bugün

şarj oluyor.. farz oluyor.. birden bire batar ya...
çaylağın, saçma entryler silsilesidir.
ör: ne 40 karakteri be; istediğim gibi yazarım ben.
bu çaylak kendisini 3 saniye içerisinde imha edecektir.
(bkz: risk bodon demiş babayı almış)
30 kasım 2007 tarihinde * gerçekleşmiş olan uçak kazasının ardından atlasjet ile yolculuk yapacak olmaktır. * *
çok bilinen bir örnek olmasına rağmen "risk nedir?" sorusu sorulan sınavı örnek göstermektir.
silineceğini bile bile entry girmektir.
şansını denemektir..
--spoiler--
"büyük başarıların ve büyük aşkların, büyük riskler taşıdığını unutma."
--spoiler--
kaybetmeyi bilmektir.
"en buyuk risk hic risk almamaktir" demistir adamin biri.
budur dersen içinde patlar. yeter artık demeyin.
1999 yılında çıkmış megadeth albümü. megadeth seven hemen hemen herkes tarafından what the fuck tepkisiyle karşılanmış albüm. ayrıca efsane dörtlünün yaptığı son albüm oluşu ve albümün çıkışından sonra lead gitarist marty friedman nın ve baterist nick menzanın gruptan ayrılmasıyla keşke kapanış böyle bi albümle yapılmasaymış diye iç geçirmelere neden olur. albüm genel olarak elektronik altyapıyla desteklendiği ve klasik megadeth soundan uzak olduğu için sevilmemiş/anlaşılamamış olsa da içinde ki time the beginning ile best of megadeth listesine bi armağan göndererek grubun hayranlarına selam çakmayı ihmal etmemiştir.
sıkı megadeth fanlarının sevmemelerine ragmen , benim dinlemeyi çok sevdiğim riskli megadeth albümü
umut katılmamış ise,

yok.

umuda atılmamış ise

yine yok.
megadeth'in 99 çıkışlı elektronik müziği de kullandığı ilk ve tek albümün ismi.ayrıca albümde bulunan parçasıda universal soldier filminin soundrack i olarakta kullanılmıştır.
kara bulutların havada dolandığı bir günde dışarıya kısa kollu giyerek çıkmaktır.
Gülmek; "SAF" denme riskini göze almaktır.

Ağlamak ise; "DUYGUSAL" görünme riskini...

Birine yakınlaşmak; "KENDiNi KAPTIRMA" riskini,

Duygularını açmak; "KENDiNi ORTAYA KOYMA" riskini,

Hayalleri ve düşünceleri sergilemek ise;

"ONLARI BAŞKASINA KAPTIRMA" riskini göze almaktır.

Sevmek; "KARŞILIK GÖREMEME" riskini...

Yaşamak ise; "ÖLME" riskini göze almaktır.

Umutlanmak; "HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMA" riskini

Çabalamak ise; "BAŞARISIZ OLMA" riskini göze almaktır...

Ama riskler yaşanmalıdır,
çünkü; hayatımızın en büyük riski hiç risk almamaktır.
Hiç risk almayan kişi, belki acı ve üzüntülerden konunabilir
ama büyüyemez, sevemez, değişemez, hissedemez, öğrenemez.
Garanti arayışlarıyla zincirlenmiş bir köle olarak yaşarken,
bedelini; özgürlüğünü kaybederek öder.
Sadece; riski göze alabilen kişi hürdür.

leo f. buscaglia
risk hiç bir şeyi umursamadan ne derler korkusu olmadan düşüncesini söylemek ve istediği gibi davranmaktır. ayrıca her şeyi göze alıp sevdiğin kıza açılmaktır **
megadeth in 99 da çıkardığı diğer albümlerinden farklı bir tarz izlediği ürün. nasıl metallica nın load-reload ı tükaka şeklinde eleştirildiyse bunada aynı muamele yapıldı yalanmı?
yinede kült şarkıları barındıran bir albümdür. şu şarkıları dehşettir.****
kısacası dave baba elini masaya vurmuş. "risk budur" demiş.
gormezden gelinen bir faktor ise deli cesaretinin bir yemidir.
yasanacak gerceklikler ise farkindaligin hakimiyeti ile yapilan analizin sonucudur.

risk, insanin kendisine karanlik ve bilinmez bir sonu yakistirmasi degil, kendisine giyecegini secmesidir.

kondom kullanmak riskleri azaltir ve bazi seyleri gizler; ancak unutulmamalidir ki o kondomum patlama riski de vardir.
sınav kağıdını boş vermekmiş de sahaya 4 forvetle çıkmakmış da falan filan.. hassiktir diyorum. hassiktir.300 tl param kaldı.bu para 1 ay ne güldürür ne öldürür.dedim ve

kupon no: 268435458723028817941358978780
16.01.2010 20:57

kod etkinlik tahmin - oran i̇.y.| m.s. tarih - saat
252 club brugge - westerlo ms 1 1,25 : | : 16.01.2010 21:00
263 auxerre - boulogne ms 1 1,35 : | : 16.01.2010 22:00
269 montpellier - nice ms 1 1,55 : | : 16.01.2010 22:00
275 barcelona - sevilla ms 1 1,25 : | : 16.01.2010 23:00

kupon sonuç bekliyor.
maksimum kazanç » 821,52 tl
kupon bedeli » 252,00 tl
misli seçimi » 252
sistem » 4
toplam oran » 3,26
risk aldım diyen birisi için almak fiilini her anlamda kullandırabilecek hayatın neşesi.
cehenneme gitme tehlikesine rağmen dünyaya gelmektir.dolayısıyle yaşamak başlı başına bi risktir zaten.
megadeth'in en soft, thrash metal'den en uzak ve açıkçası en kötü albümüdür.
risk 2 den önceki oyundur tamamen hırs için oynanır.
bir hevesle aldığım ancak sonradan oynamanın kısmet olmadığı oyun. kılavuzu okudum, karışık geldi açıkçası.
güncel Önemli Başlıklar