bugün

özellikle eski türk filmlerinde genelde memurların kullandıgı işyerine yemek götürmek amacıyla kullanılan bir tas
piknik zirvesinde utanmadan şarabına ortak olup yarısını içtiğim insan. hemşehri çıktı üstelik kendisi. bende diyorum bu adam şaraptan iyi anlıyor. trakyalı ne de olsa. üstelik en az benim kadar ankara sevdalısı.
deniz feneri gibi bir iyilik haraketine verilen ad.
18 kişi'nin arasında, 1 şişe kırmızı şarap'ı çıkartıp herkeslere ikram edip paylaşımcı olmasının yanında, cesur'da olan abim.kadraj yeteneği iyi, ankara sever yazar.
100. entryimide kendime yazayim ulan dediğim *, lise yıllarımdan beri kullandığım takma adımdır.
kız olmadığı için fazla beyan girilmemiş yazardır.ben bile unutmuşum. halbuki maceralarımız mevcut ufak çaplı. ayıptır sölemesi benden sonra sözlüğün en yakışıklısı ve dört gözlüsü...
fotolar hala gelmedi belirtir saygılar sunar rusya maceralarını dinleme talebimi iletirim...
piknik zirvesinde tanıdığım eğlenceli, hoşsohbet yazar. verdiği söze göre çiğ köfte partisinde rakı sponsoru olmayıda kabul etmiştir kesesine bereket dilerim. *
çok yararlı bir yazardır efendim.şöyle ki;

- yapılcak bir dahaki zirvede rakılar ondandır.
- mükemmel bir fotoğraf makinesine sahiptir. ( her fotoğraf bir mp3 boyutundadır ama napalım )*
- hoşsohbettir.
"en büyük asker bizim asker" nidalarıyla kendisini yolcu edeceğimiz asker adayı. eğer ağustosta giderse (bildiğim kadarıyla) sözlüğün ilk askeri olacak. * *
(bkz: sefertası hareketi)
tahminlerimize göre 12 ağustos'ta askerde olacağı için sezon sonu zirvesi'nde içip dağıtması gereken yazardır. bir de bu arkadas "ankara'ya gelcem gelcem" diyo birkaç aydır, yalan oluyo, bilemiyorum deyip susuyorum.
yaptıgımız bahane karşılaştırmalarında benimkiler kadar iyi bahane bulamadığını düşündüğüm depresif yazar.* ama tabii burda önemli olan sonuçtur, bahanelerin bi önemi yoktur. ikimiz de bişi yapamadan evde oturmuşuzdur.
her ne kadar dün gece pijamalarını giy ve yat demek suretiyle beni ekmiş, sinemaya götürmemiş de olsa istediğin pasta olsun dogumgünüm olmasa da ben sana alırım dediğim yazardır.
ingiltere kraliyet ailesinin ki gibi kocaman bir masanın ortasında kaldıgımız yazardır,ilk baslar normal halinde seyr-ü sefer eden muhabbet daha sonra herkesin kayısları koparıp,contaları sıyırmasıyla fena bir ortama dönüsmüstür sefertasi ve ben asena olmusuzdur adeta,heybeliadadan sonra iyice kaynastıgım,yakın zamanda askerelik görevi icin sözlükten gecici bir süre icin kopacagını duydugumda üzülmüsümdür,yüzü kadar temiz bir yürektir,saglam yazardır,iyki vardır.
kendisi dünya ahiret dostum olur.
kraldır,delikanlıdır,karaköy'de işyeri vardır. karaköy güllüoğlunda baklava ısmarlayacağına söz vermiştir.sözünü tutacak olduğundan şüphemiz yoktur.
çalıştıkları yerden aylık 200 ytl yemek parası alıp,2006 model pevgeot 307 arabaya bindiği halde,cimrilikten ödün vermeyen insanların,öğlen yemeklerini ''sefertası'' denilen üst üste dizili taslarda evden getirmelerine yarayan,kap kacak.
fasılda fasılın hakkını veren nadir insanlardan biridir. kendini çok sevdirmiştir bana da amca şevkatiyle yaklaşmıştır..
sordum tasın içinde ne var? diye...kuru fasülye , pilav bi de cacık varmış..

fasılda tanıştığım eğlencenin dibinde gezen yazar.. kardeşim o kadar eğleniyorsunuz ki insan korkuyo sonra başına bişey gelicek diye.
benim gibi ağustosta askere gideceğini öğrendiğim kader arkadaşı yazar.hakkımızda hayırlısı olsun demekten başka yapacak birşey yok.
gördüm ki zirvelerde şarabını paylaşan iyi niyetli insan gitmiş yerine tatildeyim çok eğleniyorum çatla diye nispet yapan bir insan gelmiş* çok ayıp sefer* çok
duydum ki zirvelerde şarabını paylaşan iyi niyetli insanmış. (bkz: slm asl pls) hehe
güneş, kum, eğlencenin yanına bugün bi de sevgilisini ekleyecek yazardır. askere gidecek diye sustum, açmıyorum ağzımı. iyi eğlensin.**
benim gibi ağustos ayı içerisinde silah altına alınacak tertibim.**
(bkz: tertip)
(bkz: tertip)