1. 1.
  bir sözlük yazarı.*
  ... selmagezinir
 2. 2.
  (bkz: frida)
  ... miracle
 3. 3.
  maeve binchy'nin kitabında bir kahramandır
  ... dygjoe
 4. 4.
  hayat güzelmiş miş miş...
  1 ... miracle
 5. 5.
  hayatındaki herşeyde bi pırıltı olduğunu ikimzde bilioruz aslında..hayattan kopmak istediğin anlarda bile daha bi sıkı gtutunduğunu da bilioruz..nazan öncel çalarken sessizliğin doldurduğu odada ikimizde şükrediorduk tanrıya yaşama şansı verdiği için bi kez daha..elimizde zorluklara rağmen yaşatma fırsatı verilmiş dostluk var ..nice zorlukları aşmanın mutluluğunu birlikte yaşayabileceğimiz günler..belki de birlikte büyüyebileceğimiz..tıp eğitimine senle isyan etmek harika olcak:))
  ... miracle
 6. 6.
  Film icabı sevgilim olur kendileri. Gerçek hayatta da filmdeki gibi olacaksa; herşey yine mutlu sonla bitsin ama bir farkla o bana değil ben ona benzeyeyim. Keza Orta Doğu Kızları güzellik ortalamasını birden bire ayaklar altına almaya gerek yok aksine sayesindeki açık ara birinciliğimiz devam etsin ;)
  -1 ... shrek
 7. 7.
  eurotrip'te scotty'i boynuzlayan süper hatun.
  ... beholderr
 8. 8.
  avrupa muhabbeti adlı filmde, scotty'yi çok pis boynuzlayan hatun.

  kep töreninden sonra scotty'nin ağlamaklı "fiona! fiona!" demesi vardır ki, kardeşi tarafından taşağa fena sardırılmıştır.

  gerçi arjen'e sormak lazım, o da izlemiştir muhtemelen, kaçırmış olabilirim bazı yerleri.
  -1 ... paleface
 9. 9.
  baya bi sene önce, muhtemelen bi 7-8 sene önce, babanneme gittiğimizde trt de bi film göstermişlerdi adı komşu kızı gibi bir şeydi. fiona diye bi kız vardı her şeyi kameraya çekiyodu. 17-18 yaşlarında bir kızdı güzeldi zayıfcaydı. bir gün anne babası şehir dışına çıkıyorlardı ve karşı komşusu-sanırım evli ve 30 larında yakışıklı bi adamdı bu- aşk yaşamaya başlıyodu. sevişmelerini falan kameraya alıyodu ama sapık film değildi duygusaldı dramdı. sonra bir gün kız ölü bulunuyor kıza tecavüz etmişler falan. adamda tecavüz edenin ben olduğumu zannederlerse kamera kayıtlarından diye kasedi alıyodu baştan sona ağlayarak izliyodu baya aşıktı kıza. sonra kızın tırnağına dolanan bir iplikten kim olduğunu buluyolardı. arkadaşının babasıymış meğersem falan. ya çok güzel değişik bi filmdi ama adını hatırlayamıyorum. google amcadan bakıyorum ama hep o " the girl next door " adlı salak film çıkıyo amaaan uff..
  işte fiona ismi bana bu bulamadığım ve deliler gibi bulmak istediğim filmi hatırlatıyor.

  edit: bıldım galiba...
  ... peachy rouge
 10. 10.
  shameless dizisindeki sevimli kız.
  ... prince02