bugün

entry'ler (832)

nejat işler kaan tangöze ve teomanla eve çıkmak

Heralde ilk gun odayi behzat ç'ye devreder kacardim o evden.

seven bir kızın yapacağı en büyük çılgınlık

Sevmekle yapmis o cilginligi zaten!

düşün ki o bunu okuyor

Pişmanim.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Umay Umay- Hareket vakti.

2011 yılından akılda kalanlar

hayatimin en buyuk hatasini yapmis oldugum ve aci aci kivrandigim,hayatim boyunca da hergun her dakika bana bu aciyi hatirlatacak ve bedel odetecek lanet olasi yildir.

ne yaparsan yap mutsuz olmak

insanin herseyi olmasina ragmen yine de icine dustugu lanet psikoloji.beki de bu bir yasam bicimidir veya bizleri mutsuz eden gercekten de biseyler vardir farkinda olmadan asamadigimiz.

gece vakti coken huzun

gece olup el ayak cekilince, yani insan vicdani ve ruhuyla basbasa kalinca ortaya cikan duygusal yogunluk.kimisi cocuklugunu hatirlar kimisi kaybettiklerini, kimisi eski sevgililerini kimileri de yasayamadiklarini.iste bu anlarda insanoglu daha iyi anlar kalabaliklar icinde yalniz oldugunu.

ankara

cocuk iken o ayazinda elin cebinde merkez bankasinin onunden kizilaya yuruyerek gidilirken ki anilarla hatirlanan sehrim.

yeni yilda hicbirseyin degismeyecegi gercegi

her ne kadar cevreden, medyadan, sosyal aglardan ve aliskanliklardan etkilenip bir beklenti icinde olunsa da yilbasi biletinden amorti bile cikmamasi ile baslayip, yilin kalan bolumunde de devam edecek olaylar ve yasanacaklar silsilesiyle ortaya cikacak gercektir.

gecenin metal şarkısı

afraid to shoot strangers.

sebebi bilinmeyen şekilde çok ama çok üzgün olmak

sebebi vardir aslinda o da umutsuzluktur.cunku insani ayakta tutan guc heyecandir ki o heyecanin kaynagi da insanin icindeki umuttur.

2030 un 2005 ten yakın olması

zamanin nasilda onune gecilemeyen bir nehir gibi akip gittigini beynimizin icine kaziyan gercek.

sibel can yilbasi programi

star tv'de devam eden program olup insani 2018 yilina degil de 1998 yilina giriyormus hissine sokmustur, tarziyla, sarkilariyla ve danslariyla.

yeni yıla mutsuz girmek

mutlu girmek icin bir sebep yok iken gercekci olandir.

gecenin şarkısı

dt-lethe.

yazarların 2018 den beklentileri

2017'yi aratmasin yeter.tek dilegim bu.daha ne kadar kanaatkar ve minimalist olunabilir bilemiyorum.

piç erkek vs efendi erkek

her ikisi de mal erkekten iyidir.

yolu sen tarif et bilmiyorum diyen taksici

istanbul taksicisi.

moda

guzeldir ve ozeldir.o tepelik cay bahcesinden karsidaki topkapiyi, ayasofyayi, besiktasi, bogazi, biraz ilerisinden adalari, kalamisi izlerken hayallere surukler sizi.

mutluğun formülünü bulmak

hayat-(pismanliklar+keskeler).