1. 1.
    hazir satilmayan sigaradir.
    sararken ayirdiginiz sureyle dogru orantili keyif alirsiniz icerken.
    sarma sigara, butunlestirir kendisiyle.
    ve bir bakarsiniz, sigarasinizdir.
    4 -3 ... stern
  2. 2.
    içimi guzel, keyif veren sigaradir, ayrica her yerde sarilamadigindan* daha az içmenizi saglar. odada bıraktigi koku normal sigaralara gore daha agirdir. turkiye'de filtre* pek bulunamadigindan filtresiz icmeye de alistirir sizi. sagliga zararlidir.

edit:*
    icmek istemediginiz anda kul tablasina birakirsiniz, söner. sonra tekrar yakılır, içilir. ekonomiktir.
    (bkz: golden virginia)*
    (bkz: drum)
    3 ... laxx
  3. 3.
    babanın sardığından araklanırsa daha güzel olur, hatta "baba senin sarmalardan biraz daha versene" deme terbiyesizliğine iter. Daha kurudur, çok içilirse boğaza yapışan isi hissettirir. Başta içimi zor gelir ama fena da alıştırır, kalite olur çünkü. Dur aklıma geldi bir tane daha yakayım dedirtir ve yanar.
    2 ... godlessturtle
  4. 4.
    bir uyarıdır;

sarma sigara ey gafil
    verme kendine zarar..

gibisinden..
    3 -1 ... umberto da silva junior
  5. 5.
    bir eski arkadaşı hatırlatır bana hep, bir taşra üniversitesi kantini. oturmuşuz geyiğin dibine vurduğumuz zamanlar. o sarardı hep sigarasını, öyle içerdi. garipserdim ama özgündü vesselam.

sonra okulu bıraktı gitti oyuncu olacakmış, bilmiyorum oldu mu. istanbul ona uydu mu ?

sarma sigara; her baba yiğidin harcı değildir.

tanım: ulu orta yerlerde sarılırsa otçu muamelesi görebileciğiniz sigara tipi.
    3 ... blonde mermaid
  6. 6.
    otun itinayla sarılmasından bilinen içenlerin hayal aleminde sarıp sarmalandığı iğrenç tütün olayı...
    1 -1 ... flyo
  7. 7.
    muhte$em bir zevktir sarma sigarayı sarmak ve sonra içmek. artık bir sürü yerde filtre de bulunabildiğini dü$ünürsek gerçekten mütemadiyen geçilmesi gereken eylemdir. hele de aile yadigarı eski bir sigaralığınız varsa tadından yenmeyen bir keyif olacaktır. ayrıca gerçekten günde 2 paket sigara içen adamı günde 5-6 sigaraya indiren bir olaydır.*
    4 ... randy
  8. 8.
    ocb, rızla veya arap çarşafı diye isimlendirilen sigara kağıtlarıyla gösterilen bir beceri olayıdır. keşlerin bu konudaki üstünlükleri tartışılmaz derecededir.
    3 ... cuneytbehluluz
  9. 9.
    yaklaşık 1 aydır tüttürdüğüm aygıt. drum içiyorum ve diğer sigaralar artık çok yavan geliyor. alıştın mı bırakması daha da zor. makinama uyan yapışkanlı kağıt bulamadığımdan dolayı arap diye tabir ettiğimiz selülözik hedeye sarmak zorunda kalıyorum. fakat kesinlikle fabrikasyon sigaralardan çok daha keyifli ve lezzetli.
    2 ... burock_
  10. 10.
    gecenin bir yarısı sigara ve tütünün bittiği anlaşıldığında arasına çay konulan zehirdir. kağıdı iyi seçmek gerekir. karanfil de fena olmaz.
    1 ... ip atlayan gurbuz dana