bugün

dikkat sahan çikabilir in bir skecinde yer alan küba göçmeni karakter.

adim samuel, 25 yasim.ilginç, enteresan bi fizige sahibim..hemcinsime ilgim yok, karsi cinsime de ilgim yok, hiçbi cinsime benim ilgim yok..küba göçmeniyim.çok iyi salsa, latino, rumba, samba, cha cha yaparim..insaniyim, humanistim..benimlen iliski kuracak insani tanimak isterim.o yüzden mutlaka karsi karsiya gelmeliyiz..cinsel olarak zayif yaradilisliyim.önemli degil, hersey mi canim sex..benimle insani olarak muhattap olmayin.ben karsimdakiylen iletisim kurmam.gözlerimden anlamasini isterim.bakistimmi olay bitmistir benim için..anne baba çok önemli, bilgisayar sart.yabanci dil ilk tercihim..kalbimin çiçegini kübadan getirdim, almazmisin?? adim samuel 25 yasim
samuel konuşurken geçen alt yazılar ayrıca koparır insanı. dikkat ederseniz samuel i paylaşamayan iki kızın sms lerine şahit oluyorsunuz arka fonda.
(bkz: samuel eto o)
(bkz: walter samuel)
sam olarak kısaltılan ecnebi bir erkek ismidir.
tam da bu linkteki yakışıklı, seksi ve dayanılmaz erkek.

http://www.youtube.com/watch?v=XLuaGe0xPLo
(bkz: samael)
şahan'ın unutulmaz skeçlerinden biridir.
en az 10 defa izlenilip kopulasıdır.
''kurtlar vadisi'' adlı dizideki karakterlerden bir tanesidir.
şahan gökbakar'ın tv8'deyken icra ettiği mükemmel ötesi skecinin kahramanı kübalı göçmen arkadaşımız. hemcinsine de karşı cinsine de ilgi duymuyodu!
doğru okunduğunda ağzı acayip şekillere sokan kelime...
(bkz: samuel johnson)
musevi kültüründe çokca kullanılan bir isimdir,dilimizde kemal'le karşılık bulabilir. mahir mario durumu gibi.
16 golle afrika uluslar arası kupasın'da tüm zamanların en skorer futbolcusu olmuş, la liga'da en fazla forma giymiş kamerunlu santrafor.
what in the butt şarkısıyla nam salmış siyahi bilader.

ay sed vat vat in da bat!?
yu vanna du id in ma bat!
lets du id in da bat, oğkey!

az gülmezdim bine.
ramat ganda her Üç kişiden üçünün ismi. *
(bkz: Samyeli)