bugün

sırf inancı gereği giydiği kıyafet yüzünden öndeki kadına saldıran şortlu teyzeyi memleketi Yunanistan'a geri yollayan gençtir.

o değil de bunlar bitmez arkadaş. millet marsa çıktı bunlar hala insanların giyim ve kuşamıyla uğraşıyor. şu cesarete bak amk.
ben her zaman diyorum, bu hastalıklı kafa hiçbir zaman değişmez maalesef.
https://streamable.com/nuq287
Burası Türkiye biz istediğimiz gibi yaşarız diyor. Burada ne demek istiyor anlamadım?
Biz dediği kimler?
istediğimiz gibi yaşarız derken, istediğimizin yanına gelip taciz ederiz mi demek istiyor?

Kimsenin ona herhangi bir tacizi yokken ne yapmak istemek de, nereye varmaya çalışmaktadır?
Eğer o Kadın, peçeli kadına orospu dediyse haksızdır. Peçeli kadınlara laf söyleyeni uyaranlar da haksız bu arada. Ulan sen kimsin, ben 12 yıl askerlik yaptım hede hödö. Hiç inandırıcı gelmedi bak. Madem uyaracaksın kadını, insan gibi uyar. Karşındakinin seviyesine niye düşüyorsun? Oradan biri de yallah Yunanistan'a demiş??? Valla siz de açık kadınları görmek istemiyorsanız arabistan'da yaşayın o zaman. Ne peçesi lan dingiller? Türk kadını Türk tarihinde ne zaman peçe takar olmuş? Peçe bildiğiniz Arap geleneğidir. Arapların kadınlara olan kompleksi ve baskısı yüzünden takarlar onu. Özgüvensiz ve korkak erkekler kadınlara baskı yaparlar ancak.

Şortlu kızı otobüste linç eden hıyara da laf ettin mi dingil? Bu ülkede o kadar vandal var ki herkes birbirinin hayat tarzına karışıyor ya, o yüzden soruyorum. Bu nedenle akıllı insanlar toplumla fazla yüz göz olmaz.
Hakedene hak ettiği şekilde cevabı verilmiş. Onun seviyesine inmek değil bu onun anladığı dilden konuşmak. Açık bir kadına da , kapalıya da ben olsam yine o şekilde hakaret edilse hiç düşünmeden müdahale ederim. Herkes birbirine saygi duyacak. Zaten ekonomi bu kadar berbatken akp nin hala başta olma sebebi bu. Insanların bu yaşam tarzına müdahale korkusu. Laikçi teyze bu kafayı değiştir.
aynıya yakın bir olay başıma geldi, ümraniye'ye gidiyordum otobüsle üsküdar'dan , kucağında ki 6-7 aylık çocuğu ağlayan çarşaflı bir kadına bir kadın ve sonradan bir erkek ,siz böylesiniz siz çocuk yetiştiremezsiniz falan dedi, bende kadına senin atan tam çatalda ayrılmış maymun olmuş dedim sığır kadın anlamadı adam anladı bana sen hakaret edemesin dedi bende senin atan maymuna bile gelememiş dedim otobüstekiler yerlere yatıyor gülmekten tam capitol avm.nin önün de orta kapı açıldı adamı tuttum kolundan attım otobüsten ,polis falan dedi ,hassiktir dedim otobüs kalktı ,saldırgan kadında sinirli halimi görüp altunizade'de telaşla önden indi.

allah var,bebekli çarşaflı kadının yanında sakallı bir erkek vardı ,tek laf etmedi ikisine de.
bebek olmasa büyük olasılıkla müdahale etmezdim.

ülke böyle pislikler yüzünden bu hale geldi isteyen çarşaf giyer isteyen bağdat caddesinde bikini giyip gezer(olmuş olay ondan yazdım)

benim iki kapalı yeğenim var kız,evli değiller ,annelerinin ikisinin de başı açık birinin annesi koyu atatürkçü, chp'ye oy verirler ,koca ailede ki epey büyük ailemiz kimse lafını bile etmez. biri abimin biri dayımın torunu..
bu kadının yaptığını dinci hadsizde yapıyor .
terbiyesizler.
olayın türklükle falan alakası yok ,ırkçılık ayrımcılık olayı biri çarşaflıya saldırır diğeri eşcinsele ,başkası sosyalist devrimciye ,kürt vatandaşlarımıza ,başkası mini etekliye ,olay müslümanlık- türklük değil aşağılık duygusu medenileşememek.

