bugün

entry'ler (3390)

kilo batra özele gel

BiK BiK VALLAHi ESKi KONUŞMALARI HATIRLIYORUM DA ,YEMiN EDERiM (OLUMLU YAZOYORUM ) KABAK ÇiÇEĞi GiBi AÇILMIŞSIN.
SAKIN BENi iFŞA EDiYOR DEME Aferin ezdirme kendini ,beğeniyorum yazıların gönülden. burada biraz alttan alsan yüklenir bazı kestaneler.
dersen ki ayıp ediyorsun bir daha yazmam.
bu arada kestane kilosu 280 lira .
olsun tcg. anadolu yaptık.

d varank

TOGG iLE Mi GiTTi ACABA BEDAVA HAMSi YEMEĞE.

husamettin kokorecsever özele gel

NiYE MESAJ ATAYIM KÖYLÜ ,YAZ BURADAN BU ARADA ŞU BAR YALANLARINI ANLAT PALAVRACI.

OLMUYOR BAK BEN YAZIYORUM BAR -RESTORAN OLAYINI.

NASIL ZENGiNSEN CABiNDE METELiK YOK,F FRANSIZ FRANKININ TEDAVÜLDEN KALKTIĞINDAN HABERiN YOK.

ZENGiNMiŞHAKKAATTEN MNi.

YAZIK BU ALUCRA KÖYLÜSÜNE ,AŞAĞILIK DUYGUSU TAVAN YAPMIŞ.

BUNA ACIYIN NEFRET ETMEYiN.

frank lucas nickli yazar

eyy moderatörler bu zat yan hesaplarla yazarlara küfür ediyor ettiriyor.
benim tanık olduğun alpay 77 nikli yazara ağır hakaret yaptırdı sonra kalkıp sildirdi bana da biri ile haber mesaj aTTIRIP ,BAK NASIL SiLiDRDiM ALPAY 77'i DEDi. (TABi TAM KANITI YOK AMA AŞiKAR)

BIU KÖYLÜ VAROŞ HERKESE KÜFÜR EDiYOR AMA KENDiNE iMALI OLAN BAŞLIKLARI BiLE ŞiKAYET EDiYOR .

BÖYLE BiR AHLAKSIZ BU .

ZAVALLI , iŞSiZ GÜÇSÜZ MAKARNACI AMA iNSANLARI -YAZARLARI BiR DE FAKiRSiNiZ -AÇSINIZ DiYE AŞAĞILAMAYA ÇALIŞIYOR .

BUYURUN KOLAYIN BU ZAVALLYI ZAVALLIDAN ÖTE KENDiNi ZENGiN DGÖSTERiMEYE ÇALIŞAN TAPON MAL.

YAZIK BEN KENSiSiNE EN UFAK BiR KÜFÜR ETMEDiM. AMA BU HERHALDEAiLESiNE KÜFÜR EDiLMESiNDEN HOŞLANIYOR . ORGANiZMA OLUYOR .

YAZIK ACINASI ZAVALLI..

aydınlık gazetesi

yağmurcu kardeşim aman bunlara sakın güvenip yola çıkma anında satarlar ,satmaktan beter ederler. konu gazete değill aydınlık örgütüdür.
hani,sıçmaya gidilmez derler ye ,aynen aydınlık şefi için söylenmiş bir sözdür.

ben 76-77'de mao'cu iken bunlarla bir kaç eylem yaptık , epey teşviki mesaim oldu ,kamil dede arkadaşımdı arkadaş derken abimizdi ,kandı aydınlık şefine 40 yıl (evet 40 tam yıl) peşinden gitti aynı yasadışı örgütte idik ayrılmıştı örgütten , kamil abi bile 40 sene sonra ancak uyandı ayrıldı aydınlık'tan.

dünyada ki en tuhaf yapılanmadır ,tuhaf ötesi. örneğin ethem sancak80 öncesi örgütün üyesi idi, şimdi vatan partisi üyesi.
80 öncesi ve sonrası ilk çıkış ekonomik finansörü aydınlık ve başıdır.
1990'larda ki 2000'e doğru dergisinin sayılarını iyi okuyun ,pkk'nin siyasi ve askeri propaganda basını gibi çalışırdı. 2000'e doğru kimindi ??
fethullah ile çıkış noktası aynıdır örgütün ve şefinin,1960'lar ..
bir anlatıma göre bu sürecin başı üst düzey bir mit şefinin yönlendirmesi ile başlamıştır.

