bugün

hazirkart reklamlari ile ünlü olmuş, vahdettin beni mahvettin gibi sanat şaheserlerini müzik dünyamıza katmış, "ben boğaziçiliyim, ehehee, boğaziçiliyim" diye haykırarak ortalıkta dolaşan, son olarak organize işler filmi için yaptığı hat safhadaki iğrenç şarkıyla kendisinden umudumuzu kesitiğimiz, artık fişi çekilesi kimse.
yaptıgı müziği pek tutmasam da,hal ve hareketleriyle dogallıgın bir kız için ne kadar da artı puan oldugunu gösteren şahıstır.
yeteneklidir, süperdir, yaratıcıdır ama canlı dinlenilmemesi şiddetle tavsiye olunur. kendi kıyafet değiştirmeye gidip, garip babası suavi karaibrahimgil'i * sahneye bıraktığında bile daha dinlenesi bir performansa şahit olunmuştur. **
organize isler filminin muziklerine katkida bulunmus insan. kaliteli bir sanatcidir, ama hep ayni tarzin icine sikismis olmaktan muzdariptir. hareket alanini biraz daha genisletse ne kadar guzel olur. ki bu konuda umit de vermektedir. organize isler icin yaptigi enstrumental sarki kesinlikle basarili bir muziktir. dinleyenleri istanbul'da gezdirir, amacina ulasmistir. tatli bi insandir ayrica, zekidir de.
(bkz: ilhan erşahin)
yaptığı müziği bu ülkede yapacak başka insan yoktur dedirtecek kadar kendine özgü bir müzik tarzına ve bilgisine sahip güzel insan
konserinde hem peformans olarak hem şarkı kalitesi ses yorum olarak hem de dinleyiciyle iletişim kurma ve coşturma konusunda yüz üzerinden tam not verdigim hatun.
akbaba şarkısıyla aşmış biridir.
(bkz: mucize)
(bkz: suavi)
türkiye nin en güzel kadınlarından biridir ayrıca
sesi guzel , kendi guzel , biraz kisa boylu , siradan biri.
ayrica (bkz: hastasiyim)
Turkcell Hazır Kart ,Ben Özgürüm; Bellona ,Bellonayla Bellonayla;, Algida ,Aşkımla Erir misin; Trendy&Friendly, Trendy&Friendly jingle larını yapmıştır.
dünyanın en şirin giyinen insanı. her kıyafetine tapıyorum, bu kadar orjinal giyinilmez.
yaratıcı ruh. yar kelimesinden hoşlanmadığını ve şarkılarında kullanmamayı tercih ettiğini belirtmeden geçmeyeceğim.
zamanında hakkında "aptal kız" adıyla bir çok flash animasyon yapılan şarkıcı.
çok acı çektiği belli olan kızcağız. takmamaya çalışıyor, dışa vurumu çok güzel ama söyledikleri yapmak istedikleri ne yazık ki. son neslin en başarılı sanatçısı.
(bkz: güzel değil ama şirin)
türkiyenin en çekici kadını. *
kendisi aynı zamanda türkiyenin en seksi kadını secilmiştir gecen yıl.
sesi ve yorumu kendi besteleri için cuk oturmuş.üretkendir..her dinlediğimde kendisini daha çok sevmeme neden oluyor...şarkıları espirili, duygulu ve karizmatiktir.
çok kaliteli müzikler yapan, herkesin gittiği çizgiden gitmeyerek bir orijinallik, bir farklılık yaratan, turkcell reklamları ile ilk başta tüm antipatimi kazanmış olsa da şimdi dinlemekten ve izlemekten çok keyif aldığım başarılı şarkıcı.
Yapmacık tarzı ve tavrına rağmen ilginç müziği ile dikkat çeken özgür kız.
gerçekten onu dinleyenler var mı diye düşündürten kişi
çölde, kolunda akbabası ile birlikte çorba arayan kişi
(bkz: tek taşımı kendim aldım) isminde dinlenesi, yeni albüm çıkarmış insan..
"çok güzel bir ses,zeka,fizik ve yaratıcılık bir kadında toplanırsa ne olur" un cevabı..kimsenin yazamayacığı şarkılar yazar,güzel söyler,güzel giyinir,gözleri de çok güzel,ailecek takip ediyoruz.. (bkz: güzel)
harika sarkilariyla ve olagan ustu sirinligiyle gundeme oturmus mukemmel insan. ayrica kendisi eksi sozluk yazaridir.
sağ eller havaya
pırlantalar buraya
tek taşımı kendim aldım
tek başıma kendim taktım
girmesinler havaya

sözleriyle beni düşündüren, düşündürmekten öteye götüremeyen, ama böyle gelmiş böyle gider deyip herkesle aynı çizgiden yürümemesini taktir ettiğim kişilik.
yaptıgı muzik hakkında kaliteli diye bir laf duydugumda acaba king diamond un yaptıgı muzik ne oluyor sorusunu aklıma getirten kişi
belkide tv lerde görüğümüz şarkıcıların en hoş olanı
bugün saat 2 sularında açtım televizyonu: kanal d de Güneri Cıvaoğlu ile Şeffaf Oda isimli programda Okan Bayülgen ile birlikte civaoğlunun konuğuydu. ya bir insan bu kadar mı güzel olur kardeşim iççekişleriyle izledim programın yarım saatini.

