1. 1.
  aktroll
  genel görüsleri.
  26 -10 ... fall love the white rabbit
 2. 2.
  olum aktroller tayyip ne güzel diyorlar. bir sürü troll var türkler ölsün türkiye yıkılsın diyorlar onlara laf etmeyip te aktrolleri tehlikeli görmek ahmaklıktır.
  6 -8 ... hukuksevici
 3. 3.
  misvak gibi rezil bir dergiyi cikaran insanciklar. trollemenin de bir sanati vardir ulan.

  bunun disinda: turk dusmani. arap yalakalari. yolsuzlugu cok severler. dusunce ozgurlugu degil onlar icin guc daha onemlidir.
  6 -3 ... dspacey89
 4. 4.
  Nick6mdaki entryleri niye sildin be moderasyon?! En az 100 entry vardı burda be!
  -2 ... aktroll
 5. 5.
  Bu aralar sesleri pek çıkmayan grup zira mavi marmaray olayı hakkında trollük düşünmekteler.
  5 -3 ... kenz i mahfi
 6. 6.
  akşam akşam adamlara fazla mesai çıktı lan fazla gitmeyin üzerlerine.
  ... yildirim ekipler amiri kemal
 7. 7.
  ıq seviyeleri ayakkabı numaralarını geçmeyen insancık sürüsü.
  2 -2 ... black pearl
 8. 8.
  önceden varlıklarına inanmıyordum . bi insan nasıl olur da olmayanı oldu gibi gösterip, toplumun algılarıyla oynar, hem de bunu üç kuruş için yapar.. diyorken cidden varlıklarını görünce şaşırdım. bunlar akp'nin her duvara toslayışında meydana çıkıp atatürk'e, chp'ye sarıyorlar. ne aşağılık insanlarmış cidden.
  10 ... nadia nadia
 9. 9.
  sahipleri ne derse ne yaparsa (bu vatana ihanet, terör örgütüne yardım veya cinsel istismarcıları tecavüzleri aklamak olabilir fark etmiyor) savunmak, yaranmak, havlamak için çırpınan vasıfsız insan sürüsü. twitter, facebook ve sözlük gibi sosyal medya mecralarının yaygınlaşmasıyla bu orospu çocuklarının da sayısı fazlasıyla artmıştır. fake veya fotoğrafsız profil olmasına da gerek yok ahlaksız, karaktersiz, kansız olmak yetiyor aktroll olmaya. öyle ki sahipleri cinsel istismarcıları aklamaya evlilik yaşını düşürmeye çalışırken bunlar muhaliflerin konuyu saptırdığını, aslında göründüğü gibi olmadığını falan havlıyolar hadsiz köpekler.
  1 ... bi gun yine useniyorum
 10. 10.
  Yaptıkları e-mail montajında adres kısmında türkçe karakter kullanarak türkiye'deki en müzmin zekageriliğine sahip yaşam formu olduğunu kanıtlayan embesil.

  Bunların hiç suçu yok. Çoğu çernobil nesli çünkü.
  2 -2 ... ubeydullah chygrizinski