bugün

entry'ler (87)

aganta burina burinata

halikarnas balıkcısının cuma gunu tk vizesinde sorumlu oldukları kitabı.

filmlerdeki artist artist konusma tribi

filmlerdeki artistlern artist olmalarından ileri gelen artistliktir. artist milleti işte..

ben nasıl büyük adam olucam

sevimli, sempatik, hayatın gerceklerini, gencliğin hisssiyatını, samimi bir sekilde anlatan pinhani sarkısı. * *

kavak yelleri

kadının sesi vb. programlardan bihaber ahali tarafından turk halkının ahlaki yapısını bozmakla suclanan dizidir.
ne yani kimsenin kimseyi aldatmadıgı, kimsenin hata yapmadıgı bir dünyada mı yasıyoruz? yoksa diziler filmler bize herkesin mutlu oldugu hayali bir dünya anlatmak zorundalar mı?
dizidir bu a dostlar.. bir dizide, bir deniz oglan bir almancı barbiyle yattı diye, turk gencliği birbiriyle düşüp kalkamaya baslayacak değil ya rahat olun..

eh işte oyu verenlerin zeka seviyesi

eksi ve artı verenlerden farklı olmayan seviyedir.
simdi bu butonu kullananların zeka seviyesiyle ilgili ille de bir yorum yapacaksak, öncelikle bu butonu buraya koyanları incelemek gerek. zira böyle bir buton "gerizekalıları secmek" amacıyla konmamıs olsa gerek.

hayattan sikilan insan

su anda avaz avaz 'dertler derya olmus ben de bir sandal' diye cıgırmak isteyen, masasının üstünde duran ve yarına yetiştirilmesi gereken ödevleri gördükce iyice efkarlanan depresif insandır. *

mdk47

birilerinden farklı düşündüğü için elestirilen, eleştirenleri elestirmeme sebep olan yazar.

arka sırada oturan filozof öğrenci

(bkz: arka sıradakiler)

bir abdestle beş vakit namaz kılmak

kısın olasılıksız, yazın imkansız durumdur. *

recep ivedik

etraftakilerin kahkahalarından duyulamayan filmlerden biri. tamam gulmeyin demedik ama yavas be kardesim her kareye de bu kadar böğürerek gülünmez ki..

hava guzelken ders calisamamak

muhtemelen kısın da soguktan calısamayan öğrenci eylemi, hatta eylemsizliği. *

var misin yok musun da ilk teklifi kabul etmek

imkansızdır. hiçbir bunye onca zman bekledikten sonra bu kadar kolay pes etmeyi kendine yediremez.

cikma teklifi reddedildikten sonraki ilk soz

(bkz: canın sağolsun) * *

defalarca seyrettirilen filmler

(bkz: evlilik oyunu) *
(bkz: ah nerede)
(bkz: hababam sınıfı)
gerci seyrettirilen diyemem hepsini hür irademle izledim ama.. neyse artık..

israil konsolosunu konusturmayan universite

farklı görüşlere sahip kişileri birleştirmiş, pek yerinde yapılmıs, takdir edilesi eylemdir.
sakarya gencliğine burdan selamlarımı iletiyorum..

elif turan

(bkz: seni kalbimden atmak mı)

hiç gelmeyecek birini beklemek

beyhude bir cabadır. gelmeyecekse beklenmez sacma!

kaplumbaga ya haydar ismini koyan zihniyet

kaplumbagaya zillos ve sukufe isimlerini koyan zihniyetten pek de farkı yoktur. * * * *

somebody help me

somebody help me, somebody teach me
somebody tell me what to do
how should i handle you ?
i may be heartless, to feel so endearious
i've given the matter you come to,
the reason and known for sure that...

(bkz: somebody else s lover)

selena izlerken aglayan insan

sinirleri bozuk insandır. selena izlerken bile aglayabilir.