programda yine o hoş kıyafetlerinden birini giymişti. enteresandır sesi kısılmış o halde programa katılmış fakat kısık sesi o güzelliğine o inceliğine o zerafetine o sevimliliğine bir on kat daha fazla sevimlilik ve şirinlik katmıştı. ve yine iş dolayısıyla erken çıkmam gerektiğinden ancak 15 dakika o mükemmelliğe şahit olabilmiştim. capture edebilen varsa mesaj atsın ya da bulabilen dileyin benden ne dilerseniz.

kusura bakmayın editlemek zorunda kaldım: antalyada katıldığım konserindebeni kendimden geçirmeyi başarabilmiş ikinci sanatçıdır kendileri ve esprileri de gayet kalitelidir. konserlerinde dinleyici hede ile iletişimi kuvvetli ve bir o kadar da canlıdır. bu açıklamaları yaptıktan sonra şunu söylemek isterim. yaratıccılığı söz yazarlığı ve doğallığı konusuna eleştiri getirilemez. bu madde değiştirilemez değiştirilmesi teklif dahi edilemez. ikinci konu sempatikliği çekiciliğinin doğallık ve güzellikle birleşkesiyle meydana gelen afet i devren. bugün güneri civaoğlunun programında okan abzsi içine düşse de sesi kısık olsa da civaoğlu sesinin kısık olmasına takmış olsa da bence yine mükemmeldi ve hatta dediğim gibi sesinin kısık olması şarkı söylemeyi bırakın konuşurken detone oluşu bile güzel olan örgür kız *
okan bayülgen'in güneri civaoğlu'nun programında gözleriyle yiyip bitirdiği kızcağız.
fazlasıyla geyik ve ironi yaptığından insanı sıkan, çoğu zaman da saçmalayan bir insan. boğaziçi okumuş bir insan olduğu için heralde beyni sulanmış.
harkuLade bir hatun...
güzeLLik ve tatLıLığın buLunduğu nadir insanLardan...
(bkz: aLLah başımızdan eksik etmesin)
eurovisionda ülkemizi temsil etmesini istediğim dünyalar tatlısı şarkıcı..
Çok şeker, çok doğal, çok kendi olan ve çok kendine özgü bir müzik yapan bir müzisyen kızımız. müzik dünyasının lolipop kızı.
tek taşımı kendim aldım şarkısında ''dillere dolansın,slogan olsun,özgür kızlar bayılsın'' kaygısı gütmüş,trübunlere oynayan bir şarkı daha yapmış kişi.daha geçenlerde de evde oturup kek yapıyordu hanım hanımcık, hem de dışarda başkasıyla fink atıp kendisine kelek yapan manitasına. şişirme , yapmacık.
bütün kızlar toplandık ve çocukta yaparım kariyerde şarkıları her insanın içtenlikle dinlemesi gerktiğini düşündüğüm şarkıcı bu şarkılar güzel ama komık olduğunu düşündüğüm şarkılarıdır
(bkz: feminist)
çırpıp çırpıp karıştırsın kendini kekle yarıştırsın uyandığımda kendi elleriyle bana kek yapsın dediğim insan.
ufacık tefecik içi dolu fıçıcık...şarkıLarındaki aLt yapıya hayranım...şarkılarındaki sözLer iLginç...bu iLginç sözLer sayesinde baya bir çıkış yaptı...haLada o çıkışı sürdürmekte...
canli performansi ile gectigimiz yaz erdek'te turkcell'in yaz konserlerinde tanistigim ve hayran kaldigim kisilik.
(bkz: neyin var bugün)
boğaziçi uluslarası ilişkileri dereceyle bitirip abuk abuk sözler yazmayı tercih eden şarkıcı.
şarkılarının onun bir parcası olduğuna inandığım bir şarkıcı.
giyimindeki değişikliğe bakarak olgunlaştığını düşündüğüm,doğal ve güzel olmanın yanında zeki insan ötesi. Son albümünde iyice feminen bir hava oluştu;ama müthiş bir albüm bence. Bu mudur? şarkısıyla kalbime taht kurdu bu aralar. Ayben'le yaptığı düet de * oldukça hoş. Zaten erkeklerin nil'in şarkılarını lirikleri için sevmeleri garip olur;ancak ritm bakımından bambaşka şarkılar yazan bir insan olduğunu ve reklam müziği tecrübesiyle bu işin en iyisi olacağına inandığımı söyleyebilirim.
okan bayülgen'in programında soyadı ile dalga geçilen insan
nil kara-ib-ra-hiiiiiiiiim-------gil! diye bağırıyordu üç beş zıbıdı...
kısa boylu çıtı pıtı, bebek yüzlü bir insandır o. ama biraz fazla abartılı bi gülüşü vardır malesef *. ayrıca organize işlerin soundtrack i ondan sorulur
sesi ve yuzuyle cok sirin olan.
sağ ellerin havaya kaldırılmasını ısteyen ve bunda da başarılı olan kadın sarkıcı. bu arada pırlantaların takılacagı yerı de gosterıyor kendisi.