bugün

turkcell reklamlarıyla paranın içinde yüzüyor olması muhtemel şahıs..
tadımız kaçmasın isimli teve dizisinde rojda demirer le birlikte gösterdiği başarılı performansla kendine hayran bırakmış, gurbetçi türkçesinin en çok yakıştığı insanlardan biridir.
zamanında çukulata kız adında garip bir şarkısı olan kişi. şarkıcılıktan bir şey olmamış ki reklamlara yönelmiştir..
(bkz: aom)
Bir donem hollanda liglerinde profesyonel olarak futbol oynamistir . malatyali ' dir .
çok hoş şarkılara sahip kişi, tek sorun şarkılarını ilk dinleyişte anlayamamak ayrıca ne tarz müzik yaptığı da tartışma konusudur.
ör;
ragga oktay - çikolata kız
ragga oktay - pabucu yarım
ragga oktay - haber aldım
ragga oktay - sonsuza kadar
amano amano
niyolla (bu kısmını salladım diye düşünüyorum güntekin)
sen banabakmabanabakmagettirrbannaonnuuu...

diye bir şarkıyla aleme giriş yapmış şahıs.
turkcell in reklamlarda kullanmaktan vazgeçtiği adam. nerde sahi lan?

aom...
direk geldiği gezegene ışınlanan adam.
bir ara turkcell reklamlarında oynayan şarkıcı.

(bkz: ne dio la bu)
garip sarkilari olan ama sempatik ünlü sahsiyet.
cok icten soyluyorum hakkinda bu kadarcik sey yazilmasi bile odugunu dusundurdu.*
zararsız kişilik.
uzun süredir ortalıkta gözükmeyen , yaptığı veya tanıttığı kampanyalarla gına getirmiş kişilik. gelgelelim özletti kendini. reklamlarının en yaratıcısı için ;

(bkz: bas - konuş)
'' turkcell, reklamlarında küçücük çocukları oynatacağına, eskiden olduğu gibi ragga oktay ı oynatsın'' dedirten zat. aha bir tanesi:

http://www.youtube.com/watch?v=-1NHOzvyU74

biri daha:

http://www.youtube.com/wa...XdTqg&feature=related
çoğu şarkısında ne dediği anlaşılmasa da eğlenip coşmak mümkündür şarkılarıyla.
sonsuza kadar diye bir şarkısı vardır, vay be bu adam mı yapmış bunu, dedirtmişti bana.
(bkz: mert ile gert)
(bkz: gert)
(bkz: kim bilir) şarkısının dinlediğim andan itibaren hakkındaki fikirlerim tamamen değişmiş şarkıcı. kanımca nil karaibrahimgil'in erkek versiyonu.

not: kim bilir i dinleyeli 10 yıl olmuştur dolayısıyla hakkındaki olumsuz fikirlerim çikolata kız isimli şarkısından ibarettir.
çokolat kız adlı klipte süt beyaz hatunları oynatan,ne dediğini bir türlü anlayamadığım ilginç yaratık. upgrade edilmiş versiyonu için (bkz: mansur ark)
sonsuza kadar adı şarkısını dinleyip ' aaa ben bu şarkıyı biliyorum deyip, bilemediğim tek şarkı'dır.
bir zamanlar gerçektende iyiydi. en azından bayılarak dinlerdim. şimdilerde, gerçi yeni şarkılarını bilmiyorum, pek dinlemem.
zamanında ceza nın mikrofonu eline verdiği gurbetçi. aynı zamanda bir telekomünikasyon şirketinin dizi reklamında oynayarak paranın beline vurmuştur kendisi.
çocukkene "kıpırdana kıpırdana çalkalan oy" diye tercüme ettiğim bestenin sahipi bestekar!!! şahsiyet