ülke zaten elden gidiyor gittiğinde götümüze kına yakarız.
--spoiler--
hakedene hak ettiği şekilde cevabı verilmiş. onun seviyesine inmek değil bu onun anladığı dilden konuşmak.
--spoiler--

hayır iki taraf da haksız. biri orospu diyor, biri yallah yunanistan'a diyor. bizim halk, çoğunlukla müslüman olduğu için herkesi müslüman sanarak yorum yapıyor. bizim halkın anlayamadığı şey şu, senin müslüman olman başkalarının da senin inançlarına göre hareket edeceği anlamına gelmiyor. o peçeyi baskı ile taktıysa bunun saygı duyulacak bir yanı yoktur zaten.

eğer açık bir kadına yallah avrupaya, başı açık orospu, genelev çalışanı denseydi bu dinci puştlar göbek atardı. peçeli kadına laf söylenince hemen laikçiler diye algı kasmaya çalışmış. asıl problem herkesin bu ülkede sadece kendi tarafını haklı görmesi ve düşüncelerini başkalarına dikte etmeye çalışması. ülkedeki çoğu insan resmen kendi çapında bir diktatör çünkü.
Teyze sanene kim ne giymiş, kim nasıl mutluysa öyle giyinir sanamı düştü zabıtalık. Bırakın bu işleri dikdatör tavırları.
Ne kin, ne nefret varmış, ne de çok seviyorlar her defasında islama saldırmayı.
Ama artık ağızlarının paylarının da hak ettikleri gibi görmek nasip oluyor.
Ahhh bide bana rastgelse böyleleri.
ohhhh o kadını yatırıp çatır çatır yunanistana götürene kadar sikmek ohhh.
Herkes masallah had bildirmeye cok hazır. Kimse kimsenin özgürlügüne müdahale edemez. Sonuna kadar peçe eldiven giyer bir baskası da yaşı gecmis olsa da şortunu taytını giyer. Ama yok islama saldırıyorlar diyorsunuz ya komik oluyor, gercek islam bu mu. Kadına muhtemelen hani şu domuz bagı yapan kafaya çivi cakan hizbullahcılar filan geldi. Yine de asla karısamaz agzına carparım. Zaten olay kocaelide gerceklesmis, bu tarz giyim cok alısmış da olması lazım, belki misafirdir ehe.
görsel
Bugün bu konuyla ilgili whatsapp paylaşımım bu.
Konunun laiklikle alakası yok.. Laik biri zaten kimin nasıl giyindiğine karışmaz yaşam tarzına müdahale etmez şüphesiz.. AKPyi yıllardır başta tutanlar laikliği yanlış anlayan başörtülüleri hakir görüp onlara tepeden bakan yobbaz tipitiplerdir.. Bunu bir ateist olarak söylüyorum.. Benim kapalı kuzenlerim var mesela ve hiç onların örtünmesine karışmadım dil uzatmadım banane çünkü.. hem öyle bi hakkım yok benim.. Türkiyede kendinden farklı olana saygı duymuyor hiç bi kesim.. Sokakta başı açık kadın görmek istemiyorum diye anıran Frank Lucas ile bu teyzenin hiç bi farkı yok benim gözümde.. ikisinide uzay boşluğuna fırlatmalı..
Lgbt insanlara saygı duymayan yavşaklar kara çarşaflı kadınlara saygı bekliyor. Kara çarşaflı kadınlara saygı duymayan yavşaklar laikliğe saygı duyulmasını bekliyor. Laikliğe saygı duymayan yavşaklar dinini özgürce yaşamayı bekliyor. Onu söyleyemiyoruz maalesef diyen pembe saçlı çocuğun inancına saygı duymayan yavşaklar kendi saçma sapan inançlarına saygı bekliyor.

