1. 1.
  DENNiSE LEHANE' NiN mistik ırmak' TAN SONRA YiNE BiR PSiKOLOJiK GERiLiM YAZMASI BEKLENEN BiR ŞEYDi. ANCAK KiMSE BÖYLE FANTAZYA, HALÜSiNASYONLAR, KUŞATILMIŞLIK, KISTIRILMIŞLIK DUYGULARININ HEPSiNi BiRDEN VEREN BiR HiKAYE BEKLEMiYORDU. THE iDENTY , SEVEN , THE GAME GiBi KARANLIK TEMALI GERiLiM FiLMLERiNiN TADINI TAŞIYAN ROMAN, SÜRPRiZiNiN VURUCULUĞUYŞA DENNiSE LEHANE' i TAKiP EDiLECEK YAZARLAR SINIFINA ALIYOR.
  14 -1 ... zargana
 2. 2.
  yine bir roman uyarlaması.

  yönetmen koltuğunda martin scorsese'nin olduğu filmin başrollerinde leonardo dicaprio, mark ruffalo ve ben kingsley gibi isimler bulunmaktadır.

  http://www.imdb.com/title/tt1130884/
  8 ... kosan penguen
 3. 3.
  23 ekim'de vizyona girecek olan, yönetmenliğini martin scorsese'in yaptığı, başrollerinde leonardo di caprio, mark ruffalo, ben kingsley ile michelle williams'ın bulunduğu film.

  --spoiler--
  massachussets sahili açıklarındaki zindan adası'nda suç işlemiş akıl hastalarının tedavi edildiği bir psikiyatri hastanesi vardır. teddy ve chuck adlı iki polis müdürü, rachel adlı bir katil hastanın esrarengiz şekilde kayboluşunu soruşturmak üzere görevlendirilmişlerdir. şiddetli bir kasırga nedeniyle hastayı aramaya başlayan polislerin işi zorlaşır.
  --spoiler--
  4 ... nunu
 4. 4.
  (bkz: imralı)
  5 -4 ... yendik mi lan
 5. 5.
  akıl hastası suçluların tutulduğu bir adada geçenlerin anlatıldığı, psikolojik gerilim türünde, fragmanıyla bile tırstıran film.
  8 ... taharetmuslugu
 6. 6.
  son gunlerdeki uzun film furyasini devam ettiren film.inglourious basterds(153 dk.),transformers revenge of the fallen(150 dk.),harry potter 6(153 dk.),public enemies(143 dk.) son zamanlarda vizyona girmis diger uzun filmler ve neredeyse hepsine buyuk umutlarla giden seyirciler aradiklarini bulamasalar da cok da kotu filmlerle karsilasmadilar ama inglourious basterds i daha cok yeni oldugu icin disarida tutabiliriz.yani en azindan yonetmen ve iyi oyunculuklarin iyi olacagini dusunmemek icin hicbir neden yok.konu ise cok da farkli olmasa da iyi islenmis ise fena olmayacaktir.
  4 -1 ... cultman
 7. 7.
  izlenmesi gereken, leonardo lu bir martin scorsese yapımı. işte trailer;
  http://www.traileraddict....er/shutter-island/trailer
  5 ... youresocool
 8. 8.
  gösterimi mart 2010'a sarkan film.
  5 ... nunu
 9. 9.
  Leonardo di Caprio'nun rolü için beklenen filmdir.
  3 ... hurrem
 10. 10.
  amerika'da gösterime giren ve 40 milyon dolarlık hasılat elde eden, martin scorsese'in son filmi.

  türkiye'de 12 martta vizyona girecekmiş.
  5 ... julian whiteman