bugün

gelinim olur musun yarışmasıyla tanınan nam ı değer (bkz: semra kaynana)bundan kısa bir süre önce oğlu ata yı kaybetmiştir
(bkz: semra türk)
medya oyunlarına çabukayak uydurmuş ve bunun bedelini çok ağır ödemiş insandır.*
medyanın hayatımıza soktuğu yüzlerce gereksiz insandan sadece biri. diğer benzerleri gibi kullanılmış, tüketilmiş ve en sonunda posası çıkınca bir kenara atılmıştır.
ünlü olmayı oğlunun canı ile ödemiş kaynana adayı. türkiyenin kaynanası diye hitap edilirken, hayatında bir daha kaynana olamayacaktır.
oğlunun ölümünden sonra 1 yıl içerisinde 20 yıl yaşlanmış gibi görünen kadındır.
tamam oğlu ölmüştür, canı yanıyordur, bunu anlıyorum. ama hala oğlunun kaybına neden olan ekranlara çıkıp ona buna bağırmasına anlam veremiyorum. ayrıca bu kadını hala televizyona çıkaran yurdum insanı için ısrarla (bkz: esra ceyhan)
Dünya'nın en büyük acısını çekmiş kişi.
(bkz: kaynana semra)
(bkz: semranım)
oğlu ata yı medya ve şöhret nedeniyle *kaybetmesine rağmen ekranlardan ve medyatiklikden uzaklaşmak istemeyen, tabiri caizse beyin fonksiyonları işlevini kaybetmiş bi organizma.
(bkz: ak onun)
bu kadar eleştirilmesine rağmen ilginçtir ki hala ekranlardadır ve izlenmektedir.
oğlunun ölümününde yaşadıklarınından tutun da öz kızına etmediği beddua kalmayışına kadar her hareketinin buram buram şov koktuğu, para uğruna kendini unutmuş kızmaktan çok acınası yaratık.
oğlu ölmüş, kadın hala kanal kanal geziyor, evlat acısı insana yemek yemeyi bile unutturur onun için semra canavarını anlayamıyorum.
bazen muhabbet tellalı bazen de sinirli ilişki yorumlayıcısı olan teyze! oturduğu zaman bacak bacak üstüne atamayan (boyu kısa ya) atmaya çalışsa da ekranda komik bir görüntü sergileyen güdük teyze! medyadan kamuya mal edilmiş evlilik ve aşk ilişkilerinin yegane yorumlayıcısı olan bir nevi bu konuda üst merci olan kozalak teyze.
kafasıyla bardak kıran modeli için (bkz: caner)

dans(!) edebilen modeli için (bkz: ajdar anık)

Allah tez zamanda layığını versin modeli için (bkz: meriç erkan)
(bkz: kaynanatör)
an itibariyle star tv deki son ütücü adlı programda konuk olan kişi.
öğlunu ölüme gönderdikten sonra kızını malzeme olarak kullanan, medya bağımlısı hasta kadın. bir türlü ölmüyor (medyatik açıdan) kendi küllerinden tekrar tekrar diriliyor. en son bu sabah star tv'de yine ortaya çıktı.
(bkz: daldan dala)
ahmet çakarın dişi versiyonu.
flash tv'nin desti izdivaç'ını sunmaya başlayan kadın.
oglu uyusturucudan öldükten sonra "aglamam ben, benim oglum sehit oldu" gibi sacma sapan cümleler kuran, etrafindakilere hayati zindan eden bir kadin. sözlerini oglunun ölümünün sokuna vermeye calissamda, saygisiz, dengesiz buldugum bir insan.
Bir Türk'ün hesaplanamaz boyutta mutasyona uğramış halidir. Ülkemize Nükleer santral kurulmamasını desteklemek için gerekli olan tüm argüman ihtiyacını karşılar.
gerçek adı semra türk'tür. oğluna da ata ismini vermiştir. boş ve gereksiz bir insan televizyonlar için.
ölünün arkasından konuşulmaz ama ''kendi oğlun neydi ki hala utanmadan sağda solda iyi analık babalık dersi vermeye kalkıyorsun'' denmeli kendisine kanımca.
güncel Önemli Başlıklar