bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    isi olcmede kullanilan bir birim. bir fizikcinin soyadi olmasi muhtemeldir. digerleri icin, (bkz: celcius), (bkz: kelvin).
    kaliteli bir parfum markasidir bi de. biraz tuzludur ama fiyat.
    edit: sicaklık olacakmış ısı değil.*
    3 ... child
  2. 2.
    isim babasi icin (bkz: gabriel fahrenheit)
    1 ... child
  3. 3.
    (bkz: fahrenheit 9 11)
    1 ... charmofsmyrna
  4. 4.
    abd ve kanadada sıcaklık ölçü birimi
    ... city walk
  5. 5.
    celcius derecesini 1.8 ile çarpıp 32 eklediğinizde bulduğunuz sayı,fahrenheit derecesidir..
    2 ... intensivecare
  6. 6.
    christian dior'a ait ve bir zamanlar popüler olan erkek parfümü.
    2 ... krmyrdsn
  7. 7.
    son derece sürükleyici ve etkileyici bir oyun. oyunda 3 karakteri oynayabiliyorsunuz. hem katili hem de onu bulmaya çalışan polisleri oynamanız çok zevkli. oynanası bir oyun... bir filmi oynuyorsunuz demek daha dogru olur.
    1 -1 ... perona
  8. 8.
    suyun donma sıcaklığını 32, kaynama sıcaklığını 212 celcius derece kabul eden 18. yyda daniel gabriel fahrenheit tarafından icat edilen sıcaklık ölçüm birimi
    1 ... sylviaplathh
  9. 9.
    kirmizi siseli bir christian dior klasigi. oldukca bilinen bir kokusu olmakla birlikte uzerinize boca etmediginiz takdirde gayet cekici ozellige sahip koku.
    1 ... nanocu
  10. 10.
    ben küçükken en popüler erkek parfümüydü bu. kuzenlerde vardı. parfüm sıkacak yaşa geldiğimde bunu alacam ilk diye hırs yaptıydım da o yaşa geldiğimizde esamesi okunmuyodu bu parfümün. bi de ev arkadaşımın akad diye 10 milyonluk bi parfümü vardı ne zaman sıksam hatunlar ımmmm ohhş bu parfüm ne? çok iyi kokusu falan derlerdi de uyuz olurdum.
    -1 ... sayborglardasever