1. 1.
  bir kimseyi veya bir yeri koruyan kimsedir.
  1 ... painkiller
 2. 2.
  genellikle bar ve pavyon gibi yerlerin kapılarında, mekanın içerisinde dolanan/bulunan izbandut gibi adamlardır. gözlerinden ateş fışkırsa, ellerinde barettalar ceplerinde kasaturalar bulunsa da hepsi özünde duygusal insanlardır, yoksa nasıl fedai olsunlar. zordur fedai olmak. her türlü cefaya katlanmak, askerlikten de öte bir emir altına girmek, her an ne ile karşılaşacağını bilemeden hem kendini hem de etrafını güvende tutmak ve en önemlisi düşmanlarına karşı kendini ve koruman gereken herşeyi korumak metanet ister. böylesine metanet gösteren bir kişinin iç dünyası ise bir o kadar yumuşak olur. ***
  ... devedikeni
 3. 3.
  bir insan değeri ya da toplumu için canını vermeyi bile göze alarak yapması gerekeni gerçekleştiren kişi.
  ... lilith
 4. 2.
  tamer karadağlı ve seda sayan ın başrollerini paylaşacağı dizi imiş efendim...
  ... gonul diyorum akil diyorlar
 5. 3.
  tanıtım reklamı itibari ile çakma bodyguard * havası uyandıran dizi.
  1 ... kartal penchesi
 6. 4.
  tamer karadağlı'nın en azından yatarken kulaklığını çıkarması gerektiğini bas bas bağıran dizidir.(fonksiyona bak amınakoyim)..
  bir de,telefon görüp,ulakalalala bomba var diye çığıran,tek seferde bunu idrak edip bombayı eliyle koymuş gibi bulan bir insandır bu esas oğlan.daha dur yiğenim,polat alemdar 5 senedir o kadar uçamadı,ne bu acele?
  2 ... tuzluksuz hiyara kosan
 7. 5.
  bodyguard filminden esinlenen boktan bir senaryo olduğu çok bellidir. Diyaloglar 0 olayların gelişimi 0 birde buna Seda Sayanın odundan farksız oyunculuğu eklenince ortaya ecis bücüs birşey çıkmıştır. Hala daha halka büyük prodüksiyon gibi yutturulmaya çalışılmakta ve her yerde reklamlarını görmekteyiz. Yapımcılar paranıza yazık be kardeşim. Tamer Karadağlı gibi iyi bir oyuncunun bir odunla başrol paylaşmayı kabul etmesi de son derece enteresandır.
  1 ... yinyang
 8. 6.
  tam bir saçmalık.*
  1 ... 5091
 9. 7.
  25 bölümünü izlemektense götünü vermeyi kabul eden arkadaşlarım var.öyle bir diziymiş yani...
  2 -1 ... pergamon
 10. 8.
  süper kolpa tamer karadağlı, seda sayan dizisi. tamer karadağlının mimikleri yarıyor.
  1 ... kratostol