aç ergenekon ve bitişik davalarının sanık -şüpheli listelerine bir bak ,başka hiç bir şeye gerek yok,liste viki'de var bir iki eksikle fazlayla.
birbirinden alakasız kişiler nasıl toplandı insan şaşırıyor.
eğer bulandırılmasa ,fetö ve çıkar ilişkisi olmasa bu dava sağlam bir savcı ve ekibi ile yürütülse idi ,dünya hukuk ve anti-terörizm tarihine geçerdi..
aydınlık bu bu yapılanmanın 1960'lardan beri içinde, türkiye'de ideolojik programı-tüzüğü olan ilk yasadışı silahlı tedhiş örgütüdür. tiikp-tiiko.),bugün tikko artığı -ardılı maoist parti (yasadışı mkp)bile aydınlık,dolayısı ile yasadışı tiikp-1968 tüzüğüne sadıktır 50 sene geçmiş. tkp m-l tikko bu yapıdan çıkmıştır.

avrupa'nın ünlü sol-sosyalist döneği regis debray , aydınlık şefinin ( aydınlık-1968 yapılanması)yanında melaike kalır.
bu hareketin turnusolu inan inanç'tır, birde gün zileli.
ünal inanç bilhassa 78-79-80 yılarında neler yaptıklarını anlatmıştı. aydınlık gazetesi çalışanı ve adliye-polis muhabiri, siyasi gazeteci idi ünal inanç.
ünlü -1970,bavul cinayeti de bu yapılanmanın içinden çıkmıştır.

1980 sonrası anında kean evren diktatörlüğü yanına geçmiş 1988 (artı-eksi 2 yıl) yıllarında sosyalist hareket yeniden güçlenmeye başlatyınca bunlarda sol diye ortaya çıktılar tabi hemen dışlandılar ,ne oldu ,aklanma süreci başladı nasıl ,pkk ve öcalan devreye girdi ,hatta bu yüzden öcalan dursun karataş'ı devlete şikayet etti ,çok tehlikeli diye. komedi filmi ..

bunları bir tek ödp destekledi ,dev-yol artıkları .

aydınlık ve basını bir anda pkk yanında yer aldı ,kandil süreci ve seçimler.

sonrası daha beter on-mzu kalabalık subaylar başta öcalan'ı getiren subay bir anda aydınlık içinde yer aldı .

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, 10 geçmemiş pkk ve kürt yasal siyasi yapılanması destekçilikleri ama bir anda atatürkçü-milliyeçi donu giyildi.

genel kurmay istihbaratından emekli olanlar bile yasal partiye üye oldular. mhp bile bunların solunda kaldı .
benim şahsi görüşüm akp ve başkanı inanın zorlandı (fazla açık yazmak istemiyorum) bu darbecilerin girişim olayından.

bunların ne yazdığına ne söylediğine inanmamak gerekir,bukalemun siyasiliği bu.
daha yazacak çok şey var ama aklımda olanın bir kısmı ,yazsam kaynak verillerini yenden okumam lazım doğru olması için.
şimdi akp yanındalar, dünya siyasi literatüründe örneği yok.
ben daha bunlarla 77-78 yaşadıklarını yazmadım. örneğin 1 mayıs 77 mitingi ,1 mayıs mahallesi 77 direnişi. sovyet karşıtı eylemler .

aman aman uzak.

vefalı saffet bergamalı zeki maraşlı memet

BERGAMALI'DAN CACIK OLMAZ.

BÜYÜK iSKENDER iLE BURADAN BiR BOK OLMZ DEMiŞ.
TAŞ-TOPRAK.

husamettin kokorecsever

SEVENLERiME ÇOK TEŞEKKÜR EDERiM , HEPiNiZE ÖPÜCÜKLER GÖNDERiYORUM.

SAĞLIK KALIN.

SEVMEYEN SEVMEZ AMA HiNT ÇiNGENESi HiTAY'A ÖZEL OLARAK KOKOREÇ KOÇANI GÖNDERECEĞiM,ZEVKTEN ÖLÜR KESiN..

sarayburnu

OSMANLI HANEDANI KANI TAŞIYAN BiNLERCEYi BULAN ÇOCUK,YETiŞKiN,VE PADiŞAH iLE HALVETE GiREN KADIN BURADAN ÇUVALLARLA DENiZE ATIŞMIŞ MUHTELiF DÖNEMLERDE.

