bugün

sivasspor'u lig a dan super lige cıkarmıs olan unutulmaz teknik direktör.
geçtiğimiz günlerde malatyaspor teknik direktörlüğüne getirilen eski fenerbahçe'li futbolcu.
fenerbahçe'de uzun yıllar istikrarlı bir şekilde forma giyen defans oyuncusu. sonrasında teknik direktörlük hayatına sivasspor başarısıyla başladı. bu ekibi süper lige çıkardı fakat devam etmedi. sivasspor'un ardından epey istikrarsiz bir döneme geçiş yaptı, çok takım değiştirdi. bu istikrarsız dönemdeki tek olumlu işi, psv'de guus hiddink'in yanında staj yapmış olmasıdır.
1961'de istanbul'da doğmuş, sırasıyla sarıyer (1978-1981), gaziantepspor (1981-1983), fenerbahçe (1983-1993), denizlispor (1993-1994) ve adanaspor (1994-1995)'te oynamış eski defans oyuncusu. kendisi fenerbahçe'de 2 şampiyonluk kazanmıştır ve şu an 2. lig * takımlarından konya şekerspor'un hocasıdır.
iskenderundaki hain saldırıda şehit düşen erzincan kemahlı askerimiz. ruhun şad olsun.

http://fotogaleri.hurriye...d=36369&p=2&rid=2
ruhun şad olsun.
birilerinin askerlik yan gelip yatma yeri değildir deyip üstüne bir de başbakan olabildiği ülkede gene aynı kişinin sayın diye hitap ettiği kuklanın köpekleri tarafından şehit edilmiştir. şehidim, artık vatan toprağına emanetsin. sana bir hakkımız geçmedi ama allah aşkına sen bize hakkını helal et.
fenerbahçe'de aykut kocaman'ın yardımcılığına getirilen antrenör. futbolculuğu dönemindede aykut kocaman ile birlikte yıllarca fenerbahçe formasını giymiştir.

(bkz: arap ismail)
bir zamanlar papazın çayırında 2 numaralı formayı terleten futbolcu eskisi. araplığı ırksal değil tenseldir. sigma olomouc eşleşmesinin istanbul ayağında penaltıdan bir gol atmıştı. o maça fenerbahçe beyaz formayla çıkmış, bu sayede arap ismail sahada farkındalık yaratmıştı.
16.04.2011 tarihli fenerbahçe-gaziantepspor maçında 'Başkası için değil, kendiniz için oynayın şerefsizler' şeklinde bir söylemde bulunduğu iddia edilen fenerbahçe yardımcı antrenörü.

http://www.mackolik.com/H...epspordan-Yazili-Aciklama

türk futbolunda her mücadele eden takımı başkasına hizmet ediyormuş gibi algılamaya devam edildiği sürece zerre ilerleme olmaz.
bir fenerbahçeli olarak benim için gaziantepsporlulara 'Başkası için değil, kendiniz için oynayın şerefsizler' dediği anda isterse nabzı o an 200 olsun bitmiş adamdır. sen fenerbahçesin ne olursa olsun isterse gölgelerin gücü adına oynasınlar yeneceksin. yenemiyorsan da böyle saçmalamayaksın.
18. şampiyonluğun gizli kahramanlarından Aykut Kocaman'ın yardımcı antrenörü.
futbolculuğunda tam bir kasaptı bu herif. uçan tekmeyle rakibinden top falan almaya çalışırdı. vinnie jones'un yerli şubesidir bizim arap ismail. kimbilir belki de müjdat yetkiner'le 80'li yıllarda bir bad boys ritüeli oluşturmaya kalkmışlardı o dönemki mahorn'lu, rodman'lı, isiah thomas'lı, laimbeer'lı detroit pistons'u seyredip.
fenerbahçe'de çok büyük etkisi olan isim.
görsel
ersun yanal sonrası teknik direktörlük konusunda en büyük aday. takım üzerine tek söz sahibi aziz yıldırım olduğu için ha o olmuş ha başkası fark etmiyor. şayet kartal takımın başına getirilse bu durumu yadırgayacağı söylenemez.
fenerbahçe takımının yeni teknik direktörü.

hayırlısı olsun.
fenerbahçemize hayırlı olmasını dilediğim yeni teknik direktör.
Hayırlara vesile olmasını istediğim Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü. Hadi bakalıms..
Nam- ı diğer arap ismail.

Boşta olan fenerbahçe teknik direktörlüğüne en yakışacak isim.
aykut kocaman ve ersun yanala taktiksel anlamda çok büyük yardımcı olmuştur bu yönden sıkıntı çekmicektir takımada yabancı değildir bu krizde doğru bir isim.
Aziz Yıldırım'ın kadrolu çalışanı. Kim gelse yardımcı antrenörlük yapıyordu, şimdi de kukla-menajer rolü ile teknik direktörümüz olacakmış. Allah sonumuzu hayır etsin ne diyelim.
şu durumda doğru tercih.
an itibariyle fenerbahçe'de teknik direktörlük görevine getirilmiştir. entivispor alt yazı geçti.

hayırlı olsundur.
mertliği ve dürüstlüğü ile her zaman fenerbahçeye yakışan önemli bir karakterdir.
hoca moca aramayip takım ona emanet edilmelidir.