bugün

aynı anda benzer bakışlara maruz kaldığımız canım arkidişim. bir de dineme söven müslüman olsa... * *
orta asya ve balkanların en tatlı mimik uzmanı. muhteşem poz vermeleri, insanlıgı ile kardeşim gibi sevdigim yazar.

düğününde bir oynucam ki sormayın gitsin. * * *
mimiklerini mükemmel şekilde kullanan yazar.*
an itibarıyla adıma ilk başlığı giren, pek bi aşık ve hatta nişanlı ve hatta ve hatta kankadır . *
(bkz: nobre nobre nobre tikiyiz) *
can yazar, canım yazar.
sarımsagı kelime kelime surup sac cıkmasına vesile olacak yazar. sagolsun, varolsun gülen yüzü solmasın yazarı.
tamam ablacım borcum borç alcam sigranı sen iste sana philip morris in fabrikası aliyim ayıp ediyosun *
sarımsağı çiğ çiğ yer
üstüne kan içer
ha bir de midem bulanıyor der
yaramıştır o yaramıştır
benide vampir gürühuna alsana nolur
bende bende vampir yazar olmak istiyorum dediğim yazar
911 neki bu arada alo vampir mi *
sarımsaktan nefret eder. tıpkı bır vampır.
ha bır de o dedıgın 911.
ingiltere macerÂlarının nickine ilhÂm olduğu bir yılı aşkın süre önce sözlüğe gelen, bir kaynaşma zirvesinde paladin misÂli ağırlığını koyup dikkatleri üzerine toplayan...
sonra işÂretlenen ve hakkında düşünülen iyi şeyleri asla yanıltmayan, her defÂsında daha da artarak saygı duyulan harbi insan.
ellerine sağlık dediğim yazar. başka söze ne hacet. nokta.birdaha nokta.*
sadece bir insandır.
şöyle ki ,,
arkadaşın arar derki hadi iftardan sonra kartinge gidelim, bunu ona söylersin. kendisi senin nekadar heveslendigini görünce kıyamaz hadi gidelim der. sonra onu bahçeliden alırsın, karting pistine gidersiniz. bu arada arkadaşların gelir. ama o da ne. arkadaşın, arkadaşının kız arkadaşı, arkadaşının abisi ve abisinin eşi veraber gelmişler. neyse oturulur karting pistinin kafeteryasında. ama o sırada çok çok kalabalıktır oralar. bi ara arkadaşların kaybolur ortada bi gelirler, ellerinde bilet. haydaa ,, senin yerine de bilet almışlar. hemen ona dönersin, aşkım nolur sende katıl. ama o derki beni bahçeliden aldın, üstüm başım müsayit degil, siz yapın ben seyrederim. ama bu durum seni çok rahatsız eder. yalvarırsın yakarırsın onu da karting yapmaya ikna edemezsin. velhasıl arkadaşlarınla beraber karting arabalarına oturursun. ama gözün hep -kafteryadaki kalabalık içinde tekbaşına oturan- ondadır. ee bileti arkadaşların almış onları kırmak olmaz, e sevgiliyide bırakmak olmaz. en iyisi binersin karting arabasına , 2 tur atar çekersin kenara. bozuk araba vermişler bana dersin, ve sevgilinin yanına oturuverirsin. arkadaşların ise erken indigini farketmemişlerdir bile.

işte o böyle bir insadır. ugrunda vazgeçemeyecegin şey yoktur.
gülmek bir insana bu kadar mı yakısır dedirten, exonotzorla birlikte mutluluğun resmini çizen, avatarına kurban olduğum kankam. ha ama ben ona kırgınım o ayrı.*
en bi güsel aşk perisi.
hayırlısı inşallah.
çok uzun zamandır zirvelere gelmemesi sebebiyle tanışmaya fırsat bulamadığımız, ama gittiğim her zirvede hakkında methiyeler dinlediğim, merak ettiğim, gördükten sonra da içimden "essah anlatıldığı kadar varmış" diye geçirdiğim yazar. belki de mutluluktan, gülerken gözlerinin içi bi ayrı gülüyodu valla.

