bugün

limon ağacı adlı dizide esas kızı canlandıran 2007 türkiye miss'i.
sihirli annem, bez bebek, selena gibi 15 yaşlarındaki genç kızlara hitab eden dizilerde oynayacakken setleri karıştırıp kendisini büyük bir aşkın ortasında bulmuş hanım kızımızdır.
sinan çetin in keşfettiği yeni yetenek.
1991 dogumlu lise 2 ögrencisi.
türk televizyonlarında görülmüş en güzel kızlardan biridir.
yaşından fazla gösteren hanımkızımız.
adanalı dizisinin izlenme sebebi.
(bkz: serenay isimli bütün kızların güzel olması)
ebru şallı, demet şener, aysun kayacı ve benzerlerinin şekilden şekile girerek dudaklarını benzetmeye çalıştıkları şeyin doğal hali bu insandadır.

bir de çok güzel ama çok zevksiz.
birkaç yıl evvelin ilkokula giden bebesi, şimdilerde adanalı dizisinin ünlü bir oyuncusu 91'li sarışın kızımız.
http://img134.imageshack..../n7296085171094103496.jpg
http://img18.imageshack.u...n72960851710941051146.jpg
(bkz: emeğe saygı)

(bkz: repleri unutmayalım)
1991 doğumlu oyuncu.
sempatikten gıcıklığa bağlamış hatun kişi. yahu bu kadar yapmacık, şımarık oynanmaz ki! tayfun güneyer'le çalışıyosun, oto kontrolüne sahip ol. adamın işi uzatmak, sevimli olucam diye bu kadar şımarıklık uzatılmaz ki! ayrıca önceleri daha büyük ve olgun gelirdi bu hatun, şimdilerde ilkokul talebesi şeklinde gelmekte!
1991 dogumlu oldugunu ogrenince agzimi acik birakan guzel bir hatun kisi.
ahanda budur;

görsel

http://www.resimle.net/da...58/Serenay%20Sarikaya.jpg

not: +repler lütfen. terazi de yok ama neyse
plajda filminde oynamış oyuncu. şu sıralar adanalı da boy göstermektedir.
adanalı dizisinin her hafta fellik fellik detay videosu arama sebebi.
adanalı dizisinde şöhrete ulaşmış 91 doğumlu teen. banan nedense pek güzel gelmiyor ama seksiliğine laf yok. başarılı bir oyuncuya benziyor. tvdeki ablası sinem kobal ın yolundan gittiği kesin.
kesinlike güzel değil. çok samimi söylüyorum. o kadar çok var ki bu tiplerden piyasada. sıradan.

güzel dediğin buysa liv tyler ne? güzel dediğin özgün bir güzelliğe sahip olacak bir kere. öyle heryerde karşına çıkan tiplerden olmayacak. seri üretim gibi...

sarı saç, ince beden, uzunca boy... ne lan bu araba mı alıyoz kriter üstüne kriter.
miss turkey 2010 finalisti.
..."Miss Turkey'e katılma kararını nasıl verdiniz?" sorusuna, "Böyle bir organizasyonun varlığından zaten haberim vardı" diye yanıt veriyor...Sarıkaya'ya göre; Türkiye'nin en güzel kadını Gülben Ergen, dünyanın en güzel kadını ise annesi...En büyük hayali; hayallerini gerçekleştirebilmek..."Sizi en çok ne mutlu eder?" sorusuna "Her şeyden mutlu olurum. Samimiyet, içtenlik ve masumiyet önemli! Evrendeki her şey zaten mutluluk sebebi" diye; "En çok ne mutsuz eder?" sorusuna ise "Sevdiklerimin herhangi bir sebepten benim arkamda olmayışları ya da onlara bir şey olması beni çok mutsuz" diye cevap veriyor.

röportaj sırasında kafa iyimiş sanırsam güzelimizin.
neden miss turkey a katıldığını anlayamadığım zat anca anca kendini egosunu tatmin etmek için olabilir. ulan zaten sen adanalı gibi ekranda tutan bir dizide nerdeyse başrol oynuyorsun bu yarışmaya katılanlardan bir çoğu zaten bir şey olamayacak olanlar da zaten en fazla model olabilecek diziye gelemicekler yani. dediğim gibi zaten bu yarışmaya zaten ihtiyacı yok. muhtemelen iyi bir derece verirler buna da benim isteğim inşallah derece kalamaz da göt gibi kalır *
1991 doğumlu yani 18 yazıyla da onsekiz yaşındaki oyuncu. ha bazı arkadaşlar için kesmemiş olabilir malum onlar ve onların zihniyetinin yaş ortalamasının gayet üstünde. ama gelip de buraya alıp okuduğunuz gazete parçasının ağzıyla konuşmayın, boş oluyor.
katılan kızların içindeki ikinci güzel.o kadar.
az önce medyadtik adlı tv programının konukuğu olan genç oyuncu.