1. 1.
  hazirkart reklamlari ile ünlü olmuş, vahdettin beni mahvettin gibi sanat şaheserlerini müzik dünyamıza katmış, "ben boğaziçiliyim, ehehee, boğaziçiliyim" diye haykırarak ortalıkta dolaşan, son olarak organize işler filmi için yaptığı hat safhadaki iğrenç şarkıyla kendisinden umudumuzu kesitiğimiz, artık fişi çekilesi kimse.
  47 -69 ... kirmizi merkep
 2. 2.
  yaptıgı müziği pek tutmasam da,hal ve hareketleriyle dogallıgın bir kız için ne kadar da artı puan oldugunu gösteren şahıstır.
  21 -3 ... sesert
 3. 3.
  yeteneklidir, süperdir, yaratıcıdır ama canlı dinlenilmemesi şiddetle tavsiye olunur. kendi kıyafet değiştirmeye gidip, garip babası suavi karaibrahimgil'i * sahneye bıraktığında bile daha dinlenesi bir performansa şahit olunmuştur. **
  8 -5 ... cikarinbeniburdan
 4. 4.
  organize isler filminin muziklerine katkida bulunmus insan. kaliteli bir sanatcidir, ama hep ayni tarzin icine sikismis olmaktan muzdariptir. hareket alanini biraz daha genisletse ne kadar guzel olur. ki bu konuda umit de vermektedir. organize isler icin yaptigi enstrumental sarki kesinlikle basarili bir muziktir. dinleyenleri istanbul'da gezdirir, amacina ulasmistir. tatli bi insandir ayrica, zekidir de.
  3 -2 ... child
 5. 5.
  (bkz: ilhan erşahin)
  3 -1 ... philemon
 6. 6.
  yaptığı müziği bu ülkede yapacak başka insan yoktur dedirtecek kadar kendine özgü bir müzik tarzına ve bilgisine sahip güzel insan
  13 -4 ... berbay
 7. 7.
  konserinde hem peformans olarak hem şarkı kalitesi ses yorum olarak hem de dinleyiciyle iletişim kurma ve coşturma konusunda yüz üzerinden tam not verdigim hatun.
  5 -2 ... liberty
 8. 8.
  akbaba şarkısıyla aşmış biridir.
  6 -3 ... shwin
 9. 9.
  (bkz: mucize)
  (bkz: suavi)
  1 -1 ... selmagezinir
 10. 10.
  türkiye nin en güzel kadınlarından biridir ayrıca
  9 -5 ... moment
 11. nil karaibrahimgil Başlığındaki Önemli Entry'ler