bu arada "boncuk takıcam sana" demiş*, buradan "ben de sana takıcam boncuk hem de altınlıi kırmızı kurdaleli böyle" demek istiyorum.

dilerim bir ömür boyu ilk günkü kadar mutlu ve heyecanlı bi evliliğin olur.
bu sefer yetmedı haftaya da goruselım, uzun oturalım yazarıdır.
uzunca bir ara verdikleri ankara zirvelerine enişte bey ile hızlı bir dönüş yapmışlardır bütün sevenlerini ihya etmişlerdir , saolsunlar varolsunlardır , çift olarak pek sevilenlerdir . *
görünce gözlerimin parladağı bir elmanın yarısı. tavlanın acı gerçeği gösteren kişi.
soho, taksimde istiklal'in girişinde, fransız konsolosluğunun karşı sokağındaki döviz bürosuna komşu bir mekandır. *
tebriğimde geç kalmakla birlikte, bir ömür mutluluklar dilediğim tatlı cimcime.
herşey gönlünce olsun, ne güzel söylemişsin, korkmadan, mutluluğa inanmak.
sen bu işi çözmüşsün.
tekrar, tebrik ediyorum. allah tamamına erdirsin.
şans ve bolluk hep sizinle olsun.
ask - evlılık ve zaman arasındakı bagı saglama almasını dıledıgım kardes, cıcım hatta...o degıl de ankara sosyetesi gorecek nasıl eglenılırmıs. halayı ben cekecegım.
bir küçük kız vamış,
sevmiş birisini,
vermiş elini,
takmış altın tekerleği,
yakındır...
alır kucağına bebeğini... *

mutluluklar dediğim güzel insan...
hayatının en mutlu günlerinden birini yarın itibariyle yaşayacak olan kardeş yarısı, can parçası..

bir sözlük nelere kadir olabiliyor, yeni yeni anlıyorum.. riyaya, yalana dolana, sahtekarlığa inat dost olabilmek.. biraz daha ileri gidip kardeş olabilmek..

daha önce de çok demiştim.. kız kardeşim yok benim.. belki de bu yüzden bu kadar yakın olduk birbirimize.. uzaklarda da olsak anladık hep birbirimizi.. ve şimdi de bu mutlu gününde bu yazıyı yazabiliyorum ben..

dedim ya sözlük nelere kadir.. bana bir kız kardeş buldurdu, sana da bir hayat arkadaşı.. daha dün gibi hatırlıyorum, eniştemle tanıştığın günü bana o heyecanınla anlatmanı.. gözlerinin içinin güldüğünü bursa'dan görebilmiştim inan.. ve sen hep böyle mutlu oldukça ben de mutlu oldum burda.. şimdi yarın yine o tatlı heyecan, allahın emri peygamberin kavli.. gençler aralarında anlaşmışlar hadisesi.. yüreklerde kocaman kocaman mutluluklar.. darısı başıma mı diyeyim artık ne diyeyim ki?

hayatınız boyunca hep birlikte ve hep böyle mutlu kalmanız tek dileğim.. belki nişanınızda yanınızda olamıyorum ama, düğünde en çok göbeciği ben atıcam.. (masa altı vodka serbest, bi bana..)

öz kardeşim kadar sevdiğim sohodabesdakika ve müstakbel olmaktan çıkmış olan çok sevdiğim eniştem exonotzor'a.. hep böyle kalın..
bu aralar fazlasıyla heyecanlı* ve mutluluğun dibinde yüzmekte olan yazar. mutluluğun daim olsun, o gülen gözlerin hep öyle ışıl ışıl parlasın inşallah.*
kendisine yazdığım entryler eksilenince ne istiyosunuz canımın içinden, sözlüğü de bıraktı yok artık diyip sinirlenmemle birlikte akabinde sevinmeme yol açan yazar. yoksa geri mi döndü diye son yazdığı entrylere baktım, valla dönmüş. bunu söyleyeceğimi hiç tahmin etmezdim ama;

(bkz: teşekkürler seri eksi oy veren ibne)
(bkz: hoşgeldin kuşuuuuum)*
güncel Önemli Başlıklar