Her kim başkasının yaşam alanına müdahale ediyorsa en büyük ahlaksız o'dur.
Ah ah atam yaşasaydı... Şu tipleri gördükçe ciddiden daha iyi anlıyorum onu. Laikliğin din ve devlet işlerinin ayrılmasını, demokrasinin ve cumhuriyetin ise halkın refahı ve özgürlüğü için elzem olduğunu bastıra bastıra söylemesini daha da iyi anlıyorum. Hayır abi yani ister çarşaf giyer, ister giymez. Milletin dinini özgürce yaşaması neden bu insanlara zor gelmektedir. Ulu önder milletini modern ve çağdaş görmek isterken, sene 2023 halen türban ve çarşaf meselesi konuşuluyor. Sevgili sönmez reisin'de dediği gibi " bırak milleti özgür yaşasın aq." insanlar inandıkları ve istedikleri şekilde yaşasın. Bunların inandığı Atatürkçülük ve laiklik değil baya bildiğin egoist bir yobazlık!
şu dincilerin kendi mağduriyetleri harici hak aradıklarını bir kere bile görmedim. tersi yapılsa tek kelime etmeyecek tipler gelmiş yaygara çıkartıyor.

bakın Biz buna da karşı durup tepki veriyoruz ama siz de o karakter var mı hep birlikte görüyoruz...
--spoiler--
burası türkiye biz istediğimiz gibi yaşarız diyor. burada ne demek istiyor anlamadım?
biz dediği kimler?
--spoiler--
ama bunu şortlu kadın değil başka bir kadın diyor. devamında da "Anladın mı? Aldın mı cevabını? Elhamdülillah. Gidin Yunanistan’da yaşayın eğer memnun değilsen" diyor.
çarşaflılara saldırmamalılar ama onlar da açıklara çok laf söylüyorlar. eniştemin annesi bile göbek açık tişört giyip mini etek giyenleri kötü görüyor. açıklar da tepkisini böyle veriyor demek ki ama ben olsam istediğim kadar açık giyinip başkasına da karışmazdım. zaten açık giyinmişse çarşaflıya laf söylemesine gerek yok.
Bir ateist olarak tebrik ettiğim genç.

Saldıran kadın ruh hastası, amma hastalığı ceza almasına ve uyarılmasına engel değil.

Öpüşenlere de karışmayın, çarşaflı gezenlere de.
Kimsenin başkasını rahatsız etme hakkı yok. Öpüşenden de rahatsız olmaya hakkınız yok, peçeli gezenden de.
Videonun tamamını izlemediğimiz sürece her şey yanıltıcı olabilir bana göre. Birine durduk yere sataşmak için deli olmak lazım. Öncesinde noldu ona da bakmak gerekiyor. Başı kapalı da başı açığa orospu diyor. Tek taraflı bir mağduriyet yok. Ve ülke ikiye bölünmüş durumda. Şu saatten sonra güçlü olan kazansın diyorum ben. Bakalım kim kimi beğenmiyorsun diye gönderebiliyor. Fighting!
--spoiler--
öpüşenlere de karışmayın, çarşaflı gezenlere de.
--spoiler--

Heh ben unutmuştum.
(bkz: saldırgan laikçi teyzeye haddini bildiren genç/#46608233)
+
öpüşenlere saygı duymayan yavşaklar çarşaflı kadına saygı bekliyor.
https://www.instagram.com...Nv/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Saldırgan ahlaksız dinci karıya haddini bildiren genç kız. Bu ne terbiyesizlik bu ne ahlaksızlıktır be? Allah size cilt hastalığı versin diyecek kadar alçalamaz bir insan. Hadi bakalım dinciler buna da bir şeyler söyleyin.
menapoza girmiş bir ruh hastasının aldığı tepki karşısında göt gibi kalma durumudur.
dünyanız kara ahiretiniz zift, sizi bekliyor cehenneminiz...
öyle bir ağzına çakardim ki gerizekali moruk bıktım akplilerden aaaaaaa yürüyüp gidin çıkmayın karşıma ahmak moruklar ahmak islamcı moruklar.
teyzenin saldırmaması gerekirdi. kendilerine laf atılınca şikayet etmeyi biliyorlar ama. bence kimse kimsenin giyimine karışmamalı.