1. 1.
    üçüncü nesil bir çaylak. *

edit: an itibari ile yazar olmuştur.
    1 -2 ... halit ayarcı
  2. 2.
    soho'da kötü* anıları olan; sevimli yazar. kendisi taksi maceramda bana eşlik etmiş ve şoföre evet efendim dediğime şahit olmuştur ayrıca.*
    -1 ... mozambik tavsani
  3. 3.
    ankara bu sefer kaynaşıyoruz zirvesinde tanıştığım, sevimli yazar. yaşını öğrenince çok şaşırdığım * * yazar.
    ... dreamcatcher
  4. 4.
    ankara bu sefer kaynaşıyoruz zirvesi'nde tanıştığım, muhabbeti acaip zevkli, beni maceralarıyla gülmekten yerlere yatıran, yaşı hakkındaki spekülasyonlara kesinlikle inanılmaması gereken** sigara kaynağım.**
    ... shyer
  5. 5.
    sicakkanlı, hoşsohbet insan.ingiltere anıları dinlenmeye değerdir.*
    son olarak taktığı gözlüğün güzelliğine yorum bile yapamayacağım.*
    -1 ... gothic evil
  6. 6.
    çok sıkı küfreden yazar arkadaşımız.**
    1 ... ck_06
  7. 7.
    çok kısa bir süre kaynaşma fırsatımız olsa da tanımaktan çok memnun kaldığım ağırbaşlı yazar arkadaşımdır... saati 85 ytl den ingilizce ders vermeye yeltenmiş bana ama pek yüz bulamamıştır... *
    1 ... don santino corleone
  8. 8.
    kendısını ılk etapta -gurultuden olsa gerek- anlayamadıgım, her cumlesını 2 defa tekrar ettırdıgım yazardır. daha sonra algı duvarı asılmıs ve muhabbetımız tavan yapmıstır. umıtkoy lu hemserımdır aynı zamanda..
    ... okyanus
  9. 9.
    acayip sempatik, şeker mi şeker bir uuser. muhabbeti çok hoş ve konuştuğu sürece susmasını hiç istemezsiniz. her zirvenin olmazsa olmazı bir yazar.
    -1 ... gothic evil
  10. 10.
    ankara zirvesin de tanışma şerefine nail olduğum,efenim yıllarca avrupa kültürü almış, tabi zirvede de bizlere yaşatmış insandır kendileri *.efenim böyle bir kült hava,bie wamplık desem nasıl desem işte bilemedim.anlatılmaz yaşanır derler ya öyleydi sanırım. bir anda gone with the windsahneleri canlandı gözlerimde.nice zirvelerde aynı masayı paylasmak dilegi ile **.
    1 -1 ... karpuzkabugu