bugün

tv 8'de sinan engin ile birlikte bilir kişi olarak katıldıkları program ile birlikte kendisini iyice takip etmeye başladığım ve sürekli her lafından sonra "anladın mı ?" yada "tamam mı ?" demesiyle beni koparan takıntılı fenerbahçe kişisi.
Hülya Koçyiğitin kocası
eski fenerbahçe yöneticisi.
ahmet çakar'ın vurulması olayında azmettirici olarak ismi geçen şahıs. o şirin o nur suratlı dedenin ne kadar bağlantılı ve sağlam olduğunun muhabbeti kurtlar vadisi sonrasında kurulan rakı sofrasında bitirilememişti. hatay'lı bir arkadaşın muhabbetin bir bölümünde amcamız için şöyle bir cümle kurduğunu hayal meyal hatırlıyorum.
- lan boş adam olsa hülya koçyiğiti alabilir mi.*
bu adama yıllardır neden futbol programı yorumculuğu yaptırırlar..anlamış değilim..vatan gazetesinde köşe yazarlığı da yapıyor..yazılarını zaten okumam ama programda saçma sapan yorumlarıyla ekrana girip '' ya kalk şurdan, git villana..çiçek
ek, torunlarınla oyna,yorum yapma sen'' diyesim geliyor..
bi programda ''fenerbahçe gol atamazsa kazanamaz'' gibi ince düşünülmüş bi yoruma imza atmıştı da rüyama girmişti o gece..pis dinazor..
fenerbahce'nin baskanlığına getirilmesini ya da yönetimde nihat özdemir'in yerine görev almasını istediğimiz fair-play ruhlu idari adam. bu adamın yıllarca top kosturmuşluğu vardır. bunun üzerine bir o kadar da yöneticilik yapmıştır. temiz, provokasyon içermeyen konusmaları yüzünden yönetimden uzaklaştırılmıştır. kendisinin iyi bir yönetim insanı oldugunu her camiadan bilgiler sunmasıyla acıklayabiliriz.
fenerbahçeli gökhan gönül'e gökhan güney diyerek beni benden alan eski fenerbahce yöneticisi.
yorumcu olarak medya da kaale alınmamasının nedeni bence itici konuşma tarzı olan kişi. şahsen bu adamın konuşurken ki negatif elektriğini kepez bile benden alamaz.
ne desem bilemiyorum, bunadı mı, gözleri mi kör, fanatizm den gözü mü dönmüş, ne desem bilemedim, programda ki herkes hakemin başından boşalan muaazam kana vurgu yapıyor fakaT bu zat sanki o kanı görmekten gurur duyar gibi yorumlar yapıp kahkahalarla gülüyor, eey adam bırak galatasaray ı feneri, adamın başı patlamış oluk oluk kan akıyor sen keyifle sırımaktasın pişmiş kelle gibi, hani psikopatça bir zevk duyuyormuşsun gibi, senin durumun için nadide küfürlerim var emin ol ama etmeyeceğim bu sözlüğü senin gibi bir bunak için küfürle kirletmeyeceğim! şimdi şöyle düşünelim selim bey, bu fışkıran kan semih veya gökhan gönül* den olsaydı tepkin yine böyle vahşice, vicdansızca, ahlaksızca olacakmıydı!!
ama suç sende değil, senin gibi vicdansız bir palyançoyu tv ye çıkartan kişinin.
benim için futbol yorumculuğunun, otorite gibi yakıştırmalarının ve en önemlisi de insanlığının hiç bir değeri yok artık, görüyorum ki gözün dönmüş artık senin, "insan ölsün ama fener kazansın" gibi vicdansız bir mantığa sahip olduğunu çok net gördüm.
ıslah olman dileğiyle.
selim soydan, insanlığını rafa kaldırmış, vicdanını midesinde öğütüp bağırsaklarıyla dışarıya atmış insanımsı şey!
gözlerini açarak "bu takım iyi takım sinan, takım koşmuyo" klişesi akıllara kazınmış olan spor adamı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.