bugün

entry'ler (2157)

kocamın kart borcunu ödedim ama o şengül ile kaçtı

Adam oyle geniş ve rahatki söze şu capslere konu olan meshur kestane balı diyarı zonguldak ın bilmem ne ilcesinin bilmem ne köyünden tüm dünyaya selamlar diye baslıyor. Kadın orda kendini parcalıyor adamın derdine bak, dünyaya selam yollamak ahaha tam cinnetlik acıdım kadına.

kızın whatsapp resmine bakacakken kamerayla aramak

Birde bunu yanlışla yanıtlamak var. Evlere şenlik.

ölümüne sevişmek

Mavi hap atan yaşlı amcaların aktivitesi.

madonna

Kalca protezi yaptıracak yaşta, kalçasına silikon yaptırmış helal olsun. Karyolanın ırzına gececek gibi pozlar vermiş yalnız begenmedim.

yörük kızı müslüme nin dedesi öz babası çıktı

Adam gelinine tecavüz ediyor, muhtemelen oglu da biliyor, kadının dogan cocuguna da tecavüz ediyor ve öldürüp kurda kuşa yem olsun diye o halde bırakıp hic birsey olmamış gibi ortada geziniyor. Adam dediysem lafın gelişi. Simdi bu ucubeye hangi ceza yaptıgı kötülükleri ödetebilir. O annenin de suçu var, babanında. Tenesir paklayacak yaştaki sapıgın hakkından cocugum kayboldugu gün gelirdim, bir anne çocuguna her koşulda siper olmalı. Ne tarafından bakarsan bak igrenclik, hepsi suçlu.

sorulmadan bebeğin cinsiyetini söyleyen doktor

Baska bir hekimi de elinde çayla cıktı diye sikayet etmisler. Millet çıgrından çıktı, hayattan intikamlarını hastanedeki calışanlardan alıyorlar.

silik yazarı takip etmeye başlamak

Takip etmek degilde eski hesabımdaki entrylere bakıp ne mal mal seylere üzülmüşüm diyorum. tam bir yengeç burcu.

anüste ufak şişlik oluşması

Günlerdir dalgasını geciyorsunuz ama nice yigitler bu yüzden donlarında günlük kadın pediyle geziyor. Düşman götüne amin.

kuryeyim bir kadın çıplak kapıyı açtı ne yapıyım

Arkasında çıplak bir erkek var mı diye kontrol et sakata gelme.

yaşlı anneye alışveriş yapma

Cok tatlı olur, annem pazar arabasıyla markete gidiyor bu defa ben yardım ettim pek hosuna gitti. Minik de bir cüzdanı var cok tatlış ama kirli çıkı yani ahaha.

ekonomik kurtuluş savaşı

Umarım 3 kuruş maasımıza göz dikip eks kesintisi diye yada zamanında yapıldıgı gibi milletten idareciler kanalıyla para toplamak vermeyeni vatan hainligiyle fişlemek gibi girisimlerde bulunmazlar.

ilk buluşmada erkeklere yapılan dekolte testi

Ne sacma neden erkeklere dekolte testi yapılırki, güzel olana bakılır yani. Ben sahsen böyle bir testi kadın halimle gecemem.

sabahın şarkısı

https://youtu.be/CCKrJeVYZQc

yarın işe gidecek olmak

Bir süredir izinli olan şahsımı germiş durum. Yine işi gücü plan proje olan tiplerle muhattap olacagım. Hiç sevmiyorum.

uykusuzluk

Uykuyu alamama, yeterince uyuyamama, erkenden uyanma vs.
Günlerdir ya uyuyamıyorum ya sabah 3 4 gibi uyanıp geri uyuyamıyorum. Nazar mı değdi nedir.

online olup bir şey yazmayan yazarlar

Ütü yapıyordur, evet sabah sabah.

american horror story

Son sezonu ikiye bölmüşler ilki 6 bölumde sacma sapan bitiyor ve alakasız baska bir hikaye başlıyor. Aslında ikisinin konusunu da sevdim, çogunlukla her sezonu sevdim ben. Her sezon farklı hikaye bazen sezonlar birbirine selam çakıyor.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Günaydın...

paris

görsel
Nasip olur mu be.

türk kadınlarının kocaları ölünce üzülmemesi

Özellikle belli bir yaşın üzerinde kadınlarda olan durum. Annem buna çok inanıyor tövbe est. Sanırım cok eziyet eden adamlardan kurtuluş gibi geliyor yaşlılıkta.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.