bugün

sivasspor'u lig a dan super lige cıkarmıs olan unutulmaz teknik direktör.
geçtiğimiz günlerde malatyaspor teknik direktörlüğüne getirilen eski fenerbahçe'li futbolcu.
fenerbahçe'de uzun yıllar istikrarlı bir şekilde forma giyen defans oyuncusu. sonrasında teknik direktörlük hayatına sivasspor başarısıyla başladı. bu ekibi süper lige çıkardı fakat devam etmedi. sivasspor'un ardından epey istikrarsiz bir döneme geçiş yaptı, çok takım değiştirdi. bu istikrarsız dönemdeki tek olumlu işi, psv'de guus hiddink'in yanında staj yapmış olmasıdır.
1961'de istanbul'da doğmuş, sırasıyla sarıyer (1978-1981), gaziantepspor (1981-1983), fenerbahçe (1983-1993), denizlispor (1993-1994) ve adanaspor (1994-1995)'te oynamış eski defans oyuncusu. kendisi fenerbahçe'de 2 şampiyonluk kazanmıştır ve şu an 2. lig * takımlarından konya şekerspor'un hocasıdır.
iskenderundaki hain saldırıda şehit düşen erzincan kemahlı askerimiz. ruhun şad olsun.

http://fotogaleri.hurriye...d=36369&p=2&rid=2
ruhun şad olsun.
birilerinin askerlik yan gelip yatma yeri değildir deyip üstüne bir de başbakan olabildiği ülkede gene aynı kişinin sayın diye hitap ettiği kuklanın köpekleri tarafından şehit edilmiştir. şehidim, artık vatan toprağına emanetsin. sana bir hakkımız geçmedi ama allah aşkına sen bize hakkını helal et.
fenerbahçe'de aykut kocaman'ın yardımcılığına getirilen antrenör. futbolculuğu dönemindede aykut kocaman ile birlikte yıllarca fenerbahçe formasını giymiştir.

(bkz: arap ismail)
bir zamanlar papazın çayırında 2 numaralı formayı terleten futbolcu eskisi. araplığı ırksal değil tenseldir. sigma olomouc eşleşmesinin istanbul ayağında penaltıdan bir gol atmıştı. o maça fenerbahçe beyaz formayla çıkmış, bu sayede arap ismail sahada farkındalık yaratmıştı.
16.04.2011 tarihli fenerbahçe-gaziantepspor maçında 'Başkası için değil, kendiniz için oynayın şerefsizler' şeklinde bir söylemde bulunduğu iddia edilen fenerbahçe yardımcı antrenörü.

http://www.mackolik.com/H...epspordan-Yazili-Aciklama

türk futbolunda her mücadele eden takımı başkasına hizmet ediyormuş gibi algılamaya devam edildiği sürece zerre ilerleme olmaz.

ismail kartal Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.