bunlar ailecek satıcı ya. karısınıda sevmem.
ben en eski fenerlilerdenim öyle böyle değil. selim-medim ikilisini de çok seyretmişliğim vardır ,

1996 bile yakın zaman sayılır..

ali şen başkan 1996'da statta şampiyonluk kutlamalarında sakaryalı aykut-oğuz dedikoducularını gayet nazik kovduğunda esrik selim'de nasibini almıştı.
başkanım selim için hiç içmez bazen ayık olmaz o kadar demişti kutlama konuşmasında ,yine zırvalamış.
ali babayı da 1970lerin ortasından beri tanırım tanırım derken merhaba merhaba,adnan'ın ataköy 6. kısımda ki apartmanda 4 yaşında donla gezdiğini bilirim. acayip sevimli idi.
eğer o sene95 , ali baba başkan seçilmese idi bu 3'ü fenerbahçe'yi batıracaktı. düşünün seyirci 1000'in altına düşmüştü.
selim cart curt etmesin,rakıya takılsın.

lale orta hanım harbi çok iyi hakemdir ,hakemlik zor iştir on yıllarca tüm olumlu yaptıklarınız bir fsayt golü görmezsiniz biter gider.

lale orta ablaya saygı göstermek gerekir ,türkiye'de bir kadının sporda hele ki fıutbol da en yüksek mertebeye ulaşmasını takdir etmeliyiz.
Açıklamaları çok vahim. Erden timur un söyledikleri doğru demiş;

https://x.com/nevzatdinda...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag
adam fanatik fenerli sevinmeyecek mi anlamadım aq.
fb'nin golünden sonra tff yöneticisi statta sevinmiş.
muhtemelen bu tiptir.
kendisinden 10 yaş küçük nihat özdemir'in elini öpmeye çalışan tip
https://twitter.com/tekyo.../1378458089188429826?s=21

Fenerbahçe’ye hayırlı olsun. Evet.
az önce şu cümleyi kuran 98 yaşındaki kişi...

beşiktaş bu ligin en iyi top oynayan takımı.

ulan tamam amacın bjk götü yalamak ama bu kadarda alcalmayin yaaa.

bjk hangi maçını Güle oynaya kazandı sormak lazım (sadece Göztepe).

her maçında ya hakem hatasıyla ya penaltı ya serbest vuruş yada taliscanin bireysel çabası.

yani takım oyunu yok taliscasi var.
ki bjknin en çok puan kaybettiği maçlar taliscanin olmadığı maçlar...
Ne olmuş korkusuz acıklamalar yapıyorsa, makarna kömür yardimina oyunu değiştirmedi ya.
aspor da katıldığı programda bomba bir yorum yapan abimiz.

"lyon beşiktaş maçında dikkat etmek lazım pkk lılar bir şey yapabilir; çok kürt vardır orada."

https://youtu.be/cFTAetyW5Gg?t=3071

adam canlı yayında direk ırkçılık yaptı. *
eskiden kendisini çok eleştirirdim. fakat medyadaki satılıklıkları görünce kendisine haksızlık ettiğimi anladım. bu adam en azından bildiğini söyleyen adamdı. birinin adamı falan da değildi.
şimdikiler ise düpedüz kültürsüz ve yalaka. affet beni selim baba.
fenerbahçenin eski yöneticisidir. 75 yaşındadır. Hülya Koçyiğit ile evlidir.
(bkz: selim soydan la fatih olmasaydı)
http://s1.directupload.ne...mages/130828/n7oq4hdr.swf

gece gece yarmıştır.
--spoiler--
selim soydan ve ya soymadan zaaaa xd:)
--spoiler--
az önce gökmen özdenak ı tedit eden insandır * .
çok yavaş konuşan ,eski türkçe sözcükler kullanmaya çalışan telegole yakışmayan insandır.
arada gökmen özdenak'ın yüzünden çileden çıksa da benim bir galatasaraylı olarak sevdiğim, beyefendi bir adam.
konuşmayı bilmez, kendini ifade edemez,çok sık matrak duruma düşer ama sevimli adamdır. bir de, fenerbahçeliliği tartışılamaz. onun fenerliliğine laf edecek taş kesilir. bir ömür boyu içinden gelerek fenerbahçe diye dolaşmış, kendini o kulüp üzerinden tarif etmiş bir insanın sevgisini tartıya çıkarmak kimsenin haddi değildir. buradaki fenerbahçeyi kaldırın dilediğiniz takımı koyun, durum değişmez. sonuç olarak saygı duyduğum bir insandır.
ukala ve itici olan adam.

kendisi yetmiş yaşın üzerinde olmasın rağmen, o yaşın insana katması gereken babacanlıktan yoksundur. ben kendimi bildim bileli tv 8 de bizim stadyum programında yorumculuk yapmaktadır. kendi takımından başkasına yorum yapma becerisi yoktur. adeta tv 8 den geçinen bir memurdur.

(bkz: havan kime güzelim).
zamaninda gs hakkinda surekli ileri geri konusan bu sene gs sampiyon olunca dut yemis bulbule donen eski futbolcu, bugunun yorumcusu.
şadan kalkavan'in kankasidir.her program yapma sinan olmaz alex gibi bir topçu yok diye kendini yirtan,her program en az 20 kere alex'i anan hafif bunamiş aşırı fenerbahçe sempatizanı(zira bu adama yorumcu veya gazeteci demek içimden gelmiyor).
fenerbahçeli olmama rağmen son derece antipatik bulduğum spor yorumcusudur..70'li yıllardan kalmış gibi bir havası vardır..herhalde türk futbol dünyasını da hala öyle sanıyor bu beyefendi..aslında yorum yaptığı program da biraz öyle..artık devrin değiştiğini,sermayenin farklı ellerin eline geçtiğini ve türkiye'nin evrim geçirdiğini idrak edemiyorlar..yada idrak etmek istemiyorlar..

bir bunu antipatik bulurum birde mahmut uslu'yu..sanki sürekli dedikodu yaparmış gibi halleri var..duruşları ve konuşmaları ile her anlamda güvenilmez geliyorlar insana..yani fenerbahçe başkanı yada yöneticisi olsam asla güvenmeyeceğim isimlerin başlarında gelirler..
fenerbahçe'de amatör branşların sponsorlar sayesinde başarılı olduğunu iddia eden yazısından sonra fenerbahçe kulübü başkanı aziz yıldırım tarafından kulübün resmi internet sitesinde bugün yayınlanan bir yazıyla eleştirilmiştir. yazıda kendisiyle ilgili ilginç bir ifade de bulunmaktadır. nakledeyim:

"Eski bir futbolcu olduğu icin, bir dönem Kulübümüzde menajerlik yapan ve döneminin dünyaca ünlü futbolcusu Figo'yu izleyip, transferi konusunda fikir sahibi olmak adına Madrid'e gidecek kadar futboldan ve sporun gerçeklerinden anlayan Sayın Soydan'ın, sporun diğer branşları ve yönetimi konusunda bu şekilde ahkam kesmesi trajikomiktir."
hülya koçyiğit için zekanın önemsiz bir ayrıntıdan ibaret olduğunu anlamamıza vesile olan insan.