bugün

entry'ler (13709)

bir an önce sana kavuşmak istiyorum diyen erkek

sizin içiniz fesat...

bir an önce sana kavuşmak istiyorum diyen kadın

böyle kadına kurban olunur.

183 cm uzun mu değil mi sorunsalı

türkiye ortalaması için uzundur.

bir mesaj atma bahanesi olarak rüyada görme

ulan bunu bir ben yapıyorum sanıyordum. güzel oluyor ama rüyayı anlatması. karşı taraf da meraklanıyor. sohbet açılıyor ve güzelleşiyor.

true nickli yazarın profil fotoğrafı

true'nin yalnızlığını anlatan çok şirin ve çok duygusal bir fotoğraftır.

fırınlanmış patatesin üstünde havyar 40 bin lira

halkın siyasetçileri örnek aldığının bir kanıtı. çoğu insan dolandırıcı bu ülkede. dolandırıcıya prim veren de silkilmeyi hak ediyordur.

128 milyar dolar nerede

rte'nin yeni sarayına veya yeni jetine gitti.

aziz milletimizin iradesini kimse sorgulayamaz. demokrasi hakkını böyle kullandılar. bize de onlara müstahak demek düşer sadece.

pazarda insan eti satan köylüler

o sıralar rusya'da kıtlık yaşanmıştı. millet açlıktan komşu çocuklarını yiyordu.

bizim sosisyalistlere sorsan sscb bolluk içinde yaşıyordu. yerseeen tabi.

yıkıldı da dünya rahat bir nefes aldı çok şükür.

araçlarınıza kasko yaptırmak haramdır

tek bir gün dincilerin saçmalamadığını görsem o gün dişimi kıracağım ama anlaşılan öyle bir gün asla gelmeyecek.

kürtçülük yapan komünist

ekşi sözlük ve normal sözlük bunlarla doludur. yeri gelince milliyetçiliğe ana avrat söverler ama söz konusu kürtçülük oldum mu ezilen halkların savunuluşu adı altında kürtçülük yaparlar.

türk milliyetçiliği tü kaka. kürtçülük ise yapılması gereken bunların kafasına göre. neymiş kırdolar eziliyormuş. ulan gören de türkler cenneti yaşıyor sanacak bu ülkede.

amaç kürtler üzerinden ideolojilerini millete dikte etmek. bu taktikleri yıllardır biliniyor ama hala devam ediyorlar. ifşa edilince de herkese terörist diyorsunuz diye ağlıyorlar. allah'ın korkakları.

uzun boylu olmanın dezavantajları

perde takmak gibi uyuz bir işin hep size kakalanmasıdır. bir de uzunsunuz diye sürekli arka taraflara geçersiniz.

yine de seviyorum uzun boylu olmayı ya.

az sonra 1buçuk kıymalı pide yiyecek olmam

ohh afiyet olsun. canım çekti be allahsız.

siyasal islamcı ve kürtçülerin aşağılık kompleksi

türklere karşı feci aşağılık kompleksi vardır bu silkik grubun. biri solculuk adı altında türk düşmanlığı yapar. diğeri islamcılık adı altında.

bunların ne mal olduğunu ifşa edersin, sonra ühühüü herkese terörist diyorsunuz diye mağduriyet ayağı çekerler.

düşmanın da merti lazım insana.

almancıların insanımızı küçümsemesi

ulan küçümseler ne olur? almancılar aslında anadolu çomarlarından bile daha beterler. almanya bunları sixtir etse anadolu çomarlarını mumla ararız. o derece vahim durumdalar.

dincilerin ve kürtçülerin birleşmesi

ergenekon-balyoz kumpası ve çözüm süreci etkileri hala devam ediyor aslında. pkk kanallarına girin, yorumlarda pkk'ya destek veren irticacıları görürsünüz hep.

siz onların kavgalı göründüklerine bakmayın. her zaman birbirlerini badeliyorlar.

az insan çok huzur

içe dönük karakterdeki insanların yaşam felsefesidir.

ayşe hür ve kadir popcorn benzerliği

son zamanlarda iyice ortaya çıkan benzerliktir. biri shakespeare için müslüman der. biri aydınoğulları beyliğinin kürt olduğunu söyler.

kadir popcorn'un dişi versiyonu bu karı. anlaşılan ayşe hür'le de popcorn gibi dalga geçeceğiz.

döner alman yemeğidir

alman köpeği diye buna denir işte.

Türkiye'ye düşmanlığı ile bilinen Almanya Gıda ve Tarım Bakanı Cem Özdemir, döner kebabın bir Alman yemeği olduğunu savundu.

https://www.ensonhaber.co...mir-doner-alman-yemegidir

hamas lideri ebu arra nın ölmesi

israil'in güneyindeki Ramon Hapishanesi'nde tutuklu bulunan Hamas liderlerinden Mustafa Muhammed Ebu Arra sağlık durumunun kötüleşmesi sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Ebu Arra'nın tutuklandıktan sonra işkenceye maruz kaldığı ve tıbbi tedaviden mahrum bırakıldığı ifade edildi.

https://www.sondakika.com...i-hayatini-kayb-17559733/

liradan bir sıfır atacağız

zeka küpü maşallah.

--spoiler--
Emekliden üreticiye, asgari ücretliden esnafa, tüm kesimlerin sorunlarını konuşarak yollarına devam edeceklerini dile getiren Özel, “Recep Tayyip Erdoğan'ın en çok övündüğü konu, paradan 6 tane sıfır atmasıdır. Biz de atacağız. Biz onun gibi 6 sıfır atmayacağız. Bir sıfır atacağız, ama o 6 sıfırı etiketlerden fiyatlardan, masraflardan da attı. Döndü maaşlardan da attı.
--spoiler--

https://www.ensonhaber.co...acagiz-bir-sifir-atacagiz