bugün

Sabah Sabah Bu Enerjiyi neresinden çıkarıyor diye merak ettiğim şahıs...

(bkz: Sabah Sabah Seda Sayan)
kadırgalı, programda otoritesini koyan biri. magazin sektöründe önemli yer işgal eder.
yıllardır sabahları program yapan, halkın gelişimine hiçbir katkısı bulunmayan ki en fazla biliçlendirilmesi gereken kesimin başından ayrılmayarak izlediği zaman diliminde yayında olan, kafaları saçmasapan ayrılık,barışma, haberleriyle dolduran, halkın temiz duygularından yararlanıp ahlaksız yaşanan olayları normalmiş gibi gösterebilen, inanılmaz bir ikna kabiliyeti ve iyi bir şekilde programı idare edebilme yeteneği olan, yaşantısı ve düşünceleri hiç uyuşmadığı halde kendisine getirisi çok olduğunu bildiği herşeyin yanında olan kişi...
kötü ama gerçekten çok kötü*.
BEN BU KADINI BUGÜNE KADAR KANAL D'DE SABAHLARI IZLEMEMISTIM. BUGUN TV DE YARIM SAAT FALAN ONA TAKILDIM. BUGUNE KADAR HIC IZLEMEDIGIM ICIN SUREKLI SOVERDIM "GERI ZEKALI BI PROGRAM, GERI ZEKALI BI SUNUCU, SEVIYESIZ BI FORMAT" DIYE. AMA YARDIM AMUHTAC INSANLARA BU PROGRAM SAYESINDE YARDIM ETTIGINI, SEHITLER DERNEGINE 5 BIN YTL KENDI CEBINDEN VERDIGINI, TOPLUMSAL YARDIMLASMANIN ONEMINI BIR TV EKRANINDAN BU KADAR COK VURGULADIGINI GORUNCE ACIKCASI UTANDIM KENDIMDEN BIR BILGI SAHIBI OLMADAN YORUM YAPTIGIM ICIN. ONDAN OZUR DILIYORUM VE BU YARDIMLASMAYI GOZE ALARAK O PROGRAMIN SONSUZA KADAR SURMESINI VE BOYLECE ULASILABILDIGI KADAR YARDIMA MUHTAC INSANIN DAHA IYI KOSULLARA ULASMASINI ISTIYORUM. TESEKKURLER.
bazı sabahlar annemle tartışmama neden olan kadınn !!!
sürekli ,hiç bitmeyen gitgide artan b enerjiyi nerden buldugunu merak ettiğim şahsiyet.
"sakınacak, saklayacak bir şeyim mi var" diye diye 10-100-1000. sevgilisini de magazin alemine yem etmeye hazırlandıgı düşünülen kişi.
doğuramayan bağyanları çatır çatır doğurtturacağını vaat eden sevgi kelebeği...
hiç gereği olmayan kadın,onu izleyenlere de gerek yok.
(bkz: fuzuli insanlar ansiklopedisi)
türk halkının en güvendiği insanmış kendileri.
(bkz: yalandan kim ölmüş)
pengenden ögrendiğimize göre canlı yayında "dangalak", "ısırırsam kopartırım", "adam gibi adam silah taşır" gibi naçiz cümlelerin sahibi sunucu.
(bkz: sabahların sultanı)*
sabah sabah iskence.
yakinda tamer karadagli ile oynadigi dizisiyle herkesi kokulu kokulu opecek olan bayan.
devlet gibi değil dee, mafya gibi olan hatun.
lerzan mutlu'ya amborgo koydurmalar filan..
korkulur bu kadından.

saygılar ablacım.
memleketim kadınlarının genel seviyesi hakkında karamsar düşüncelere gark olmanıza neden olan bir acayip hatun kişi.
son oynadığı dizide* tamer karadaglıya hiçte iyi bir partner olamamış tamerin karizmasını yerle bir etmiş kart tavuk.
onsekizinci kocasini merakla bekledigimiz estetik harikasi.
nihat dogan'la yasadigi fake iliski sirasinda hamile kalip kurtaj olmus kisi. magazin programinin birinde konuyla alakali bir roportaj yapiliyor kendisiyle. muhabir soruyor ;
-seda hanim nihat dogan'dan cocuk aldirmissiniz dogru mu ?

ablamiz cevap veriyor

-evet ya 2-3 haftalik biseydi zaten onemli bisey degil.

bir insan daha ne kadar alcalabilir merak etmekteyim.
iki resim arasindaki 7 farki bulun lütfen:

--spoiler--
http://www.orjinalhaber.c...p?file=seda_885933622.jpg
--spoiler--

--spoiler--
görsel
--spoiler--
turkiye nin whitney houston u.

(bkz: fedai)
kış ayları için yazın hazırlanan bir çeşit turşu...
popülitesini düşünülünce neden gelişmekte olan ülke olduğumuz, neden kitap okumayı sevmediğimiz, neden sigarada ve zıpır nedenlerden binlerce ölüm verdiğimiz, neden anlamsız kavgalar ve kamplaşmalar içinde olduğumuz, neden arabesk yaşadığımız dahi iyi anlaşılacaktır.

edit:hatta bu entrye olumsuz oy verinin zeka kapasitesi ve mantalitesi bile anlaşılabilir.
sabah programı hariç yaptığı projelerin fiyaskoyla sonuçlanan kişi
(bkz: fedai)
(bkz: bir dilek tut)