bugün

ragga oktay ve emre altuğ'un başrolünde oynayacağı trt'nin yaz dizisi.
biraz önce izledim süper bir dizi. Trt 1 Sayesinde Oktay Abiyi Görebiliyoruz. Zamanında Az koşturmadım fan sitesi açma vs. *
valla iyi bi dizi olmuş, ayşen gruda ve diğer deneyimli tiyatrocular da diziye çok yakışmış, raga oktay zaten bi harika.
ilk bölümü ile beğeni toplamış dizidir.
bence tek sorun Şu karşı dairedeki kızlardan aptal olanı biraz oturmamış o role o kadar.
ayşen gruda'nın 2 yeğenini adam etmeye çalıştığı,fırlama bir delikanlı(mert-emre altuğ)nın bir kıza tutulup durulduğu geleneksel türk dizisi konularının işlendiği yeni trt dizisi.

oy dilim dilim
kör olasıca dilim... diye başlayıp, saçma sapan devam eden yeni bir şarkının üretildiği dizi.
trt'de yayınlanmasaydı popüler kültürün avcıları tarafından baştacı edilirdi. eğer trt yayından kaldırmazsa gayet eğlenceli bir diziye kavuşmuş olacağız. avrupa yakasının karşısında da dayadın mı bunu tadından yenmez.
evin duvarında bir limp bizkit albümü olan significant other'ın kapağının posteri olan dizi.
ismi yanlış olmuştur kanaatimce.
(bkz: hırt ile tırt)
(bkz: gert ne lan)
emre altuğ'un iticilik oskarına bir kez daha aday olduğu dizi.
(bkz: gertrude)*
söz konusu trt`nin kendi ekranlarına çıkardığı kadınların etek boylarına bile müdahale ettiği düşünülürse, bu isime neden ses çıkarmamışlar hayret.
izlediğim kadarıyla hoş,umut vaad eden bir dizi.
yayınlanan son bölümüyle aşmış dizidir. öyleki gert servet hala nın gözüne girebilmek için türk musiki korosuna katılmıştır.***

edik: sanırım sadece ben yarılmışım.
benimde yarıldığım dizidir özellikle zihni göktay'lı sahnelerde.resmen amatör ruh kokuyo dizi,hele o bar sahibinin toplumsal demeçleri yedi bitirdi geçen bölüm.*
plato filmin yaptıgı harika işlerden biridir.*
(bkz: zırt ile vırt)
saçma sapan yapımların arasından sıyrılan, uzun soluklu olacağını düşündüğüm dizi. diğeri için (bkz: akasya durağı)
bugün gördüğüm kadarı ile son bölümü yayınlanan trt 1 dizisi. (bkz: ragga oktay) bile bu hafta oynamıyor. emre altuğun dizinin bitmesi ile bunalımda olduğunu bugün gazetede okumuştum.
türk asıllı alman sağbek.
(bkz: mert legert)
(bkz: alternatif futbolcu isimleri)
salak dizidir.yayında gösterilcek dizi bulunamadığı için koyulan dizidir.
Ermenistan Türkiye Maçında arda turanin calimlarini görmemize engel olan dizi.
bir başka trt saçmalığı.milletin parasını çarçur etmek için iyi dümenler bunlar.