YANLIZCA DELi iBRAHiM DENEN PSiKOLOJiĞiN 180 ÇOCUĞU VE ÇOCUKLARININ ANNESiNiN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ YER.

ŞiMDi KALKMIŞ BEN HANEDANDANIM DiYOR ŞEHZADEYiM,PRENSESiM DiYENLER VAR ..
ULAN ŞUKREDiN CUMHURiYETE LEVREKLERE -FARELERE YEM OLACAKTINIZ.

AYKOLiK NAM LAKAPLI KEKO , ORADA DENiZE GiRME YA FARELER YA LEVREKLER ÇÜKÜNÜ KAPAR YADA SUR ARKASINA ÇEKERLER ADAMI.
BiLMEDiĞiNiZ YERLERE GiTMEYiN SAKATA GELiRSiNiZ.

BAK HÜZAM ABiNiZ NASIL GÜZEL NASiHAT VERiYOR.

NOT; BURADA GÜZEL LEVREK POPÜLASYONU VARDI ŞiMDi VAR MIDIR BiLMiYORUM DEDiĞiM 2000'LERiN BAŞI LEVREK FARE SEVER BURASIDA FARE DOLUYDU..
GEÇEN YAZDIM BOGAZDA YÜZME ÖĞRENEN BiRi OLARAK BURADA DENiZE GiRMEK TEHLiKELiDiR.

ümit özdağ

bir kaç adamını kapıp kodese atmışlar fazla horozlanıyor bunu da yollarlar mektebe.

kkendi partisi DAHiL KiMSEDE SAHiP ÇIKMAZ.

hitay

çok terbiyesiz ,akşamları galiba sürekli gay bar yada travesti caddelerinde takılıyor.

dibini dövdürme gibi çok kötü fena terimler kullanıyor . gay-travesti olayına çok meraklı galiba nede olsa ülkücü olacağına bak bir mican'ın arkadaşı çıkmasın mı..

yapma evladım sonra kötü yola düşersin.

şimdi bu salağa terim yazdık ya ,fatih terim fonu anlar saçmalar.

ayyy kızzz ne fenasın...

şafak sezer

büyük sanatçı ama maalesef taşıyamıyor bu büyüklüğü.

filmi izleniyor ,beğeniliyor ,fakat çabuk unutuluyor..

sanatçı olmak özel bir durum sıra dışılık.

konya da nişanlandırılan 13 yaşındaki kız

konya üstün ırkımızın yaşadığı bir büyük kenttir, milliyetçi -vatansever ve muhafazakar yüce insanlar konya'dadır.

sayelerinde dünyayı fetedecek turan -kızılelme ve yeşilarmut'u gerçekleştireceğiz.tüm samanyolu gök adasını bile biz yöneteceğiz. yaşasın topatan kavunu.

fazla lak lak etmeyin hint dedik hitay'ın akrabası bunlar.

istanbul topkapı nın yerinin belli olmaması

ayku < 62

zeus acısın.

faruk koca

çok övdüğümüz üstün türk ırkından olan yüce insan ..

dini bütün, vatansever, millet aşığı, ahlaklı, milliyetçi ,türk-islam aile yapısı içinde büyümüş muazzam bir kişilik.

böyle büyük insanlar sayesinde dünya lideri ülke olacağız.
yüce türk ırkını daha da yücelteceğiz ..

zeus kendisinden razı olsun.

amen.

eeeeeyyy ankaragüçlü titre ve başkana dön...

üsküdar sahili

minderli merdivenlere sokayım.

ulan alah'ın kıroları belir pijama ile oturur karılar köylü , erkelerin göt çatalı dışarda tipleri zaten kaymış, ümraniye,çekmeköy'den, küplüce-güzeltepe,kirazlıtepe ,hekimbaşı kombi-kamyonet hepsi sürü misali merdivenlerde.
gazino-restoranlar ayrı model. üsküdar'ın aslında tek sahilidir harem -şemşipaşa arası.
boğaz tarafında bir kuleli açıktır orada da oturacak yer yok. birde köprünün altında ki park.

büfeciler zaten rezillerdi bir kapıştık 90'larda gösterdik ,sonra kuzu gibi oldular., tabi garaibana efeler.
imamoğlu'nun yaptığı en güzel iştir . galiba bir rest. kaldı oda yıkılsın tamam.
minderli yemiş mindere de yandan sokayım sinirlendim . alır viskiyi ,birayı iner demlenirdik kimse rahatsız olmazdı .

