bugün

saldırgan laikçi teyzeye haddini bildiren genç

aynıya yakın bir olay başıma geldi, ümraniye'ye gidiyordum otobüsle üsküdar'dan , kucağında ki 6-7 aylık çocuğu ağlayan çarşaflı bir kadına bir kadın ve sonradan bir erkek ,siz böylesiniz siz çocuk yetiştiremezsiniz falan dedi, bende kadına senin atan tam çatalda ayrılmış maymun olmuş dedim sığır kadın anlamadı adam anladı bana sen hakaret edemesin dedi bende senin atan maymuna bile gelememiş dedim otobüstekiler yerlere yatıyor gülmekten tam capitol avm.nin önün de orta kapı açıldı adamı tuttum kolundan attım otobüsten ,polis falan dedi ,hassiktir dedim otobüs kalktı ,saldırgan kadında sinirli halimi görüp altunizade'de telaşla önden indi.

allah var,bebekli çarşaflı kadının yanında sakallı bir erkek vardı ,tek laf etmedi ikisine de.
bebek olmasa büyük olasılıkla müdahale etmezdim.

ülke böyle pislikler yüzünden bu hale geldi isteyen çarşaf giyer isteyen bağdat caddesinde bikini giyip gezer(olmuş olay ondan yazdım)

benim iki kapalı yeğenim var kız,evli değiller ,annelerinin ikisinin de başı açık birinin annesi koyu atatürkçü, chp'ye oy verirler ,koca ailede ki epey büyük ailemiz kimse lafını bile etmez. biri abimin biri dayımın torunu..
bu kadının yaptığını dinci hadsizde yapıyor .
terbiyesizler.