bugün

entry'ler (6436)

ak parti nefretini kürt yalayarak gideren tip

arap kıçı yalamaktan iyidir diyen tiptir.

bayanlara neden bayan diyemiyoruz sorunsalı

Mantıklı bir sebebi veya bir dayanağı yok.
Kızgınlık zamanında tam istediği büyüklükte organı bulamamış feminist tayfanın dayatması sadece.

zeki olup başarılı olamamanızın nedenleri

çevrenizdeki zenginlere bakın, zeki olmadıklarını gördükten sonra her şeyin doğru zamanda doğru yerde olmakla alakalı olduğunu idrak edip boş konoşmaktansa bir umut çabalayın. ya da kaderinize küsün.

kokoreç işkembe ve kelle paça seven insan

işkembe seven kelle paça sevmez, keza kelle paça seven de işkembeyi. Her ikisini de seviyorsa demek ki beyin falan da yiyordur. onun ağzı lağım çukuru gibidir.

togg un marka sloganı

Irmağının akışınına öööölürüm türkiyem...
Don dorodon don, din diridin din, din din din...

neye inanıyorsun

floresan lambaya inanıyorum. Hani şu uzun olanlaran, simit şeklinde de olur. Led denilen gavur icadı ve akkor flamanlı lambalara karşı olan savaşım sürecek. Bir gün herkes gerçeği görüp floresan lamba kullanacak.

2022 sigara zammı

Ben hep 50 lira verip 1 paket alıyorum. 1 paket fiyatı 50 lirayı geçene kadar farketmeyeceğim zamdır.

tam kapanma

Kapatın da biraz dizi izleyelim. Battı balık yan gider ag.

togg un bagajını açan muhabir

Bahtsız muhabirdir.
Adamlar uzay aracının marsa inişini canlı izletiyor bizimkiler bagaj açıldı diye tribe giriyor. Hakkat ne vardı ki bagajda, lithium bataryalı kriko mu?

bir köpeğin yaptığını tüm köpeklere mal etmek

Hayvansever duyarı da hiç çekilmiyor ag. He öyle oldu.

ekonomi modelim tutmazsa üzülürüm

Biz de üzülürüz. intihar eden babalar, yetim kalan çocuklar olur. Çocuğunu doyuramayan mahcup analar olur, yangın olur, felaket olur ama bunlar senin üzüntünden önemli değil tabi.

taytla spor yapan türbanlı

Türbanla spor yapan taytlıdır. Beni ilgilendirmez.

sempatik bir nicke sahip olmak

Bir ingilizce nicke sahip olmak değildir.

bülent arınç ahmet hakan kavgası

Melih ne zaman salça olacak acaba? Acaba başına bir şey mi geldi.
Allah kimseye hesap sorulmadan, aklanmadan veya cezasını çekmeden ölmeyi nasip etmesin.

merkez bankasını fetöye emanet etmek

Fetö ile mücadelenin son hamlelerinden biridir. Bu fötö yapılanmasını devletimizin içinden çıkarıp atacağız inşallah. inlerine gireceğiz! Amin.

asgari ücrete yapılacak en büyük zammı yapacağız

En büyükten kastı ne acaba? Atıyorum benim için 10 bin, bir başkası için 5 bin. Bu üst limiti kim belirliyor ki? Yıllardır inanmadığım halde sözlerinde mantık arıyorum ama olmuyor.

akp nin tebdil i kıyafet ekipleri

Padişahım çok yaşa!

diş ağrısına iyi gelen şeyler

Acil Tedavi.

düşün ki o bunu okuyor

Hayatım hatalardan ibaret. Zamanı geriye alıp baştan başlasam düzeltececeğim tek hatam seninle ilgili olan. Sadece tek bir hakkım olsun isterdim.

süper hızlı şarjın o kadar da hızlı olmaması

4500x3.7=16wh kayıpları ve ısınma kaynaklı sorunları da eklersek 25w ile yaklaşık 1 saatte şarj olması beklenen bir süre.