu o forma altında ilk maçında ilk golünü atarak alan, attığı gole sevinemeden ağlamaya başlayan genç bursasporlu.
  2 ... pepinot
 6. 6.
  Bursaspor'un 95 doğumlu genci Sağ Bek mevkiinde görev yapar Orhanelilidir.
  1 ... oktaykara16
 7. 7.
  fm diyorsa doğrudur sözünü tekrar doğru çıkaran wonderkid. sağ bekte an itibariyle kasımpaşa karşısında harika oynuyo. sözde tecrübeli bursaspor oyuncularının açıklarını kapatmakla meşgul bu kardeşimiz. yolun açık olsun.
  2 ... hayrola genc
 8. 8.
  potansiyeli olan genç sağbek. bursaspor altyapısı son 5 yılda önemli oyuncular çıkardı ama gelen başarının ardından bu futbolcuların bir çoğu misyonunu doldurmuş gibi bir hal çizdi ve sıradan anadolu takımı futbolcusu moduna büründüler. oysa çıkış yıllarında harika grafikler çiziyorlardı. volkan şen, sercan yıldırım, serdar aziz bunun örnekleri. şu anda bu üçlüyü bursasporluların büyük çoğunluğu takımında dahi istemiyor.

  umuyorum ki ozan, o yola sapanlardan olmaz. fiziği pozisyonu için oldukça iyi. arka direğe açılan ortalarda bekler kafayla kademeye girmek durumunda kalıyor. 180 kadar boyu var ozan'ın. ülkemizdeki bekler genelde 6-7 cm kısa oluyor ozan'dan. aynı boyda olanlar ya da uzun olanlar ise oldukça hantal oluyorlar. ozan ne hantal ne de boy yönünden eksiği var.

  yalnız kilo almaya müsait bir yapısı var gibi duruyor. kesinlikle kamp dönemlerini iyi geçirmeli ve bu çocuğun üzerinde durulmalı. ülkedeki bek sıkıntısını göz önüne alırsak 3-4 sene sonrası için milli takımın sağbek adaylarından...

  gezi parkı'na destek veren futbolculardan biriymiş aynı zamanda: http://i.imgur.com/QhLd3Mb.jpg
  3 ... kaptan arka kapi lutfen
 9. 9.
  Bursaspor'un enes ünal'la beraber inşallah uzun seneler faydalanacağı adamdır.
  1 ... timo
 10. 10.
  Milli takıma çağrılmış Bursaspor' lu futbolcu. Umarız başarıları daim olur.
  1 ... yazuk
 11. ozan tufan Başlığındaki Önemli Entry'ler