bugün

Bak pampa. Normalde ciddiye alıp cevap vermem ama ben sustukça siz coşuyorsunuz. Sırf o yüzden, millet ne olduğunu bilsin diye yazıyorum. Daha 2 3 gün önce. Otoyıkamacı kankanla birlikte yine kumpas kurdunuz. Biriniz başlık açtı, diğeriniz başlığa gelenlere hakaret etti, laf soktu. Yine aynı mevzuda, iyi parti ile alaka bi hadisede bana cevaben dansöz dedin. Şimdi baktım başlık da yok, benim entry de yok. Senin başlığa girip aramadım.

Reelde bana biri lan dedi diye 2 ay sadece çorba içti. Bana da ceza verip 5 sene ertelediler. 5 sene doldu ama ben de bu süreçte mümkün olduğunca öfke problemimi yendim. Kızlarım büyüdü, ben de bıçkın delikanlı modundan kız babası moduna girmeye çalışıyorum. Hala tam başaramadım ama yüzde 70 düzeldim. O yüzden bana dansöz diyen adamın, kurban kıstaslarına uygun vaziyette kafasını gövdesinden ayırırdım. Allah şahidim ayırırdım. Artık yapmıyorum.

Sordun diye cevap veriyorum. Tehdit ya da hakaret olarak algılama. Algılasan da fifimde değil. Sadece bil istedim.

Edit: ayrıca ne kadar çaylak olduğunun bir önemi yok. Zaten 88 tane hesabın var. Biri çaylak olunca öbründen giriyorsun. Çok da şeyapma.
Psikopat olduğunu iddia etti yazarı.

görsel
sapla samanı karıştıran zevat. burası sözlük herkesin hakaret anlayışı farklıdır? ben için ana avrat klasik küfürlerdir. sen için dnsöz hakaret oluşturmuş iyi de dansö demek kıvrak demektir sen sbah cuhabeli değilim deyip akşam cuhabeli olursan halk arasında arkadaş ortamında bile söylenen dansöz tabiri kullanılır ve hakaret içermez. git tengirin nik altı veya benim nik altı dansöz yazılımıyla doludur? diğer husus sen öyle her dansöz yazanın kellesini alacaksan işin var demekltir kızların büyüyor damat adayların kapıyı tıklar verirsin veya vermezsin hasbelkader birileri kızını vermedi dansöz derse gidip kellesini mi lacaksı hııı? bazn boş yapıyorsun yapma. diğer konu iyesta 8 yıldır tanıdığım biri kumpas falan yapan şerefsizdir tit a nik le kapıştılar ben titaya ayığp ediyosun gıcık biri olmana rağmen severim seni dedim açık oylama yaptı ama iyestaya küfür edince çaylak oldu etmesin küfür yav benim yerimde olsanız ne yapacaksınız ya dün gece 3 yazar birden küfür etti uyardım etmeyin dedim sonuç olarak ceza aldılar haaaaaaaaaaaaaa demek ki kuru gürütü yapmak polemik yapıp küfür etmek en başta ibnelik ceza alınacağını bile bile lades yapmak demektir. tita eskiden beri küfür eden biridir kafayı çeker ne yazdığını bilmez. demek ki eleştiri başka küfür başka olaymış herkes haddini bilecek.
Sedat Peker sevmem. Hiç izlemedim. Ben daha çok after life, Black mirror tarzı şeyler seviyorum.

görsel
yapma serdar bunu ender osasuna ataklarından biri. şimdi şuraya bende adli kaydımı atarım oda yetmez silah taşıma ruhsatımı da atarım nakavt olursun. çocuk gibi işlerle uğraşıyorsun.
bu bir uyap kaydı. adli sicil kaydı değil. hagb kaydı adli sicilde görülmez maddi anlamda bir hüküm olmadığı için.

kaldı ki adli sicil kaydında sabıka olan kimseye değil silah taşıma, bulundurma ruhsatı da verilmez.

bu da size böyle bir bilgi olsun.

detaylı bilgi için 6136 sayılı ateşli silahlar kanunu na bakılabilir.
20 yıl önce yapılan eylemden sonra suç unsuru sabıka kaydı oluşturmadığı için alınan taşıma ruhsatıdır.

umarım anladınız.
günde 5 kg altın satan
can güvenliği tehlikede olan
köyde sürürsü olan
arıcılık yapan
mahalle muhtarı olan

kişilerinde silah ruhsatı aldıklarını bilmeyen cahilleri görmemize vesile olan durumdur.

gerçekten çok yazık..
cocukların işlediği suçlar zate adli sicil kaydında görünmez bu arada.

diğer bazı suçlar için zaten değil 20, 45 sene de geçse alamazsınız atmayın, tutmayın.

http://www.agacoren.gov.t...20%C4%B0%C5%9Flemleri.pdf

detay için inceleyebilirsiniz.
Bana dansöz diyen adam kıvıra kıvıra solucana döndü.
nerde kıvırdım kardeş dediğim solucan?

böyle yazıya (#45457324) böyle cevap.
oğlum üfürüyorsunuz, bari eski yazdıklarınıza bakın da üfürün. önce diyorsunuz ki adli sicilimi atarım buraya g*t olursun, sonra diyoruz ki "adli sicilinde kayıt varsa silah ruhsatı vermezler" kalkıp 20 sene geçti silindi diye üfürüyorsun bu sefer de.

e madem silindi, ruhsatı öyle aldın (ki bu da yalandır 99%)hangi kaydı atacaksın da adam görüp titreyecek karşında, ha yalansa silinmedi ise boş beleş artsilik yapabilecek sayfalarca adli sicil kaydın var ise de o silah ruhsatını nasıl aldın peki canım ciğerim...

lütfen şizofrenik kurgularınızı birazcık daha tutarlı yapın. hayır komik de değil yani.
ne yani, o zaman birisi yalan söylüyor. yalan söyleyeni ortaya çıkaralım...
--spoiler--
ben daha çok after life, black mirror tarzı şeyler seviyorum.

--spoiler--

izlediği dizilerin, filmlerin etkisinde kalan, kendini fazla kaptıran bir yazar.
incir çekirdeği.
incir çekirdeği diye ağzına atarsın, bi bakmışsın boğazına tohumluk hıyar dayanmış.
2001-2015 arasındaki akp sanki çok iyiymiş gibi, o dönemki akp'nin kötü bir kopyası olan muhalefet ittifakına dedikleriyle Duygularıma tercüman olmuş değerli yazar.

--spoiler--
tekil akepe gidecek çoğul akepe gelecek. bunlar gelecekse akepe hiç gitmesin. şerefsizim bunlar akepeyi mumla aratır.
--spoiler--
bir hesabına gireyim dedim bol bol küfür entryleri girmiş. küfürden başka iletişim yolu bilmiyor mu?
Kedisever satanist ile birlikte tek sevdiğim beşiktaşlı yazar.
nisan'dan beri yazmayıp şimdi de izin almış değerli üstat yazar. inşallah bir gün geri döner.
izinli bir sözlük yazarıdır.
Kuşkusuz ben "Ankara'ya taşındım abi" diye mesaj atınca ortadan kaybolmuş yazar.
ekşici bir yumuşak olmuş diyorlar.
Özlenendir.
186 gündür entry girmemiş olan ankaralı yazar.