bugün

marjinal olayım derken mal olan solcu öğrenci tayfasının yeni tutkusu.
arap kağıdı ile mükemmel olan sigaradır. çelikhan hafif tütüne üçte bir golden virginia karıştırılması tavsiye edilir.
fazla kurutulmuş * tütünle sarılmış ise 10 numara yağ kullanan kamyon gibi duman bırakır, ciğerlerinizi elinize verir.
kaliteli bir tütünle aşırı güzelleşen sigaradır.
(bkz: millet sevgilisine dolma sarar ben sigara sarıyorum)
iyidir, hoştur. ve size bir tüyo. bir aktara gidin ve saf(veya şekersiz) vanilya istediğinizi söyleyin. mavi bir kutuda satılır onlar genelde. gidin o vanilyayı tütününüze atın ve biraz karıştırın. sonra yakın bi cigara.
Istanbul Duty Free Shop'ta satılan Samson adlı marka tütün on numaradır ve içilmesi en rahat olan tütündür aslında.
içmeye alışanın başka türlüsünü içemediği sigaradır. candır. normal paketlerden gelen ikram teklifleri kibarca geri çevrilir çünkü normal palet sigaraları adeta puro gibi gelir kişiye.

en kalitelisi için; -bitlis tütününden sonra tabi- (bkz: golden virginia)
üniversitede para bitince mecbur kalınan durumdur.
mali açıdan kurtarıcıdır efendim. ama boğaz berbat eder. ayrıca mevcut hükümete bolca sövülmesine neden olan zehir.
adıyaman tütünü sarılmadığı müddetçe zevktir. meşakkatli iş en nihayetinde ama samson'un tadı hangi sigarada var allahınızı severseniz? evet.
bu aralar 200 tane sarılmışını rahatlıkla 25 liraya alabileceğiniz tip sigaradır. paketi 2.5 tl ye gelir. 2013 sigaraya gelen zamdan sonra winstonun 6.5 liradan 8 liraya yükseldiğini tahmin ederek, daha önce burun kıvırmışlara sesleniyorum. (bkz: ne olursan ol gel) ilk hafta biraz kasabilir sertliği ama alışıyorsunuz.
sigaranın gerçek anlamıdır.

ulan dün bi' hatun sara sara içti. içim gitti. hatunun o incecik parmakları, çarşafın içinde sanki beni yuvarlıyordu. karşısındaki apça olmasaydı şimdi yanındaydım onun. belki sarıyordu çarşafa beni. ah müjgan ah!
paket sigaraya gelen zamlardan sonra çaredir, kurtarıcıdır. sarmak biraz meşakkatli olsada iyidir, hoştur. tabakadan çıkarırken bile ayrı havası vardır.
2 ayda ciğerleri sikerten türü de vardır. ölene kadar daha bunu içmem.
6 ay kadar evvel ekonomik durumun kıtlığından dolayı başlamıştım. sonralarda iyiden iyiye alışkanlık oldu. normal sigara sarmadan sonra tat vermemekte.

açık tütün alarak sarılan sigaradır.

gerekenler;

görsel
yeri geldiğinde bünyede ağır bir etki yaratandır. o değil de biri sarma sigara içer misin diye uzattığında otlakçı olmaya meylettiren yegane şeydir, candır.
baş dönmesine yol açan sigaradır.
kapalı tütünle de sarılan sigaradır.

tütünün açığı kapalısı mı olur la!
eski ev arkadaşımın maddi sıkıntı nedeniyle bim fişine sararak içtiği sigaradır.
Not: arkaşım bu aralar solunum sıkıntısı çekmektedir.
açık tütün;

http://b1302.hizliresim.com/16/8/jxb8v.jpg

kapalı tütün;

http://b1302.hizliresim.com/16/8/jxb9r.jpg

saygılar. la.
sarma sigara eskiden marjinalliğin adıydı. sarma içene ooo diye bakılırdı özenilirdi. son zamlardan sonra ele ayağa düştü herkes kullanır oldu. ama genel olarak tiplere bakarsanız eğer sarma sigara içen tiplerin (parasızlıktan içen itisnalar hariç) çok salaş tipler olduğunu görürsünüz.

sigarayı azaltmaya yardımcı sigara. tek dalı tüm gün yetiyor nerdeyse.
Asker, öğrenci ve onun gibi zorda kalanların kullandığı üründür. Yakında tayyip ona da zam getirtecektir, o da elden giderse ne yapabilirler bilmem.
tütünü, doğranmış ayvaların içinde iki gün bekletip sarılmasıyla tadından içmeye doyamayacağınız bir keyif.
içine tütünden başka birşey koyulmadı ise çöpe atılacak sigaradır.
üstadım elimden iyi-kötü her iş gelir, yetenekli değilde kendi yağında kavrulan bir dingilim.
evin ufak tefek tadilatlarını kendim yaparım, aracımı periyodik bakımlarını hallederim ancak şu sarma sigara olayı beni aşıyor hacı.
yahu baktım cepteki para bitmiş, her geçen gün eksinin dibine sürükleniyoruz, tütün ve gerekli malzemeleri alıyım ne arttırırsak kardır diyip bu yola baş koyduk amk.
gidip sığır gibi yarım kilo tütün ile sığırlık kariyerime başlangıç yaptım ve bu tütünün iki gün içinde nemlenerek bir sikime derman olmayıp çöpe gitmesi ile sığırlık kariyerimi sonlandırdım.
artık güzel, seviyeli, tadında bir ilişkimiz var sarma sigara ile ancak sarma konusunu hala çözemedim.
ya tütünü az geliyor içerken pat diye közü yere düşüyor yada tütünü fazla olup duman gelmiyor, bir türlü kıvamını tutturamadım amk.
tek korkum düşen közün bir yangına sebep olması zira evimde yanmayan halı kalmadı.tasarruf edecem diye anasını belledim gül gibi halıların.
tanım : sarması zor ama zevli olan tütün meşgalesi.