1. 1.
  şubat ayında gösterime girmesi beklenen film. filmde Sarp Apak, Ayşe Hatun Önal ve tuba ünsal oynayacak. konusu; Cem ve Ali DJ lik yaptıkları bir partide, mafya hesaplaşmasının ortasında kalırlar. Mafya üyeleri onları bir tatil köyünde alıkoyar ve ikili kendilerini bu otelde animatör olarak bulur. Otelden kaçmak isterlerken, güzellik yarışması için otele gelen 20 kızı gören ikili, otelde kalır
  1 ... worldlike
 2. 2.
  (bkz: barda)
  1 -1 ... karin
 3. 3.
  yaran teaserı http://www.youtube.com/wa...zxonbUI&feature=bz301+ adresinden izlenebilir. merakla beklemekteyiz.
  1 ... abisesque
 4. 4.
  murat şeker'in yönettiği, senaryosunu murat dişli'nin yazdığı plato film yapımı. başrollerinde gürgen öz, sarp apak ve tuba ünsal var. şubat sonu gösterimde diyorlar. fragmanları güzel umarım film de güzeldir.
  ... zeyrek
 5. 5.
  daha nerelerdesi çekilecek diye beklediğim filmlerdir.

  (bkz: barda)
  (bkz: gemide)
  (bkz: keranede) *
  2 -1 ... suzan avci
 6. 6.
  maskeli beşler ve yeni kuşak hababam sınıfı gibi daha vizyona girmeden yorum yapabileceğim, artık türk sinemasının temizlenmesi gereken yapımlardan yalnızca biri; ulan aynı konuda bir türk filmi var yanılmıyorsam izzet günay ve sadri alışık ın oynadığı ve hatta o da yabancı bir filmin remake asimile versiyonu.

  başrolde de abartılı mimikleriyle tipik sitcom ve reklam filmi oyuncuları görgen öz ile sarp apak varmış, başka türlüsü de beklenemezdi zaten.

  mehmet ali erbil in oynamadığı filmleri de en az onun oynadıkları kadar kötü hale getirmek için ellerinden geleni yapıyorlar sağolsunlar yapımcılar.
  2 ... disco inferno
 7. 7.
  fragmanıyla bol bol göt göreceğimizi müjdeleyen film. kaçırmayın derim!
  1 ... cllrsln
 8. 8.
  sarp apak ve gürgen öz'ün agdalı sahneleriyle bol bol adından söz ettiren yakında gösterime girecek olan film.
  ... opportunity cost
 9. 9.
  CiNSELLiKLE DOLU KOMEDi VE GENÇLiK FiLMLERiYLE DALGA GEÇEN BiR YAPIM.
  ... novakatinamite
 10. 10.
  fragmanlarına göre cinsellikten parsa yapmayı hedeflediği görülebilen film. hayret yapımcısı da sinan çetin'miş. aslında kendisi böyle şeyler yapmayı pek istemez herhalde ama işin altında çok duygusal(!) bir neden var sanırım.
  bir de bu tarzda bir film olan çılgın dersane filmlerine göre nasıl eleştiriler alacak çok merak ediyorum.
  ... sazanlarintarihi