1991 doğumlu FC Sochaux da oynayan forvet.
bir fm efsanesi. artık samsun'da. bakalım nasılmış gerçek hayatta.
fm'de aldımı giden topçu. kanatlarda sağda solda.
elazığspor un genç forveti. ibb Maçında son dakika golüyle elazığspor a beraberliği getirmiştir.
Sochaux zamanında iyi bir sağ kanat/forvet oyuncusuydu.

Nizamettin çalışkan örneğini herkes bilir. Biz efsanemiz olacak derken adam çürüdü gitti. Kariyeri aşağı devam etti adamın. Yıldıray yine sessiz sedasız bıraktı gitti. Bu kardeşimiz yıldıraydan çok nizamettin örneğine benziyor. Normalde fransa ligi altyapısından çıkan adamın dana gibi güçlü olması gerek. Saint etienne' deki kurt zouma' ya, west brom' daki lukakuya bakıyorsun. Adamlar altyapısı iyi liglerde top oynamışlar. Dana gibiler. Özellikle kurt zouma tam bir azman. Bu kardeşimizde vücut kaslarını yeteneklerini kısıtlayacak o limitin bir tık altına kadar geliştirseymiş, şu an üç büyükler peşinden koşturabilirdi belkide.
bu çocuğa dikkat edin. milli takımlık futbolcu. ilerleyen zamanlarda milli takımımızın sağ kanadına ilaç gibi gelecektir.
kritik gollerle takımına hayat veren futbolcu.buraya gelmeden önce adını sıkça duymuştum bülent uygun hiç forma şansı vermedi ama yılmaz vural in elinde kalitesini gösterdi süratli oluşu en büyük avantajı.
bu çocuğu sochaux'da oynarken fm'de almaya çalışırdım hep sonradan elazığ'a geldi hakikaten yetenekli oyuncuymuş kendini gösterdi. gerçek bir kanat oyuncusu kanat dediğin olcay tipinde değil bunun gibi süratli olur beşiktaş'a gelirse çok sevinirim. kişisel düşünceme göre de önder özen'in beğendiği bir oyuncu serdar önder hocanın ilk transferi olabilir.
bu sezon elazığspor' un süper ligde kalmasında büyük paya sahip kanat oyuncusu. süratli ve tekniktir.
ayrıca, football manager serilerinin ön plana çıkardığı bir sürü genç yetenekten biridir.

(bkz: fm diyorsa doğrudur)
makul bir fiyata bitirmemiz gereken transferdir. girişimlerimiz olduğu yansıyor basına. culio + bir miktar para ile hallolsun şu iş.
fm'de her oyuncunun aldığı türk kanat topçusu. iyi gelişme kaydediyordu oyunda. Biz bu sene bunu elazığsporda da gördük. Ha nasıl gördük, bi köksal yedek bir de bu oğlan, fener ve beşiktaş maçlarında çılgın attı. Topu taşıyor, orta açıyor ayağı iyi. Ve çok hızlı. Ama onun için en iyi tercih orta kademe bir takım olacaktır. Yoksa yiğit gökoğlandan çokta farkı yok şu anki durumuyla. Bence en iyi oynayacileceği takım 4-3-3 oynayan Kayserispor olmadı Bursaspor. 1-2 yıl daha 30 maç yaptıktan sonra
Galatasaray veya Fenerbahçe,Beşiktaş gibi top Türkiye ligi takımlarında rahatça oynar. Çocukta fransız terbiyesi var.

Ha drogba,eboue'ye tercüman lazım diyorsan anlarım. Fatih hoca bu elemanı direk oynatmaz abi. Oturur orada. Yine gider 88'de Aydın'ı sokar oyuna amk.
yiğit gökoğlan' dan a' dan z' ye her alanda daha üstün futbolcu. galatasaray mutlaka almalı bu çocuğu. ikili mücadele de güçlü, hızlı, teknik. yiğit de teknik filan yoktu sadece hızlıydı, ortaları, son vuruşları zaten berbattı.
2 gün önce lig radyo da yılmaz vural kendisi için ' gelen teklifler var , yönetim uygun fiyat gelirse satacak ' dedi.
beşiktaş ile prensip anlaşmasına varmış futbolcudur.
bana serhat akın'ı anımsatan futbolcu. ailecek ilgiyle takip ediyoruz soşo'dan* beri.
beşiktaş'a gelirse iyi işler yapacağına inandığım futbolcu.
Kuzenimin rüyasının başkahramanıdır.

-ulan senin bildiğin türkçe kelime kadar benim elazığ biletim var.
alıntıdır. ama yarıldım.
--spoiler--
istiklal marşında gol yedik. elazığsporlu serdar gürler, ilk gelen atakta gol yemelerini biraz abartsa da futbol literatürüne espriali bir yorum katıyor...
--spoiler--
elazığspor'un küme düşmesiyle üç büyüklerden birinin alması gereken genç yetenek.
iddialı bir takımda ancak yedek olabilecek bir futbolcu. 90 dakika çıkaramayanlardan.
trabzonspor' un bonservisi için elazığspor' a 1.5 milyon tl ödeyeceği yetenekli ve süratli kanat oyuncusu. özellikle olcan kalırsa trabzonspor' un kanatları daha da etkili olacak transferiyle.
cok yetenekli bir oyuncu olmasina ragmen ersun hocanin tercih etmedigi biri.
Taraftarın yoğun bir şekilde sosyal medyadan Elazığspor'a geri dön çağrısı ve isteğinde bulunduğu futbolcu. TFF 1. Lig için çok üst bir oyuncu seviye atlatır eski formuna dönerse işimize çok yarar ayrıca şehirde çok sevilen bir isim. Tekrar gelmesi dileğiyle.
penaltısız gol kralı yasin öztekin'i sollamıştır.
Da skor 0-3 ken bi ske yaramıyor bu.

Hadi gidin başka yerde ağlayın.

Ha bide futbol cahillerine söylemek lazım belhanda aynı pozisyonda nasıl vurdu bu çomar nasıl vurdu bi bakın bakalım. işte o 8 milyon euro bu yüzden verildi. Gerci sizde bunu anlayacak izan ne gezer bide laf anlatmaya çalışıyoruz işte.