bugün

entry'ler (397)

japon balığı hakkında bilgi

Kuşkusuz hava almak için yüzeye çıkıyordur.

aldatılan sevgiliye paralel evrende sadığım demek

Olamaaaaz.

kola kolun aynısını dövme yaptırmak

Kuşkusuz bir tesettür olabilir. Eski eşim bütün vücuduna bütün vücudunun aynısını dövme yaptırmıştı.

aldatılan sevgiliye paralel evrende sadığım demek

Kuşkusuz aldattığınız için size kızan sevgiliye "ama şöyle düşün paralel evrende hâlâ sadığım" diyerek onu teselli etmektir.

alınan nefeslerden birisini gizlice saklamak

Kuşkusuz nefes alıp verirken alınan nefeslerden birini vermeden üstüne bir nefes daha alıp devam ederek saklamaktır. Bende bir tane var, yıllanmış nefes. 16 yıldır bende, vermedim daha. Öksürürken gider diye çok korkuyorum.

lambayı kapatınca önceki ışık nereye gidiyor

Hayır, lütfen yok olmasınlar.

lambayı kapatınca önceki ışık nereye gidiyor

Kuşkusuz az önce Litvanya'dan gelen 2 çocuklu ablanın sorduğu soru. "pencere de yok" dedi. Kafam karıştı.

duvarları ayna olan odada kendini karıştırmak

Kuşkusuz bütün duvarları ayna kaplı odada nerede olduğunuzu ve hangisinin aynaya bakan sizin hangisi olduğunu karıştırmaktır.

ayranı ters yönde karıştırınca yoğurt su çıkmaması

Kuşkusuz ayranı, onu yaparkenki karıştırma yönünden terse karıştırınca yoğurt ve suya tekrar ulaşamamaktır. Saçmalık.

sevgilinin klonu ile yatmak aldatmak mıdır

Kuşkusuz sevgilisinin 6 tane klonunu yapıp onlarla yatan Vietnamlı arkadaşımın sorusudur. Ben, "Hayır" dedim ama o hâlâ vicdan azabı çekiyor.

sevgiliye hanımı arayayım da merak etmesin demek

Kuşkusuz geç saatlerde buluşulan sevgiliye "bi' saniye hanımı arayayım da merak etmesin" demektir. Sevgiliniz anlayış gösterir ve "istersen foto atalım aklı kalmasın" der. Daha çok seversiniz.

hanımın yeni sevgilisi ile selfie atması

Kuşkusuz Hanımın uzun zaman sonra yaptığı ilk sevgilisi ile fotoğraf çekinip size atmasıdır. Yeniden mutlu olduğunu görmek sizi sevindirir. imrenirsiniz.

sözlükteki dedikodular

Kuşkusuz çünkü sen WhatsApp dedikodu grubumuzda yoksun hayatım.

kız kıza daha zevkli olan şeyler

Kuşkusuz kavgadır. izlemesi de ayrı keyifli.

ağustos 2022

Kuşkusuz sözlüğün Türkçe kaynaklara sağladığı bilgiyi, faydayı görmek göz yaşartıyor.

hoşlanılan kızdan tuvaletteyken mesaj atması

Kuşkusuz Hoşlanılan kız telefon gibi bir şey galiba ondan mesaj atıldığına göre.

orospu olmaya karar vermek

Kuşkusuz gördüğüm en mantıksız neden ama hayırlı işler. Aramıza hoş geldin.

doktorun kalp sağda mıydı solda mıydı demesi

Kuşkusuz uzaktan eğitimle ve Twitter ile doktor olmuştur.

o kız sana her yönden fazla diyen iş arkadaşı

Kuşkusuz kendisinin de talibi olduğu kızdan caydırmak isteyen iş arkadaşıdır. Sizin için fazla ama onun için uygundur. Küfür edin.

sözlük biraz benimle ilgilenir misin

görsel
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.