bugün

(bkz: richard)
ing. ot yığını, balya.
(bkz: rich)
(bkz: nick)
(bkz: yarrak) * *
bir yazar(!) 0 tarih bilgisiyle sözlüğe faydalı şeyler yazdığını sanan cahil bir birey.
görsel
walking dead karakteri. reistir.
sevdiğim yazar.
yetiş, morty'i sikiyorlar.
Bu ogglan'a kaç para verdilerse.

Ben iki katını teklif edecem.

Çünkü canım bugün ak mal çekti.

Ayıptır ama ak olunca dayanamiyom.

şıhımın dediği geliyo aklıma.

Sevin,

Bi daha sevin,

Aciyo dedikçe bi daha sevin,

Artık acimiyo ki deyince durun.

Doğruyu bulmuştur artık..
(bkz: aktroll)
Bonservisi Kaç paraysa ödeyip aktrollerden satın alarak kendi trollüm yapmak istediğim kalifiye eleman.
görsel
kendisini ifşa ediyorum soldaki. gitmeden önce bir itirafta bulunayım istedim. o eliyle sözlüğün de ırzına geçiyor doktor bey.
kurduğu tek cümleyle " karakter çapını " anlatabilen ender yazarlardan biri.

görsel
sözlüğün sayılı kaliteli yazarlarından. bol şans diliyorum aynen böyle yazmaya devam etsin. son olarak;

çok alkışlansaydı kendi yolunda gitmediğinin kanıtı olurdu.
(bkz: troll)
Kimin feyki lan bu.

Bir troll.
sosyal burokrat nickli oluşumun yedek hesaplarından bir tanesidir. günlerdir yazıyorum bdv açtım cevap bile vermeden kapattılar. ellerimize dövizler alıp sözlüğün ortasında gösteri yapmamız gerekiyor sanırım birilerinin görebilmesi adına. veya 1.2. köprülere kocaman afişler astıralım olmadı romantik parodilerde geçen uçağın kuyruğuna afiş yaptırtalım başka türlü görülemeyecek..

edit : entiriyi görür görmez 2-3... kaç hesabı varsa artık hemen abanıyor eksi butonuna. oğlum açık ediyorsun kendini az düzgün yapın yaptığınız bir işi.
(bkz: rick nickli yazar silik yesin kampanyası) *
kendi nick altını hortlatarak ezikliğin nirvavasına ulaşan üyecik. sonra da porom kosoyorlor.
öteki tarafta hiç çekemediği mel mel bakan gibdon ve rahmetli yarinlarakaldi yi bol bol görecektir.
Yeni devecimiz .
adamı savunan'lar katil, ayrımcı kişiler'dir. adam diyor benim atam yavuz selim, adam ne yapmış alevileri katletmiş. alevileri katlettiği için benim atam diyor. sordum cevap veremsdi cevap veremeyincede bu iş çıkıyor ortaya. bu çomarların hepsinin içinde bir katil olma hissi var. (bu sefer küfür etmeden yazdım, zor tutuyorum kendimi.) yani atatürkü sevmezse sevmesin banane amk. adamın dediği şey ayrımcılık, milleti dışlıyor. sen çok yanlış yoldan gidiyorsun haberin olsun.

bizim sınıfta'da aynen böyle birisi vardı. çocuğa ne şöylersen şöyle mal mal yüzüne bakıp gülümsüyordu. izmir marşı açınca, sınıftan dışarıya çıkıyordu. böyle kişiler yüzünden bu ülke bu halde. berki çomar'lar olmasa biz nerelerde olurduk.
(bkz: nicklerin serbest çağrışımları)
silik yemek için sebebi yokmuş.

sürekli nickaltlarında, sürekli sözlük içi yazıyor, provakatif başlıklar açıyor ama silinmesi için sebep yok.

aynısını başka bir yazar yapsa ne olur hepimiz biliyoruz.

bunların eline kalmış işte burası. biz de fon yapıyoruz.
Spastik heralde, yazık.
Bununki trollük degil
O ince cizgiyi aşmış durumdasın delikanlı.
oytunkaranın uğradığı mutasyonun temsili resmi.