bugün

Bamya pipililerin bizi maruz bıraktığı durum. (bkz: 21 cm)
bir yazarın size takıntısının olduğunu gösterir.
benim başıma hiç gelmeyen hadisedir. eksilenme olmasa bile yalan yanlış yazın durun.
şu sıralar abartı derecede maruz kaldığım ve yaptırım uygulanmasını beklediğim durum. aynı yazarlar tarafından yapıldığını düşünüyorum.
sözlük realitesidir. eksilenmekten korkuyorsan yazarlık yapma. zaten yazarlık yaptığın yokta temsili söyledim..
işsiz işidir. Ya o değil de, eksiler artık görünmüyor mu? Benim sözlük arayüzü berbat olmuş, yeni standart bu mudur, cimer'e mi yazayım?
Delikanlı adam eksi oylardan Korkmaz. Lafı sokup sokup çıkartır.
uzun bir süredir içinde bulunduğum fakat şuan çok abartılmış olan durum. aynı yazarlar tarafından yapıldığını düşünüyorum. önceden de oluyordu fakat son birkaç günkü kadar abartı değildi. öyle ki ne yazsam eksileniyor. sıkça çok eski entrylerim eksileniyor. bu da bir yazarın (ayrıca kim olduğunu tahmin edebiliyorum) bana takıntısının olduğunu gösteriyor. üstelik 1 saatte sadece 6 eksi oy verilebilmesine rağmen bazı entrylerim birden fazla sayıda eksilenmiş. aynı kişinin yan hesapları olabileceğini düşünüyorum.
malum şahıs ve feyk hesapları sayesinde her gün maruz kalınan eylemdir. buraya geleli 7 sene oldu ama hala bu aptalca şeyi aklım almıyor. ne geçiyor elinize lan ? ana hesabınız ile eksiliyorsunuz sonra yan sekmelere atlaya atlaya artık kaç tane yedek hesabınız varsa hepsi ile eksi oylama yapıyorsunuz. bu nasıl bir işsizliktir.

ne zannediyorsunuz ki yazılan entrydeki artı sayısından fazla eksi sayısı oluşturunca entryi yazan gidip yatağa yüz üstü kapanıp ağlıyor falan mı * işsiz ipneler sizi. alın karmanın tamamı sizin olsun böyle antin kuntin işlerler uğraşmayın olm. bir de gelip burada şov yapıyor arizona kertenkeleleri.
Eksiklere biçimidir. Eksi verenleri takıntılı ilan edip sözlükte karma Peşinde koşmak artı oy almaya çalışmak da ayrı ironi. Eksi veren takıntılı işsiz artı oy almak için takla atan normal. Evet.
Henüz başıma gelmeyen eylem. Sanırım işbu entryden sonra gelecektir.
Arkadaşlar bdv ye yazın. Bugün bütün yazarlarda gördüm. Tespit edilsinler.