1. 1.
    girileri ile okuyucularını tarihin derinliklerine indirip bilimin doruklarına çıkartacak yazarlığı eli kulağında dostum. sözlükteki aklı karışık kalemlerin çokluğuna inat, sağlam kalemlerin varlığına ışık olacak. bilgisiyle harmanladığı hızı ve etkinliği sözlüğe iz bırakacak...

(bkz: jedi master)
    7 -8 ... dumlu
  2. 1.
    dikkat çekmek için büyük din alimlerine küfür eden basit yazarcıklardan.
    19 -3 ... en zayif halka
  3. 2.
    (#8443416) neyin ne olduğunu bildiğini tahmni ettiğim yazar.
    3 -2 ... newman
  4. 3.
    (bkz: #8412324)
    (bkz: #8462481)

islama ve islam alimlerine saldırarak kendilerini aydınlanmış zanneden ırkçı tayfadan yeni bir yazar arkadaş. Nesilleri tükenmek üzereydi çıkış yaptığı iyi oldu.
    10 -4 ... kayikcinin hikayesi
  5. 4.
    yazdıklarını çürütmek yerine, "sadaeke de çok rerörö" diye çığırtanlara az rastlamamış yazar. böylelerine gülüp geçer!
    2 -5 ... dumlu
  6. 5.
    chp'li değildir!

eferin len. kendi başlığıma da yazdırdınız.

ekleme: hangi mal eksiledi la bunu? chp'li olmayan, hatta ilgisi bile olmayan adama "hayır, sen chp'lisin" mi demek istiyorsunuz?
    8 -11 ... sadaeke
  7. 6.
    tanımam, etmem. dini inancını da bilmem, ilgilenmem de. ama her kızılan adama chp'li militan yaftası yapıştırmak yanlıştır. burada herkes kendi düşüncesini rahatça ifade eder, etmelidir de.
    4 -3 ... cany13
  8. 7.
    tanımam etmem ama yaklaşık 3 saattir kendisine geyik için girilmiş bir entry'i ciddiye almaması gerektiğini anlatmaya çalıştığım yazardır. ama kendisi bana ısrarla "saygısız" demeye devam ediyor.

biraz daha relax olsun, her yazılana paldır küldür atlamasın. burası laf sokma yeri değil, fikirleri beyan yeri, eğlenerek. tamam?

osman pamukoğlu ile ilgili:

--spoiler--
    gümbür gümbür iktidara yürürken, iktidara gelmesinden korkanlar tarafından hazırlanan bir komplo ile kaza geçirmiştir. *
    (bkz: çekemeyen anten taksın).
    --spoiler--
    6 -1 ... grotesquee
  9. 8.
    (#8442934) küfürbaz yazar.
    4 -1 ... laz vegas
  10. 9.
    auguste comte'a benzettiğim yazar/anda. bana, big bang'den öncesinin bilinemeyeceğini söyledi. benzer şekilde auguste comte da diğer gezegenlere hiçbir zaman gidilemeyeceğini iddia ediyordu. bugün diğer gezegenlere seyahat hayâl değil...
    2 ... dumlu