büfe ve rest. yavşakları rezil ettiler canım sahili.
şimdi yapılıyor daha güzel olacak..

bir daha mindere sokayım sokmuşken.
istiklal yan sokaklarını da böyle minder- büyük yastık olayı ile rezil ettiler.
mindermiş.ne minderi köylü işi ..

son sokuşumdu sokmuyorum.

odada kafatası saklamak

80'li yıllarda yeldeğirmeni'ninde kadıköy-ist.) aykut abi vardı ,varsa yeldeğirmenli yaşlı tanıdığınız sorun, karacaahmat'ten kafatası çıkartır ,mumluk yapardı,ben fazla samimi değildim ,sevdiğim bir abinin arkadaşı idi arada rakı içerdik.
yada dallas birahanede bira. bana da san hediye edeyim bir tane demişti..
bir gün eski yeldeğirmenli alev abi geldi ,hüsam bugün dışarıda takılalım açık havada haydi kaptık nevaleyi ,atladık taksiye karacaahmet'in ankara asfaltı tarafına o zamanlar duvar yok yada alçak girdik mezarlığa girmez olaydım aykut abi orada ,avukat fikret ,semtten tanıdığım bir . onlarda kurmuşlar sofrayı rakı gani,meze ibadullah ,saat 12-01 arası aykut abı ufak bir asker küreği ile keser çıkarttı saklamış ,mum aldı (mum ışığında içiyoruz.)yürüdü içeriye galiba seyit ahmet tarafına ,1 saat sonra geldi ,elinde 3-4 kafatası ,biz sıçtık kafa iyi olmasa herhalde kaçardım ,korku değil acayip bir his. kafatasları bez torbada duruyor biz içiyoruz ,mezarlıktayız ,fark etmez nakkaştepe meşatlığı kuzguncuk mezarlığı hep mekanımızdı ,bazı arkadaşlar üflerdi mecburen arazi lazım.
mezarlıkta içiyoruz ama en ufak bir saygısızlık yok....... cami imamı arkadaştı sonradan camiyi yaktı amcık gelir iki üfler dua eder yola alırdı bizim iş uzun rakı.
ama kafatası bir iki kol kemiği insan harbi huzursuz oluyor .
04 falan sabah,çıktık elde torba kuytudan şimdiki natilus avam ,ibrahimağa hop yeldeğirmeni ,fırında iki çay içtik ,ikram. herkes yoluna,benim işyeri halitağa'da ,gittim ofise uyudum.

böyle bir olay yaşadım daha da bir daha içmedim karacaahmet'te. hala kadıköy'de 12aile eve giderken aklıma gelir gülerim. tabi kafatasları mumluk olmuş.
size yalan gelir ama yeldeğirmenli varsa tanııdığınız eski, sorun.

tomioka giyu

bu düşük zekalı bana seni, döveceğim denizli'de yurda gel diyor. anlatıyorsun anlamıyor..

babasına yazık inanın ,kim bilir neler çekmiş bundan. (#46797397 )
yalandan isim falan yazma anında doğrulatırım sonra yurttan atta.

yozgat a gay bar açmak

gay bara gidenler belli oluyor ..
ülkücü,zaferci parti üyesi hemen düştü, sapık mısın hitay alperen kürşat'ta bunun gibiydi.

terbiyesizler....

iykkk .

yozgat a gay bar açmak

gizli eşcinsellerin böyle fantezileri vardır,bu zatı yumurtada gizli duygularını böyle dile getiriyor.
yozgatlı tarafından şaapılmak.

taş yağacak taş...

-

yozgat a gay bar açmak

sen gayla ,geyle dalga geçeceğine , beni yurda davet etmiştin ,''geldik kimseyi bulamadık'' tavuk o arazi oldu dediler tanım üzerine.

ver isim ve yurt numaranı geliyorum. bak anlattım babandan dayak yersin sonra keser parayı ,denizli'de gay bar'da çalışmak zorunda kalırsın.

zaten kıytırık bir bölümdesindir diploman işe yaramaz, osuruktan zırtolar eşcinselle ile alay etmeye çalışıyor .

dingil.

isim ve yurt numarası lütfen..

affedersin zırto.
maşallah yumurta gibi..