1. 1.
  tartismasiz, paketlenmis sekilde bulabileceginiz en kaliteli tutundur. tadina doyum olmaz. muhtesem bi aromasi vardir. amerika'da bulmak cok zordur, o da imkansiz diye bi sey olmadigi icin.
  6 -1 ... child
 2. 2.
  birlesik krallik'ta imperial tobacco tarafindan 'acik renkli' yaprak (virjinya tutunu) kullanilarak uretilen bir sarma tutun markasidir.

  golden virginia 'harman' degildir. harman tutun icin (bkz: samson).
  ... stern
 3. 3.
  1877'den beri ingiltere'de imal edilen tütün.
  ... laxx
 4. 4.
  atatürk havalimanı duty free shop'tan paket paket alınarak bünye tatmin edilebilir. klasik beyaz kısa ocb kağıtla çok iyi gider. dilinizi filtreye yapıştırıp çekerken gelen limonumsu tat adam öldürür.
  1 ... randy
 5. 5.
  piyasada bulgarları dolanmakta. alırken dikkat etmek lazım. sahtesi nasıl ayırılır abi? diye sormayın vallahi ben de bilemiyorum. ancak lüks alışveriş merkezlerindeki cancanlı tobacco shoplarındaki 12-13 liraya satılanlar sanırım sahte değildir. geçen tahtakelede 7 liraya gördüm çünkü. duty free'de bile o kadar ucuz değil.
  ... takino parmino
 6. 6.
  alınacaksa kesinlikle duty free'den alınması gereken müthiş sarma tütünü.

  öncelikle tadıyla, aromasıyla, kokusuyla mest eden bir tütündür. özellikle sonlara doğru ağızda bıraktığı garip tat, güzeldir. gariptir ama güzeldir. paketlerinin ağız kısmı kurumayı engelleyecek şekilde yapılmıştır. belli bir miktar açıp kapamadan sonra yapıştırıcı özelliğini yitirdiğinden sıkıca kapanması gerekmektedir yoksa tütün kuruyacak ve bir çuval incir berbat olacaktır.

  sigara içmenize engel olacak aktivitelere dahil olmadan önce, (seyahat, ders, vs.) içilirse içinizdeki nikotin canavarını güzelcene susturabilir.
  ... jamesjoyce
 7. 7.
  siyah ocb çarşaf, zigzag filtre ile muhteşem üçlü olan sarma tütündür.**
  ... kedi olsa da yesek
 8. 8.
  ailecek beğenerek içiyoruz.eve gelen oldu mu içirtmeden göndermem, zaten onlar da içmeden gitmezler. (bkz: gavur yapıyor abi)
  ... redzeplin
 9. 9.
  tam bu satırları yazarken ben kendim içiyorum bu mereti. hani cidden güzel tütün. ama bala yatırılmış çelikhan tütünü tadı yok normal sigara gibi lan. bu da ayrı bir zevk zannımca. hoş hoş alınız içiniz efenim. çiçek pasajından 11 liraya alınabilir.
  ... davincinin atacagi
 10. 10.
  Sarması ayrı bir yetenek ister. Ortamlarda karizma yapmaya birebir gelen bu tütünü kullanan insanda saçak topsakal olursa pek bi tadından yenmez tabi o ortamda karizmanızı yerle bir etmek isteyen tipler çıkacaktır ''niye ondan içiyon, ucuzdu deme onlar, al ya uğraşma yak bi sigara'' diye nezaketli bir tepki gösterirler.
  1 ... alpqla