1. 1.
  insan olduğuna inanmadığım başına oturduğu bateriyi bateri olduğuna pişman eden baterist ahtapotmusun mınakem normal çal biraz düz ritm at be adam bu kadarda çalınmazki bateristliğini bil yakışıyomu başka insanları bateriden soğutmak, insanlara örnek olmak lazım bateriye başlamalarına önayak olmak lazım sen büsbütün soğutuyosun ayıp senin yaptığın!! bu arada control denied ve wicked witch'te de çalmıştır kendileri ha unutmadan burning inside diye bi grubu vardır orda bateriden iyice nefret etmenize sebep olur.
  1 ... six feet dive
 2. 2.
  chuck schuldiner tarafından kesfedilmiş, dünyanın en hızlı ve iyi davulcularındandır. Lombardo bu adamın yanında halt etmiştir.
  1 ... baybars
 3. 3.
  bateristlerin krallarindan.ataklari ve kroslari harikadir.
  ... hexagram
 4. 4.
  chuck ın kurdupu iki grupta** da çalan özellikle scavenger of human sorrow da ve painkiller coverının girişinde ki twinleri mükemmel olan zilleri muhteşem kullanan aşmış baterist
  ... chuck schuldiner
 5. 5.
  chuck schuldiner ın gene hoglan dan bile daha hayvan dediği baterist

  (bkz: gene hoglan)
  ... chuck schuldiner
 6. 6.
  Gene Hoglan = Richard Christy = mükemmel ötesi davulcular

  Death adlı müzik grubunda davul sanatını konuşturmuş ustalardır bunlar.
  ... daglien
 7. 7.
  bazı davulcular vardır (bkz: nick menza) zil manyağı, bazı davulcular vardır (bkz: dave lombardo) kros manyağı; bu adamı kim böyle manyattı işte bunu çok merak ediyorum. bazı davulcular vardır (bkz: hellhammer)* davul çalma tarzı ritmiktir, bazı davulcular vardır, (bkz: abe cunningham) * davul çalma tarzı melodiktir; bu adamın tarzı hangi tarza sığıyor, buna akıl sır erdiremedim. yolda gördüğümde "be adam senin kaç kolun kaç bacağın var, hangi ara nereye nerenle vuruyosun" demek istediğim davul azmanı.
  ... aria galactica
 8. 8.
  önce şarkıları sıradan metal davulcusu gibi çalıp kaydeden, sonra bi posta da şarkının üzerine sadece atak çalarak kaydettiğini düşündüğüm, sonra live in eindhoven'da izleyince ağzımı açık bırakan mutant, ayı.
  2 ... rejected
 9. 9.
  insanüstü yeteneğine rağmen davulu bırakıp, howard stern gibi bir şebeğin programında kendine yer bulan eski hayvansal baterist, yeni stand up (!) kişisi
  ... mico1912
 10. 10.
  portnoy'la aynı davul setinde atmış olduğu emprovize solo aşağıdan izlenebilecek üstün insan, ver dese vereceğim kişilik. üstelik reign in blood çalıyorlar!

  http://www.youtube.com/watch?v=lcKEhMUdpnQ+

  (bkz: orgazm)
  ... double cross