bugün

radyo programı olan şahıs. özellikle ünlü ve gayet sıcak bayanları programına çıkararak bazı güzel görüntüler ortaya çıkaran şahıstır. bir sybian olsun, bir machine olsun, bunlar güzel şeyler tabii.
Bu amcanın hayatını anlatan komik bir film de vardır.Basrolde de kendisi oynamistir.
biçok görüntüsünü arayıp arayıp bitürlü bulamadığım aşmış şahsiyet..jenna jameson veya carmen electra'yı sybian'a oturtabilmiş bi insan olarak kendisine hayranlık duymamak tabi ki de mümkün değil yani..
radyo programında milleti mekanik vibratöre oturtan, ne yapmaya çalıştığı belirsiz şanşlı kimse.
amerikanın en ünlü radyo programcısı.
programında vibrator tarzı aletlere ünlüleri bindirerek canlı yayında carmen electra, jenna jameson u orgazm etmiş şahıstır.
amerikan'ın en çok dinlenen radyo programının yapımcısı ve sunucusu. aslen yahudi olmakla birlikte inançsız olup, programı defalarca ceza yemiştir. ama çok zengindir. arada kendi penis boyutuyla dalga geçer.

edüt: inançsız olduğunu pek çok kez duydum ama inatla i swear to god kalıbını kullanmaktadır.
kendisinin kendisini oynadığı filmin ismi "private parts" dır... geçen günlerde digiturk te veriyorlardı hatta....
ayrıca bir showunda sizi milyoner yapıcam diyerekten bir hatun kişiyi soymuş ve karşılığında koskoca 1 milyon eski türk lirası vermiştir...
konuklarini oturttugu aletin ismi sybian dir.
gün itibariyle doğum günüdür.

happy birthday howard.
yahudi soyundandır. ama inanmaz. (bkz: double double)
amerikanın en ünlü ve en zengin radyo programcısı.

"tüm dinler beni hasta ediyor. din insanları ayırdı. geniş bir şapka giyip elinde duman tüten bir keseyle ortalıkta dolaşan papayla yüzünü beyaza boyayıp bir kayaya dua eden bir afrikalı arasında bir fark olduğunu sanmıyorum." stern
konuklarını vibratörüne oturtan radyocu. (bkz: ailecek izliyoruz)
amerika'da bulunan bir kebapçıyı*işlettiği video ile gece gece yarmış adamdır.kebapçının vurgulamalarına dikkat.
http://youtu.be/qN81ZfNmbzk
america's got talent programının yeni jurisi olmuş kendileri.
konuklarını sybian'a oturtan dahi radyocu.

acun bu formatı getirsin izlenme rekoru kırar.
Sıradışı kimliğiyle bilinen ABD'li radyo ve televizyon sunucusu.America's Got Talent şarkı yarışmasının eski jüri üyesi, Sirius XM radyosuyla 5 yıllık anlaşmasını da yarıladı. serveti 90 milyon dolardır.